Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 599.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty maniek. Easy bot bierze przykład chyba od teoretyka flotowego, który osiągnął cudem top 1 haha. Więcej to floty stracił niż dzięki tej flocie zarobił ale na priv okazał się w porządku więc niech wraca i szybko odklepuje stateczki

  • Cytat od Darkstar: „Jest i pewnie bedzie wiecej boosterow to moze by usunac czas oczekiwania miedzy aukcjami?? ” Ale komu to potrzebne? Siedzisz cały dzień bo masz czas i możesz sobie krótkiego fsa puścić między jedna aukcja a druga. Wyjść na zakupy czy cokolwiek ogarnąć na luzie a flota wróci Ci z fs tuż przed końcem aukcji i wtedy lejesz każdego jak chcesz bo masz zapas sury pod ręką.

  • Cytat od Ecc0: „Może i u Ciebie Elkanen nie ma problemu z dexem na rynku, ale u mnie niestety jest - i to duży bo spalanie mamy 1 (i w dodatku nie ma handlarza). Większa tolerancja pozwala mi ściągnąć większą ilość ofert które pojawiają się na rynku, obcinanie tolerancji do 10% znacznie obcina zasięgi mojego zapytania. O Twoim "półśrodku" w postaci tolerancji 0% już się nawet nie wypowiem bo szkoda strzępić ryja No nic, czekam na jakieś działanie. ” Opisałem co można zrobić by się nie oszukać na…

  • Gratulacje sie naleza jak psu buda kiedy nie spojrzec na buddy to niemal zawsze aktywny wiec wstrzelic sie w okienko pewnie nie bylo latwo. Szkoda, ze na znajomym no ale takie sa prawa tej gry.

  • Cytat od dexPL: „Jeżeli zostanie znaleziona reguła - to macie jakiś miesiąc spokojnego klonowania zanim się wyda ” Mysle, ze "wybrani" juz od dawna znaja sposob na mnozenie floty i surowcow. Tylko nam, szarym graczom nie jest znana ta tajemnica i czasem na farcie komus sie trafi niespodzianka w postaci zdublowanych surowcow

  • Cytat od Muniek: „zrobiłes ” Avi to kobieta

  • @Muniek chyba nie zauważyłeś, że odniosłem się tylko do aspektu zwozki sury nie wspominając ani słowem o jakiejkolwiek flocie. Nie kupuje ani nie sprzedaje floty przez rynek więc nie wspomniałem o tym ani słowem. Idąc tym tropem można ściągnąć sure z planety na moona, odebrać sure ze sprzedaży floty i dopiero potem zwiezc całość? Tak czy nie?

  • Cytat od Muniek: „Cytat od Elkanen: „Cytat od kermit: „jedyne lekarstwo na to to poranna zsyłka na 10% -> odbiór sury z rynku -> zawrotka zsyłki -> wysłanie zsyłki jeszcze raz ” Nie zgodzę się z tym. Robie zwozki po południu. 2h i mam sure z całego konta w jednym miejscu. Floty z planet lecą na stację na konkretnego moona na 100% speed. Bez żadnego zwracania czy innych kombinacji i o żadnym powielaniu surowców wynikających z błędu gry nie mam co marzyć choćbym nawet chciał. ” a odbierasz flote k…

  • Cytat od kermit: „jedyne lekarstwo na to to poranna zsyłka na 10% -> odbiór sury z rynku -> zawrotka zsyłki -> wysłanie zsyłki jeszcze raz ” Nie zgodzę się z tym. Robie zwozki po południu. 2h i mam sure z całego konta w jednym miejscu. Floty z planet lecą na stację na konkretnego moona na 100% speed. Bez żadnego zwracania czy innych kombinacji i o żadnym powielaniu surowców wynikających z błędu gry nie mam co marzyć choćbym nawet chciał.

  • Cytat od aduch: „Cytat od Elkanen: „Cytat od aduch: „Wystawiamy zapytanie na 1kk deu za 1,5kk kry z zakresem 10% - cena 1,35-1,65kk kry ” Wystawiajcie na 0% tolerancji i moze problem zniknie? Osobiscie nie narzekam ogarniajac tym sposobem i sura sie zgadza ” problem sam nie zniknie a mogliby w końcu naprawić ich ponad półroczny projekt ” Rozumiesz sam to co napisales? Dajesz tolerancje 10% na hadel 1kk dexa za 1,5kk krisu. Wiec chyba normalne, ze ta tolerancja na jaka pozwoliles daje taki rozrzu…

  • Cytat od aduch: „Wystawiamy zapytanie na 1kk deu za 1,5kk kry z zakresem 10% - cena 1,35-1,65kk kry ” Wystawiajcie na 0% tolerancji i moze problem zniknie? Osobiscie nie narzekam ogarniajac tym sposobem i sura sie zgadza

  • Cytat od Kuciapa+: „Z całym szacunkiem atas ale nie wypada wstawiać takich ochlapow to twoje dzienne wydobycie jest z planaty ” Lepiej ciulac sure i przetopic na raz tyle, ze podwaja sie ilosc pkt na koncie gdzie z +/- 700k statkow zrobilo sie raptem ponad 2kk i w dalszym ciagu jedyne co mozna strzelic to jakies trampki na bfs ale tak przeciez graja wybitni flociarze Graty atas, grosz do grosza i sie uzbiera na pochybel innym

  • Cytat od ar2ro: „hasn't been processed yet. ” Proces zakupu antymaterii a jasniej mowiac zaksiegowanie przelewu jeszcze sie nie dokonalo. Czego wiecej nie rozumiec?

  • Kilkadziesiat minut temu nie moglem na Librze wyslac mt na idlaka. Problem zniknal kiedy wylogowalem sie i zalogowalem ponownie. Probowales moze w ten sposob?

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Temat przygasl wiec moze troche odswiezenia. Cytat od Bearded: „@Akiko problem jest bardzo złożony. ” Dlatego, ze nie umiecie wygrywac bez patrzenia na oplacalnosc licytacji? Cytat od Bearded: „Zainteresowanie licytacjami jest skąpe - a szkoda, bo ta adrenalina powinna być dostępna szerszemu gronu. ” Adrenaliny poszukaj grajac flota a nie na licytacji kto gra dla zabawy ten sie nie liczy z kosztami jakie czasem ponosi przy licytowaniu. Tak samo jak nie zawsze ST robi sie dla zysku jedynie zatwar…

  • Cytat od El Baaboollo: „Moim zdaniem jest to pomoc dla zbieracza. Szczególnie dla takiego, który ma wysokie poziomy kopalni i planetę na 13,14,15 pozycji. ” Przy eko jakie mam, klasie zbieracza, planetach na 15 pozycjach i fuzyjnych na 20 lvl minimum mam jeszcze od 58k do 150-160k energii na planetach. Rozumiem gdyby te boostery byly na stale jak pola za anty ale dla zbieracza nic to nie zmienia jesli beda one tylko na okreslony czas. I co potem ma zbieracz zrobic jak czas uplynie? Dalej musi st…

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bearded: „Do tego postulatu dołączam swój wniosek o basha na licytacje. Cała idea tego rodzaju hazardu bierze w łeb, gdy w grę wchodzą sezonowi laicy licytujący nieintratne sumy, tylko po to, żeby za wszelką cenę wygrywać. Takie chłopięce zachowania nijak się mają do strategii. P.s. Swoje zdanie opieram na obserwacjach licytowanych sum, względem parametrów uni i rodzajów kont. ” Jestem za. Ile razy to musialem kupic 30% dopalke na kris czy jakakolwiek inna po znacznym przeplaceniu bo no…

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Danzel: „Witajcie mój pomysł jest taki zeby Ogame wprowadziło na kazdy serwer ankiete na tetam licytacje sa gracze ktorzy znaja bardzo dobrze o ktorej koncza sie licytacje jest to troszke zenujace !!!! Ankieta powinna być na temat limit gracza np. jest dziennie 10 licytacij to na gracza niech wypada 3 max licytacje wiecej niemoze były by blokady to jest za tym ??? ” Naucz sie licytowac a zadne zmiany nie beda Ci potrzebne. Dam Ci nawet podpowiedz co i jak robic. Nie trzymalem tego w taj…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Elkanen: „Na moje pytanie gdzie upychaja sure nie potrafisz odpowiedziec? ” Multikonta. : D ” I wyjasnil... bez multikont gra odkrywca naprawde musi byc trudna i z tym tylko faktem potrafie sie zgodzic

  • Cytat od bocieek: „A świstak siedzi i zawija Realia są takie że na każdym Uni braknie dexa. Mnie koszt wysłania 7 fal floty kosztuje 250kk dexa x powiedzmy 8 dziennie to mam 2kkk dexa na loty. ” Tam maja specjaliste co wozi po 30kkk dexa wiec ich stac na latanie. Na moje pytanie gdzie upychaja sure nie potrafisz odpowiedziec?