Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 356.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie o to chodzi Dla teamu jakie to wszystko jest proste Weź wyślij i już!!! A mój czas a moje sloty?? W tym czasie mógłbym polecieć na expa albo idlak pofarmic.... Aaa jeszcze jedno niech jakiś jaśnie hrabia z teamu ruszy swój leniwy zad i napisze o tym Bugu info w grze.... Jest pełno graczy którzy nie wchodzą na forum, które nie jest obowiązkowe...

  • Cytat od ciap: „Dlatego powtórzę jeszcze raz: Surowce należy odesłać na dowolną planetę administracji + napisać ticketa. ” To ja zapytam kolejny raz... Kto pokryje koszty dostaw!! Sa ludzie co po złości robią autozapytania by wygenerować bug... Więc kto pokryje koszty??

  • Na każdym z uni conajmniej połowa graczy miała styczność z Bugiem i co każdy dostanie bana?? Kto im będzie płacił??

  • Papuga siedzi w domu i spija drinka jak reszta teamu... Śmieją się z waszych wypocin.. 1. Po pierwszym wykryciu buga powinien rynek zostać zablokowany (ale po co, Papuga musiała by to puścić dalej) niby zgłoszone ale działa dalej... 2. Opieszalosc teamu I prowadzącego nie zna granic....

  • Gracze puchna a Papuga milczy...

  • Dobra robota @ciap Szacun za poświęcony czas.

  • Team który mamy to jest polityka @ciap "dołącz do teamu bo się opłaca" Święta świętami ale za coś @Art kasę bierze. Dobre 10 razy prosiłem go o ujednolicenie śmietnika związanego z wyborem klas... I co i Fo dostałem od graczy którzy przeorali inne fora. Coś co było jego zadmarkanym interesem by poinformować graczy co i jak ale po co... Ciemnota zapłaci 2x za zmiane klasy. Małym drukiem pomiędzy innymi informacjami najlepiej umieścić istotne informacje... O odkrywcy i usunięciu bonusu do antymate…

  • Cytat od Muniek: „Cytat od Maniak87: „Cytat od Muniek: „Nie wiem o co Ci chodzi z st. Zarzucono że na x5 zysk z idlaków jest taki jak na x1, To bzdura. ” Skąd taka opinie wzioles.... ” ” to co napisalem powyzej tyczylo sie twojej wypowiedzi ktora jest wyssana z palca bo jak bys czytal ze zrozumieniem to co pisze to nigdzie nie napisalem takiej teorii.

  • @Muniek napisz mi prosze gdzie napisalem ze tak samo szybko rozwiniesz konto na x1 i x5 bo sobie nie przypominam....

  • @Muniek x1 i x5 to dwa inne swiaty ktorych nie da sie porownac... to popierwsze. po drugie nie chce mi sie powtarzac bo widze ze moje argumenty o ktorych pisalem wczesniej to tak jak grochem o sciane ( moje argumenty to groch a ty to sciana.). ty wiesz swoje ja wiem swoje... gralem na x6 i gralem na x2 i x3 i na zadnym innym uni nie czulem sie bardziej komfortowo niz na x1. puszcze flote pojde popracowac, wroci flota to puszcze ja znowu i pojde dalej pracowac.. 15 min puszcze flote i mam czas dl…

  • Cytat od Muniek: „Nie wiem o co Ci chodzi z st. Zarzucono że na x5 zysk z idlaków jest taki jak na x1, To bzdura. ” Skąd taka opinie wzioles....

  • Cytat od Muniek: „Grałem bardzo długo na uni 1, wiem bardzo dobrze jak gra się na x1 bo grałem w czasach gdy nie znano innego spped. Wybrałem x5 tak jak mówisz kazdy gra jak lubi. Natomiast jak ktoś pisze że zyski z farmienia na x1 i x5 są te same to sorry - nie grał na x5, grał tylko na x1, brak doswiadczenia. ” A kto pisał że są takie same?? Cytat od Muniek: „Nie wiem o co Ci chodzi z st. Zarzucono że na x5 zysk z idlaków jest taki jak na x1, To bzdura. ” Kolejne info wyssane z między bajek, c…

  • @Muniek grając na tel. W pracy nie muszę fsa zrobić by odebrać tel. A nigdy nie wiem kiedy zadzwonią. Ale jak to się mówi... O gustach się nie dyskutuje..

  • Cytat od Muniek: „Cytat od Maniak87: „Cytat od Muniek: „Na x1 to tacy górnicy którzy wogole nie farmią. Ja jako gornik nie biore pod uwagę x1 nawet bo sporo farmie idlaków. Dla mnie uni idealne to max eko, max floty ale minimum debrisu bo to mnie ochrania jako górnika - farmera. Niestety nie mozna miec wszystkiego. ” Głupoty gadasz... Na x1 też można farmic i też to daje kopa. Na u Q farmy maja czas się zregenerować?? ” Po pierwsze moim zdaniem. Mają czas, latam 5x szybciej na farmy. Gadasz głup…

  • Cytat od Muniek: „Na x1 to tacy górnicy którzy wogole nie farmią. Ja jako gornik nie biore pod uwagę x1 nawet bo sporo farmie idlaków. Dla mnie uni idealne to max eko, max floty ale minimum debrisu bo to mnie ochrania jako górnika - farmera. Niestety nie mozna miec wszystkiego. ” Głupoty gadasz... Na x1 też można farmic i też to daje kopa. Na u Q farmy maja czas się zregenerować??

  • Nie ma to jak w święta grać całą rodziną, trzeba się wspierać Dziś brat ma deu taniej a jutro coś siostra mówiła że ona będzie miała promocje.

  • Cytat od Ruda: „Administracja Forum czy Obsługi Gry jest tylko przekaźnikiem informacji od zespołu Ogame firmy GameForge. ” Piszemy drugi raz. Nawet tego nie potrafi nasz team zrobić dobrze. A co do błędów to kręcąc się kółko i straszne lagi robią się coraz to bardziej irytujące.

  • Autouzupelnianie floty

    Maniak87 - - Błędy w grze

    Post

    @Art czy moglbys zapytac czy zostanie to poprawione?? nie ma to nic wspolnego z AGR ...

  • Autouzupelnianie floty

    Maniak87 - - Błędy w grze

    Post

    Agr sobie zainstaluj... A na tel /tablecie baw się na piechote...

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „bonus sie zmniejsza bo bonus przelicza sie od obecnie produkowanej energii a nie maksymalnej jaka mozesz wyprodukowac ” wystarczylo by to napisac...