Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od BonDziorno: „Cytat od MarCinek121: „Jurek to juz chyba nie wróci po ostatnich złomach ” Jurek? legenda Dorado! ) najlepszy gracz tego uni na pewno pod kątem wkładu własnego, bazuje tu na nim wiele osób, po prostu Dorado bez niego nie istnieje:) odpocznie na eko a potem zasili całe unifusion:) ” oj tak. Ostatnio uruchomiły się puszowki Jurka ,chyba miała być odbudowa ...

  • Miało być palenie mojej kulki ,wyszlo tak . Pozdro Sojusz i Opozycja . Dnia 24-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [RiO] ________________________________________________ Pancernik 45.555 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca MarCinek [BoSS] ________________________________________________ Krążownik 60 Gwiazda Śmierci 40 _________________________________________ Po bitwie... Agresor olszyn3k [RiO] ______________________________…

  • Cytat od Zapalsky: „Duże gratulacje dla Ciebie Sorro za wyczucie momentu, bo Gamora bardzo ładnie potrafi się pilnować i nawet siedząc w układzie jest ciężko ustrzelić moment. Procent zacny, zysk też niczego sobie (chociaż cały czas szkoda, że cofnęli 70% złomu, które pierwotnie było na Yildun), może fuzja przyniesie jakieś korzyści dla lotników Gamora - gratulacje wytrwałości, życzę wszystkiego dobrego w realu, zdrowia i radości z pociechy, która niebawem się pojawi. Na grę jeszcze przyjdzie cz…

  • Graty Loox. W sensie brak celów czy kończysz ?

  • Cytat od andy501: „Już nudne to niszczenie Jerzego, może coś innego? ” jak dają to biere, za darmo to i ocet słodki...

  • Cytat od ProSkaner.: „gratki Olszynek w końcu coś większego, ponad 100k % to już coś szkoda tego zajumanego złomu, ale pewnie więcej recków nie miałeś widzę, że w końcu więcej % PKB imperium przeznaczasz na wojsko, a nie na inwestowanie w kopalnie przetapiaj, rośnij i morduj dalej obrońcy ” Tu nic nie zniknęło lamo Dzięki ale wyczuwam tłusta ironię z tymi reckami ,obiecuję poprawę ,doklepie ich drugie tyle

  • Dobitka Jurkowego doku / doków . Pozdro Ci cos zawsze ! Dnia 14-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [RiO] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.628.889 Ciężki myśliwiec 9.511 Mały transporter 300.000 Pancernik 300.000 Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Jerzy [Gang] ________________________________________________ Mały transporter 11.067 Duży transporter 84.874 Lekki myśliwiec 149.870 Ciężki myśliwi…

  • Cytat od BonDziorno: „Graty, % ładny nawet bardzo, pobadaj turborecki, albo może nie btw. w OGotcha jest taki przycisk : "Opcje" gdzie wklejasz raporty swoich zbiórek, potem klikasz "Konwertuj" i masz raport jak trzeba poza tym to ok:) Jerzy, nie ma dramatu nie pierwszy raz odbudowa widać ruszyła pełną parą, narta! ” już nie mam tych raportów zbiórki ,lubisz się czepić i udajesz takiego trochę guru ,a dałeś się złapać mulciakowi jak dziecko ... Później też dużo krzyczałes... Może nie pouczaj ,al…

  • Pozdro Rio , @torino @sejo13 @ProSkaner. @Kapsmik i reszta bandy. I Opozycja. Dnia 12-03-2021 18:27:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [RiO] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Lekki myśliwiec 1.470.520 Ciężki myśliwiec 10.494 Pathfinder 1.636 Mały transporter 300.838 Bombowiec 1.099 Niszczyciel 1.489 Reaper 624 Krążownik 99.338 Okręt wojenny 96.185 Pancernik 276.965 Duży transporter 3.800 _________________________________________ Obrońca J…

  • Bodaj z niedzieli na poniedziałek spaliłem kulke Jurkowi, że sępy się zlecą prędzej czy później, było pewne Stąd bilans powinien być zmniejszony o jakies 4kkk ukradzionego złomu, ale ponad 5kkk zysku i tak mnie cieszy. Pozdro dla złodzieja, jak juz pisałem na PW, mam wielką nadzieje, że i to z czasem odbiore Pozdro szczególnie @sejo13 @torino @ProSkaner. , sojusz i @Kapsmik . Dnia 11-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [RiO] _________________________________…

  • Szybko i konkretnie ,to mnie się podoba Mordo Przetapiaj Andiego szybko bo trzeba lecieć dalej . @andy501 życzę SzO i więcej pilnowania szczególnie w niedzielę .

  • Stało i nie stoi ,Jurek chyba zapomniał Dnia 08-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [RiO] ________________________________________________ Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca Jerzy [Gang] ________________________________________________ Duży transporter 755 Ciężki myśliwiec 1 Okręt wojenny 47 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 3 Gwiazda Śmierci 1 Pathfinder 9.466 Wyrzutnia rakiet 38.693 Lekkie działo laserowe 3.551 Działo jonowe 6…

  • Tak ,widziałem jak ściągnąłes moona z sowiakiem i policzyłes zawrotke , tak trzymaj

  • Cytat od loox: „No tak mi ptaszki cwierkaly Jak nie chcecie, tu trudno - Smiechu nie zajac nie ucieknie ” aha ,czyli tak jak myślałem ,po prostu nasrales w zbroje skoro takie głupoty wymyślasz

  • Cytat od loox: „Cytat od olszyn4: „Dobrze Ci idzie ,jeszcze raz graty Nie taka drobnica Paaanie, na waciki już będzie Ładne St, zdjeliscie Śmiechowi kulki i zamiast polecieć na główną flo, to uciekliscie na urlop, co to się stanęło ? ” A zostawilismy dla Was Podobno mieliscie to wyliczone, mi sie nie chcialo trzeciej nocki siedziec - czekamy zatem na 100k%< ST ” My podobno mieliśmy to wyliczone ? A kto takie bajki opowiada ? Czy sam to na biegu wymyśliłeś ?

  • Dobrze Ci idzie ,jeszcze raz graty Nie taka drobnica Paaanie, na waciki już będzie Ładne St, zdjeliscie Śmiechowi kulki i zamiast polecieć na główną flo, to uciekliscie na urlop, co to się stanęło ?

  • Chciałeś napisać,że będziesz miał więcej dokow z puszowek do odebrania? Zrozumieliśmy przekaz

  • Graty Loox ,masz swoje 17k % ,którego w dodatku nikt nie ukradł Przetopu

  • Ano ma pecha do Ciebie ostatnio faktycznie. Graty, przetapiaj na recki