Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 95.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ty chcesz mnie przestraszyć? Na mnie to już wrażenia nie robi. Na każdego przyjdzie pora , to gra błędów kwestia tylko ich wykorzystanie więc i na Ciebie i na każdego z nas kiedyś przyjdzie czas. A uwierz mi , że mam co robić w życiu więc nie będę płakał z powodu utraty jakiejś wirtualnej floty a widzę , że Ty masz straszne ciśnienie jak mały dzieciak w piaskownicy. Gratuluje Inarius.

  • Brawo Inarius procent wykręciłeś piękny , jedynym pocieszeniem jest to , że starcie na minus. Ale gratulacje się należą nie zawsze liczy się zysk najważniejsze , że wróg poległ. Nabu rano był jeszcze zaspany i na kacu dlatego Ci pisał jakieś brednie. Już postawiliśmy go na nogi i zmądrzał. Jeszcze raz gratuluje starcia a Ani hmm, zmiany decyzji.

  • Dnia 25-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor August [SPECTRE] ________________________________________________ Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca strusiek ________________________________________________ Mały transporter 276 Duży transporter 9.786 Ciężki myśliwiec 175 Krążownik 106 Okręt wojenny 46 Statek kolonizacyjny 8 Recykler 74 Sonda szpiegowska 255 Bombowiec 43 Pancernik 16 _________________________________________ Po bitwie... Ag…

  • Zemsta smakuje słodko a koszty nie zawsze są ważne- graty ! Tereth dlaczego mnie obrażasz? Czy ja w swoim poście gdzieś Cię obraziłem? Czy takim problemem dla Ciebie jest merytoryczna odpowiedź , że każdy post musisz sprowadzać do "rynsztoka"?

  • Gratuluje rozmontowania bunkra i udanej zemsty. Tereth czym ty się chwalisz? Bezsensownymi lotami na aktywnego gracza? I to jest powód do dumy? Następnym razem zgłoszę Cię o spam do naszej kochanej Ciap. Gdybyś kogoś z nas ubił to rozumiem a Ty uważasz , że wysłanie floty farmingowej jest wielkim osiągnięciem? Jak chcesz to Ci wyślemy na każdego Twojego moona po 6 slotów farmingowych i zawrócimy 5m przed wlotem i będziemy się podniecać na forum jakie to z nas kozaki :). Zastanów się proszę zanim…

  • Zysk nie powala ale na parę gs będzie Dnia 11-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor August [SPECTRE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 251.773 Okręt wojenny 7.955 Bombowiec 231 Niszczyciel 20.600 Pancernik 25.818 _________________________________________ Obrońca Lufa [NAJ] ________________________________________________ Duży transporter 1.969 Ciężki myśliwiec 530 Krążownik 1.000 Okręt wojenny 100 Recykler 195 Sonda szpiegowska 435 Bombow…

  • Dnia 03-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor August [SPECTRE] ________________________________________________ Krążownik 4.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca bosch [PRGN] ________________________________________________ Duży transporter 4.260 _________________________________________ Po bitwie... Agresor August [SPECTRE] ________________________________________________ Krążownik 4.000 ( -0 ) Sonda szpiegowska 1 ( -0 ) __________…

  • Dziki jak zawsze w formie. Graty dziki i złomuj dalej!!

  • Cytat od VampireLord: „Nie wiem jak można tak zlamić będąc około 20minut przed wlotem na moonie 4uk od Krisa, ale jak widać w podręczniku jak latać na transportuj nie było rozdziału poświęconego grze flotą bojową :ocb:” Nie lubie pyskówe wieć będzie rzeczowo : Też widziałem , że doskonale masz wyćwiczoną misję transportuj - Arya ładnie się nawiosłowałeś! I to było takie uczciwe?? Cytat od August_: „Choć taki malutki "wtyk" - "Kto z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" Jeszcze raz gratu…

  • Odrobiłeś kolego z to co straciłeś 2 tyg temu. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje tym razem się nie udało Gratuluje obrony.

  • No cóż szkoda się rozpisywać bo nie ma nad czym dałem d... i tyle należy pogratulować obrońcom zgrania itp... Gratuluje Wam ! Ale przecież Ciap nakazała mi oddać to co "ukradłem" biednym więc rozdaje Nigdy nie lubiłem pyskówek na forum i nie wchodziłem w tego typu dyskusje więc teksty typu " misja transportuj" pozostawię bez komentarza. Choć taki malutki "wtyk" - "Kto z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" Jeszcze raz gratuluje !

  • I do tego właśnie służą gęsi, żeby nimi orać bunkry. Brawo Nabu oraj, oraj.

  • Nie wyszedł koledze powrót na unii Brawo Lady za obronę nie tak łatwo z nami będzie!

  • Dziki , dziki co będzie jak Ty będziesz miał czas - znów nam będzie trzeba robić UF Gratulacje i spawaj, spawaj, spawaj!

  • Morfi chyba też zapodam urlop żeby trafić jakiś większy procent Gratki wlotu Morfi i do kolejnego!

  • Brawo dziki do szukania celów to Ty masz nosa. Ciśnij dalej tymi gsami , może kiedyś ktoś Cię skontruje ku naszej radości.

  • Sknerus!!! Sam nie dasz rady i nie podzielisz się z sojusznikami! Nie ładnie Nabu Gratulacje kolejnego starcia.

  • Skoro się nie przebijasz to dlaczego nie poprosisz kolegę o użyczenie kilku gąsek? Zawsze to większy zysk z farmienia będzie Brawo Nabu i następnym razem wypożyczkę masz gratis!

  • Nabu zapomniałeś napisać kto Cię natchnął na loty tymi Gsami Gratulacje starcia i fajnego zysku. Obrońcy odbudowy.

  • Dnia 19-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor August [SPECTRE] ________________________________________________ Niszczyciel 20.000 _________________________________________ Obrońca Van-Drake ________________________________________________ Mały transporter 68 Duży transporter 152 Lekki myśliwiec 2 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 74 Okręt wojenny 1.131 Recykler 11 Sonda szpiegowska 336 Bombowiec 15 Satelita słoneczny 108 Niszczyciel 8 Pancernik 357 Wyrzutnia rakiet 20.78…