Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 341-356 z 356.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od ciap: „Dla mnie ten poradnik był dobry gdy powstawał w 2009 roku. Serwery były tylko speed x1 i miały do 4 lat. Obecnie są inne realia budowy eko. O elementach które są ważne nie ma ani słowa. Nie chce mi się teraz czytać tego tematu całego ale tak na pierwszy rzut oka: 1) "Kopalnia metalu - 39 Kopalnia kryształu - 32 Ekstraktor deuteru - 33" Jeżeli poradnik podaje wielkość koloni to wydobycie powinno być liczone po opłacalności. Deuter tutaj za nisko jest. 2) "Magazyny na koloniach wed…

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Juva: „Cytat od cu8e: „@Juva pssst Poradnik dla Górnika. Wszystko co i jak. ” Czytałem ten temat, z tym że w najbardziej interesujących kwestach czyli co, w jakiej kolejności i czemu budować odnosi się do tego samego tematu o którym pisałem w pierwszym poście A bez tych informacji, jest to raczej poradnik ogólnikowy. ” @Juva bazowałem na tym poradniku jak zaczynałem przygode z eko podczas kilku lat gry wyrabiałem sobie swoje nawyki i wyciągałem własne wnioski. Jak dla mnie dla początkuj…

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Maniak87: „Cytat od ciap: „@Maniak87 Próbowałeś zrobić jak pisał Juva? ” sprawdze wieczorem jak bede przy kompie. Teraz na tel. siedze. A istnieja jakies dodatki by uzywac na tel. ? ” dzięki za pomoc działa

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Adeke36: „wczoraj również instalowałem na chrome , najpierw sciągasz i instalujesz -Tampermonkey, póżniej wtyczkę wszystko działa .Pozdrawiam ” Wtyczke pobrales z tamtej strony co ciap podala czy z jakiegos innge portalu??

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od ciap: „@Maniak87 Próbowałeś zrobić jak pisał Juva? ” sprawdze wieczorem jak bede przy kompie. Teraz na tel. siedze. A istnieja jakies dodatki by uzywac na tel. ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od ciap: „Zainstaluj wtyczkę: board.origin.ogame.gameforge.c…d/2056-InfoCompte-Script/ I rób to co Ci karze budować. Niezależnie czy planujesz grać sam czy farmić. Taka budowa sprawi że będziesz rozwijać się najlepiej. Puszczaj sobie ekspedycję: FAQ: Ekspedycje ” @ciap mam problem z ta wtyczka nie moge tego zainstalowac na chromie

  • Wzory - pomoc

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    robię sobie własna tabelkę w Excelu dlatego pytam. dziękuję za odpowiedz edit a jeśli mamy np. tech. plazmowa i mamy wszystkie 3 surowce?? albo mamy tylko kryche i deu?? jak to brać pod uwagę?

  • Wzory - pomoc

    Maniak87 - - Zadawanie pytań

    Post

    Mam problem ze wzorami na czas budowy Cytat od Sirius: „Czas budowy i badania Wynik zaokrąglamy w dół do najbliższej liczby całkowitej. Czas podany jest w sekundach. Wzór dla budynku stosuje się również do obliczania czasu wyburzania. Statku lub obrony: CzasSO = 3600 * ( Metal + Krysztal ) / ( 2500 * ( PoziomStoczni +1 )) * 0,5 ^ PoziomFabNanit Budynku: CzasBud = 3600 * ( Metal + Krysztal ) / ( 2500 * ( PoziomFabrRobot +1 )) * 0,5 ^ PoziomFabNanit Badania: CzasBad = 3600 * ( Metal + Krysztal ) /…

  • jednak nie ma to jak stare dobre uni x1. kwestia gustu. jeden woli powoli inny szybcikiem ;p

  • szefowa pewnie nie wie nic. troszkę pewnie jeszcze poczekamy na jakie kolwiek uniFusion.

  • Gratulacje. Przetapiaj! Jak to dobrze trafić coś na pustyni... Obrońcy Szo!

  • Zatankowany! Gratulacje. Obrońcy SZO

  • dziękuje za odpowiedz temat do zamknięcia

  • nie zależne na jakim etapie anuluje badanie/budynek?? aa i drugie pytanie czy event na krótszy czas badan sumuje się z technokrata??

  • czy jeżeli anuluje badanie/budynek które zaczęło się 5 dni temu to dostane 100% surowców czy to się zmniejsza z każdym dniem.. prosze o pomoc

  • Gratuluje wlotu. Za błędy się płaci.