Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Real Madryt

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    To nie można mówić chyba o miłości w takim wypadku do żadnej kobiety (klubu)?

  • Real Madryt

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Miłość czy to do klubu, czy to do kobiety ma się zazwyczaj tak, że jak kocha się jedną kobietę niemożliwym jest kochać drugą.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Przewagi Andersona w ewentualnym pojedynku upatrywałbym w tym, że jest starszy od Cleverleya i bardziej obyty w pierwszej drużynie Manchesteru. Myślę, że lepiej jest postawić na Andersona który rozumie styl jakim gra United, a Cleverley jednak grywał tylko w rezerwach. Oczywiście jeśli Anderson nie spełni pokładanych w nim nadziei bądź Cleverley po prostu będzie widocznie lepszy wybór będzie jasny. Chyba że w środku będzie grać Fletcher z Carrickiem a ofensywę zostawią skrzydłowym.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Mnie tam mecz z Barceloną trochę nudził dlatego po pierwszej połowie zdecydowałem się jednak na sen. Jak dla mnie Diouf powinien zostać sprzedany, Macheda wypożyczony do średniaka z ligi. Bardziej od Younga podoba mi się gra Welbecka, który bardzo dobrze poradził sobie w meczu z Barceloną. Cleverley puka do drzwi pierwszego składu, jak na tak młodego zawodnika bardzo dobrze sobie poradził, myślę, że poziom Wilshera prezentuje, a ten jak wiemy jest ponadprzeciętnym graczem. Nie zapominajmy, że to…

  • Anglicy dopiero w finałach zawsze dają tyłka, a przez eliminacje idą jak burza. Szansy można upatrywać na punkty z nimi jedynie gdy będą mieli już pewny awans z pierwszego miejsca i wystawią niezgrany skład. Myślę, że baraże są jak najbardziej bardzo prawdopodobne, bo za wyjątkiem Anglików wszystkich rywali na własnym stadionie powinniśmy pokonać, a jakakolwiek strata punktów z Mołdawią oraz San Marino będzie niedopuszczalna. Jakiś remis na wyjeździe z Czarnogórą, Anglią lub Ukrainą, może nawet …

  • Juventus Turyn F.C.

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Hm. Nie chcę wdawać sie w polemikę, ale On nie sponsorował jako jednostka tylko jego firma (firmy), a to zwiększa budżet wielokrotnie. On tych pieniędzy nie ma, bo gdyby miał to było przestępstwo (działanie na szkodę firmy :P). Z tego co widzę to jego majątek szacuje się na 2.3 miliarda USD, a Berlusconiego na 10 miliardów. 4 razy mniej to chyba wygląda blado. Ps; Ciekawe czy Belrusconi próbował kiedyś wrzucić transfery Milanu w koszty operacyjne państwa

  • Juventus Turyn F.C.

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Podobnie jak Berlusconi przy którym Fiat wypada trochę blado. Pomijając już City, których właściciele mogliby pewnie kupić sobie średniej wielkości państwo... EDIT; Fakt, porównując wydane pieniądze na zdobyte trofea nie wygląda to zbyt imponująco, ale idą do przodu. Już zdobyli awans do LM, zdobyli FA Cup. City jest groźnym zawodnikiem na rynku i ten sezon pokaże na co ich stać w Europie w poważnych rozgrywkach (z całym szacunkiem do Ligi Europejskiej). City to potężny moloch który ciągle się r…

  • Juventus Turyn F.C.

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nie zrozumcie mnie źle, ale historia nie gra na boisku. Aktualnie poziom sportowy City ma większy od Juve, tak samo jak potencjał i aspiracje.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Byłoby miło wreszcie mieć kogoś w środku pola kto nie ogranicza się tylko do destrukcji z całym szacunkiem do Carricka i Fletchera. Potrzebny jest ktoś w środkowej strefie kto zrobi taką różnicę jak nasi skrzydłowi. Osobiście nie mogę się doczekać Younga w akcji, skoro w Aston Villi potrafił tak się zaprezentować mam nadzieje, że w United będzie tylko lepiej. Pieniędzy wydanych została cała masa, mam nadzieje, że pozwoli to na triumf w lidze oraz kolejną próbę podbicia LM. Pomijając transfery, o…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Jones oficjalnie w Manchesterze United. Problem w tym, że za 16,5 miliona funtów. Jak na moje to kwota bardzo przesadzona i nawet jeśli za 3-4 lata ma być całkiem dobry to uważam, że ryzyko jest zbyt duże by takie pieniądze przeznaczać na kupno młodego zawodnika. Na dobrą sprawę nawet nie wiedziałem kto to jest póki nie poszukałem sam o Nim kilku informacji. Co się dzieje z tym rynkiem... Ashley Young lada dzień ma być również przedstawiony jako piłkarz United. Z tego transferu niezmiernie się c…

  • Chelsea Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Na kolejną szansę zasługiwał za to co zrobił w pierwszym sezonie. Śmieszna decyzja władz Chelsea według mnie, ale może wyjdzie im na lepsze przy odrobinie szczęścia. Ciekaw jestem tylko kogo chcą teraz zatrudnić. Nie widzę wielu wartościowych managerów na rynku do wzięcia. Może Van Gaal?

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    No pewnie. Manchester planuje się poddać i oddać mecz walkoverem, nie?

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nigdy nie uznawałem takich 'katalońskich fauli'. Jeśli gracz wpada na drugiego gracza, który się nie rusza nie ma prawa sędzia gwizdnąć według mnie. Ma się jeszcze odsunąć żeby ktoś mógł przebiec? Bez sensu.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Marudzisz. :p Postawił nogę i przestał nią ruszać, wychodzi więc na to, że to Valencia kopnął Terrego. Valencia wyraźnie przekombinował w tej sytuacji. Koniec końców. Czy to ważne?!

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Na Valenci nie było karnego moim zdaniem. Wbiegł na obrońców Chelsea, zresztą Terry chyba pierwszy postawił nogę.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Manchester United 2:1 Chelsea Mecz głównie kontrolowany przez United, ale Chelsea miało swoje sytuacje. Szczególnie Drogba pokazał się z dobrej strony, ale obrona dziś zagrała świetną partie i nie dała nikomu szansy przedostania się blisko bramki, nie dopuszczając do groźnych strzałów. Ofensywa nie była gorsza, być może nawet lepsza. Wszyscy się dziś sprawdzili, a Park, Carrick i Giggs rzucali dosłownie na kolana. Sędziowanie bardzo dobre za wyjątkiem oczywistego karnego po ręce Lamparda. Na sił…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Gościu myślami jest już w Bayernie, trudno się mu dziwić. Szczególnie jeśli już jego kibice na niego gwiżdżą.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    W lidze jak sędziował rzadko kiedy się mylił tak więc ciesze się, że to On będzie sędziował dziś, aczkolwiek bardziej liczyłem na odpowiedzialnego sędziego w finale, bo po wczorajszym meczu Barcelony już zaczyna mnie to przerażać.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Co sędzia robi to przechodzi ludzkie pojęcie. 4 kontakty z piłką + 1 kontakt z piłkarzem w pierwszej połowie? Porażka. United nie istnieje na boisku, posiadanie piłki 22% mówi za siebie. Mam nadzieje, że Arsenal złapie zadyszke, a Ferguson zrobi swoje w szatni, bo trzeba to wygrać albo zremisować. Porażka nie wchodzi w gre. Niestety taką grą mogą liczyć tylko na szczęście. No, ale jeszcze jest 45 minut. Ps; Tak, była ręka Vidicia.

  • Real Madryt

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Black Grucha: „Damashi xD Ramos najlepszy na świecie na prawej obronie? jestem kibicem Realu ale aż się zaśmiałem w sumie ciezko mi powiedziec kto jest najlepszy ale Ramos z przodu ma sporo braków” Mam swoje opinie na temat wielu zawodników. Niektóre z nich mogą się wydawać śmieszne, ale Ramos z zadań defensywnych wywiązuje się bardzo dobrze. Ponad to często podłącza się z przodu, ale nawet jeśli zapędzi się pod pole karne przeciwnika zawsze wraca się pierwszy nie zostawiając dziury w o…