Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Według mnie kartka była na pograniczu żółtej i czerwonej, ale tylko ze względu na to, że Nani uskoczył w ostatnim momencie. Wiedział chłopak co najlepsze dla Niego. Nie wiadomo jak poważny byłby ten wślizg, ale jedno jest wiadome, 2 wyprostowane nogi od przodu i cały pęd działa + wyraźna różnica wagi nie wróży nic dobrego nogom Naniego. Sędzia na pewno może się wybronić z takiej decyzji bez problemu, tak samo jak wybroniłby się gdyby postąpił inaczej. Pierwsza połowa w wykonaniu United była jak …

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Dwóch graczy po 15 milionów to było wzmocnienie, ale 3-4 lata temu kiedy ceny były normalne. Być może wielu się ze mną nie zgodzi, ale ja wolę jednego zawodnika za 30 milionów o ile jest On tych pieniędzy warty (patrz transfer Carrolla vs. Silva). Z graczy wartych po 15 milionów zbudujesz zespół solidny, jeśli się zgrają mogą walczyć o pierwszą czwórkę, ale nie zbudujesz zespołu europejskiego. Zespół europejski musi mieć według mnie 3-4 jeśli nie więcej piłkarzy wartych 30 milionów i więcej. Dla…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Biorąc pod uwagę transfer Carolla do Liverpoolu sądzę, że Ba nie odejdzie za mniejszą cenę niż On. W zasadzie powinien odejść za jeszcze większą, gdyż bramki strzela jak na zawołanie. Zaskakujące jak przeciętny zawodnik Hoffenheim i później West Hamu może tak wystrzelić z formą. Ręce same składają się do oklasków oglądając Jego instynkt strzelecki. Arsenalu nie stać na kogoś takiego, ale to tylko moje zdanie.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Yamato Damashi - - Muzyka i Film

    Post

    A to w sumie zarzucę jeszcze jedną. imageshack.us/photo/my-images/802/52731425.jpg/ EDIT: Dobre skojarzenie, bo film naprawdę godny polecenia. Jak tylko padnie odpowiedź powinieneś go ściągnąć. Ps; jutro wrzucę podpowiedź jeśli nikt nie zgadnie.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Yamato Damashi - - Muzyka i Film

    Post

    Nie inaczej. Strzelaj, Twoja kolej.

  • No jest, "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł. " pełny tytuł. Piosenka promująca już wstawiona. Zagadka. imageshack.us/photo/my-images/32/52281549.jpg/ No i w sumie poprosiłbym zdjęcie ślicznej studentki która miała chęć na Pana Profesora.

  • Tak mi się wydaje, że... youtube.com/watch?v=-oAzD4h2ats ale nie jestem pewny więc warto napisać potwierdzenie. EDIT: No tak. Zapomniałem tytułu podać. Czarny Czwartek.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    To zależy czy wyznacznikiem najlepszej ligi na świecie będą sukcesy międzynarodowe czy inne czynniki. Każda liga ma swój charakterystyczny styl, dla każdego będzie inna 'najlepsza'.

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od FurionQ: „Cytat od Yamato Damashi: „Suarez, Caroll, Adam, Downing, Henderson, Enrique razem za 30 milionów? Zagalopowałeś się. :)” i tu się troszkę mylisz sam Carool kosztował 35kk funtów co dla mnie jest kompletnym nieporozumieniem Suarez kolejne 25kk - to akurat jeszcze w miare trafnie zainwestowane fundusze” Przecież ja właśnie podkreślam to, że suma wydana na tych piłkarzy jest znacznie większa aniżeli ta zaproponowana przed dragonartura.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od pUco: „Hę? W jakich to meczach wyjazdowych w tamtym sezonie MU kontrolował przebieg gry? Jeśli by chodziło o same mecze na OT to prawda.” Nawet zremisowane mecze z Fulham, Evertonem albo przegrana z Wolverhampton wyglądały lepiej aniżeli to co teraz grają. Wtedy tworzyli okazje, atakowali, bronili się dobrze, lecz niekonsekwentnie. Nie kontrolowali gry jak Barcelona, ale byli stroną przeważającą. Teraz nie są.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Martwi mnie to, że United strasznie wymęcza ostatnie mecze. Nie mogę zgodzić się, że to ten sam Manchester sprzed roku który wygrywał po 1:0 bardzo często. Tamten Manchester zawsze kontrolował przebieg gry, jeśli tracił bramki na remis to w głupich sytuacjach, po rozluźnieniu. Ten Manchester się gubi, mecze są bardzo wyrównane. Nie możemy grać wyrównanych meczów, chyba że gramy z czołówką świata, a nie Evertonem. Niech wygrywają po 1:0, ale niech robią to tak żebym nie czuł się jak podczas derbó…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Suarez, Caroll, Adam, Downing, Henderson, Enrique razem za 30 milionów? Zagalopowałeś się.

  • Cytat od krecik10: „bo czym mieliby się zająć? :)” Rozdzielaniem premii.

  • Cytat od Kar(L)ik: „Brak orła idzie przeżyć ???????????” Nie grają dla Orzełka na koszulce, grają dla honoru kraju i milionów Polaków którzy za nich ściskają kciuki. Można utożsamiać to z Orłem z oczywistych względów, ale te najważniejsze rzeczy są tylko w podświadomości każdego człowieka. Tak, Orzeł był ważny, ale nie róbcie z tego tragedii narodowej.

  • Jest niebo lepsza niż ta co była poprzednio, nawet brak orła idzie przeżyć. Musimy się do tego przyzwyczaić, PZPN 'zmienia wizerunek', najwidoczniej uznali, że zmiana loga coś pomoże. Według mnie bezsensu, ale niech robią co uważają za stosowne. Nie sądzicie chyba, że stary orzeł wpływał na wyniki? Ps; Trochę siara całować herb PZPN po strzeleniu gola. : /

  • mnonika.jpg truegrity.jpg Jest i zagadka. 86976466.jpg

  • Legia Warszawa

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Niedużo też brakowało aby to Legia wracała smutna do domu. Oglądałem od drugiej połowy, bo nie zdążyłem na czas wrócić do domu. Lech sprawiał chyba ciut lepsze wrażenie, ale z komentarzy wyczytałem, że pierwsza połowa była o wiele bardziej wyrównana. Poza tym widziałem na skrócie okazje obydwu drużyn, stwierdzić muszę że ten mecz spokojnie mógł się skończyć 2:0, 0:2, 2:2 czy jakkolwiek inaczej. Remis nie krzywdzi tutaj nikogo. Ostatnie 10 minut to miazga, nawet ja, mimo, że nie jestem związany e…

  • Juventus Turyn F.C.

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Przede wszystkim to będzie impuls by normalne, świetne Juve wróciło do gry. Tęsknię za tym klubem, nie chcę oglądać ich w ruinie jak to miało miejsce przez ostatnie sezony. Juventus ma walczyć o mistrzostwo za każdym razem do upadłego razem z Milanem oraz Interem. Dodałbym do tego jeszcze Napoli do którego pałam wielką sympatią od pewnego już czasu. To jest Juventus, a nie ogórki do grania. Mam nadzieje, że uda im się zwyciężyć, mimo, że liczę równie mocno na Milan oraz Napoli.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Ten 'power' Keana objawiał się chyba tylko tym, że darł się na wszystkich w okół, nieważne czy wróg czy przyjaciel. To ma swoje walory, ale nie sądzisz, że tacy piłkarze rodzą się naprawdę bardzo rzadko? Aktualnie chyba tylko Jones w zespole ma podobny charakter do Keana. Niby ma 19 lat, a jak ryknie to od razu się przyjemniej ogląda mecz.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Michael Carrick nie jest Royem Keanem, Roy Keane nie był Paulem Incem, tak jak i Paul Ince nie był kopią swojego poprzednika. Jeśli ktoś odchodzi nie jest jego zadaniem robić dokładnie to samo co poprzednik tylko pokazać swoje zalety, doskonalić się w nich. Przecież Ronaldo nie jest ani trochę podobny do Beckhama, a nikt nie powie, że nie zastąpił go należycie. Michael Carrick nie jest piłkarzem wybitnym. Nigdy nie będzie. Prawdopodobnie nie ma wielkiego talentu, ale jego rola w drużynie jest wa…