Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-45 z 45.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • agresorowi życzę pomyślnego i szybkiego odnalezienie przycisku ,,usuń konto'' dla wszystkich swoich kont na indorze:D tylko fair play

  • W koncu pusher wpakowany w recki. Ta flota była owocem wielu kont i botów... nie umiejętności:D Gratuluje

  • Dopalacze są coraz bardziej popularne... wysłałem atak. Pojawiła się * Chłopak mnie zeskanował. Już chciałem zawracać, a tu patrze.... znowu patrze i nie mogę uwierzyć. Pan stanisław pokusił się surowcem zalegającym na moonie mimo mojej obecności i wysłał na mnie atak. Co najśmieszniejsze przez przypadek zrobił sobie takie synchro że hoho Jego flotka wleciała we mnie zaraz po powrocie mojej która wracała z jego planety zatankowana Brzmi to dziwnie... takie też jest. Dlatego nie polecam dragów. A…

  • tego co sie wydarzyło nie jestem w stanie wytłumaczy.... dopalacze to coś strasznego.... Dnia 23-09-2019 20:32:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan Stasiu [W I] ________________________________________________ Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 7.078 Krążownik 1.110 Okręt wojenny 790 Niszczyciel 27 Pancernik 240 _________________________________________ Obrońca Gnito [KGW] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 3.12…

  • Ledwo ledwo ale jest ponad 500% stało to poleciałem i sie udało:D Dnia 22-09-2019 21:58:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gnito [KGW] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.001 Pancernik 707 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca dMn [Br Deu] ________________________________________________ Mały transporter 295 Duży transporter 210 Lekki myśliwiec 6.331 Ciężki myśliwiec 46 Krążownik 2.385 Okręt wojenny 3 Recykler 400 Sonda…