Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-65 z 65.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratki wlotu! Pakuj w transportery żeby następnym razem wystarczyło na dofarm

  • Pozdrawiam Katakuri [SPACE] vs. Dasti [Vivo] - 545% dla SPACE On 19-12-2017 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Katakuri [SPACE] ________________________________________________ Battlecruiser 4.609 Cruiser 10.900 _________________________________________ Defender Dasti [Vivo] ________________________________________________ Small Cargo 100 Large Cargo 740 Light Fighter 2.400 Cruiser 130 Battleship 810 Recycler 50 Espionage Probe 61 Bomber 10 Solar Satellite 265 Destroyer 1 Bat…

  • Jeszcze kilka dni zostało to trzeba walczyć! Dodatkowym motywem do lotu było to, że Pastor kilka razy zaorał mi satelitki a ja nie lubię być czyimś dłużnikiem. Katakuri [SPACE] vs. ChoryPastor [Vivo] 149,93% dla SPACE On 17-12-2017 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Katakuri [SPACE] ________________________________________________ Small Cargo 1.066 Light Fighter 46.847 Bomber 1.280 _________________________________________ Defender ChoryPastor [Vivo] _________________________…

  • Graty wariacie! Polecimy coś razem wierzę! Obrońcy SzO!

  • Witam! Dzisiaj powiew świeżości na tym zapyziałym forum Od jakiegoś czasu czaiłem się na tego Pana, dzisiaj popełnił błąd i oto efekty. Pozdrowienia dla Pań i Panów ze SPACE jesteście najlepsi On 28-11-2017 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Katakuri [SPACE] ________________________________________________ Light Fighter 26.001 Battleship 1.000 Battlecruiser 1.700 Cruiser 5.580 _________________________________________ Defender FANTAoSTAs [SGN] ________________________________…