Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 150.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A co to się staneło. Ten fs chyba nie był zbyt bezpieczny Uosiu Pamiętam jak na innym Uni speedzie to ze trzy razy miałem tego typu zbiórkę przy farmieniach. Tak patrze co jest czemu recków nie wysłałem, a tu nowy RW Uosiu masz racje na kiego grzyba było Ci tyle recków, tylko dykte paliły na FS-ach Pozdrówka

  • Wczoraj wieczorkiem siedząc i popijając piwko, zauważyłem zawirowania w statach. I pierwszy rosolov wleciał mi w oczęta. Patrze a tam jeszcze resztki metalu przewracają się na pz. Myśle... biedak się doigrał, a taki waleczny był. Drugie piwko już kończyłem, to mi się go szkoda zrobiło i piszę. A on pyta czy sobie żartuje...Jak się dowiedziałem, co faktycznie zaszło, to banan mi się pojawił i poszedłem po 3 pywko, bo toast trzeba wznieść. Starcie SIEKA, tyle powiem. Sporo finezji, zachodu no i sz…

  • Wybacz śledziu, że i ja się włączę do tej dyskusji, ale Twoje RW o ironio stało się prologiem do trzęsienia Uni jakie miało miejsce. Co mnie śmieszy, że najwięcej cwaniactwa wykazują osoby, które nie mają nic wspólnego z tym RW co się pojawi. Każdy bardziej rozgarnięty gracz wie, że sytuacje są różne, i nie zawsze sama flota lub połapanie w grze są sumą końcowego efektu. Często ważniejsza jest komunikacja, albo po prostu odrobina szczęścia. Cieszę się, że takie walki są na tym niby ekonomicznym …

  • Coraz bardziej się rozdrabniam, ale jak się jest Lamą no to co zrobisz. Grawitony dzisiaj robiłem, a skąpy jestem nie chciałem tracić na dopalacze, to tylko LM-y na wypas przegnałem, żeby mieć coś grubego w stajni. No ale jak zobaczyłem bunkier borsuka, co dzisiaj taki aktywny z rana był, to mi oczach zaiskrzyło, bo zawsze bunkry z niespodzianką mnie kręciły. Stosunek flot nie pozwalał więcej KR-ów wysłać, więc wysłałem ciężki sprzęt bojowy - sondy na doczepkę. Oczywiście jako Bandit Lama musiał…

  • Uuu jak dla Ciebie Zielu sąsiedzie 50kk zysku to groszaki, no to gratuluje przychodów :P. Fajny Ci się cel trafił, miłośnik grubego sprzętu. Mięsko i russian atak robi miazgę takim miłośnikom. Wincyj wincyj takich, albo i większych RW Obrońcy pakiecik obrońcy

  • No to chłopaki z LSD wycwanili się i spalili niecne plany co niektórych. Ciekawy jestem, czy podejrzewaliście, ze to może być zasadzka. I czy specjalnie zmieniliści procenty lotów. Tak czy inaczej gratki podjęcia rękawicy i sprostaniu zadaniu. Swoją drogą jeżeli to była wystawka, to skradziony złom pretenduje kogoś do zdobycia bana za push (bo nie sądzę że 3 k recków ma osoba niżej obrońcy), tyle w temacie. Mam nadzieje, że GO się tym zainteresuje, bo nie wygląda to najlepiej.

  • Wiciu pewnie już odbudował sondy, bo trzeba zwozić surkę. No ale drzemka, go kosztowała trochę Raport do poprawy. Nie uwzględnione, kto zebrał złom, a aresora tak jak mod rzekł -->> nie ma. Gratki strzału i fanu.

  • No brawo SoS wreszcie masz swoje Top 1 na tym Uni. A nie jest tutaj to takie łatwe. No i do tego prawie wszysto pozamiatane. Piękne starcie. Malinowemu SzO życzę.

  • Miało być pięknie, a wyszła lipa. Greenek dał mi cynk (dzięki i pozdrawiam), poczekałem na teleport i szybki lot Krążkami. Obrońca się loguje jakieś 20 minut po wlocie i daje urlop. Wszystko więc wydaje się pieknie 45kk do przodu. A tu ktoś buchnął ponad 2,2k recków złomu. Według mnie to turbo-recki mojego sąsiada. Odechciewa mi się już tu gry. Ostatnie jakieś 15 lotów na coś grubego kończyło się ucieczką, albo w 3 przypadkach próbą podstawki. Raz nawet podstawiał się były sojusznik z innego Uni…

  • Gone nie za długo nacieszył się po złomie jaki zrobił z daniello, bo sam dostał złoma. No cóż raz na wozie raz pod wozem. SzO mu życzę, szczególnie, że z klasą gracz Gratki chłopaki, ładnie się obłowiliście. Z was to takie poranne ptaszki, a może nocne Marki

  • No to się chłopaki poskładali. A jeszcze wieczorkiem szukali jakiś "grubszych" celi. Trochę na siłę jak widać No cóż, życie. Kto nie lata ten nie ma, kto lata ten i popełnia czasem wtopy Agresorom życzę SzO i pozostania z nami Obrońcom wielkie gratulacje, za zacne przyjęcie ataku. Ziutek w innej skórze trochę obił sobie lustereczko

  • Zaskoczył mnie w tym starciu szmaglov. Przede wszystkim za to, że Ci wybaczył dex, że mu skasowałeś jakiś czas temu. Swoją drogą czy nie miałeś podejrzeń, że to może być ustawka dex No ale koniec końców obaj zachowaliście się jak prawdziwi faceci. Najwpierw polalcie się po pyskach, później razem coś fajnego wywineliście. Zyskownie i smacznie Obrońcy życzę miłej gry na tym innym serwerze, jak tu odpuścił

  • kurde ale [ciach] Mięso pozamiatało całkiem dużą flotę. Graty za rozmach. Ciekaw jestem jak tam zbiórkę bo na tym etapie gry to chyba nikt nie ma tyle reckow żeby taki procent pomieścić. Nie mniej jednak gratuluję, wyrwałeś mi top 1 z ręki i to w jakim stylu. Obrońcy życzę tego co chce. Bo cośostatnio miał pecha w grze ale wtedy w realu jest szczęście. Moderator Ruda:pseudocenzura

  • Gratulacje chłopaki. Mocne starcie nie ma co. Widziałem w statach ze coś zatrzeslo się Uni ale miałem inny typ co do starcia. Obrońcy życzę odpoczynku i powiedzenia w realu.

  • Chyba faktycznie w Sylwka lepiej nie latać, tylko gorzałe chlać. Co do starcia, no cóż uroki syfu wychodzą, no ale z drugiej strony to nie wiem czy agresorzy w ogóle opóźniali ze dwa razy flo czy lecieli na kamikadze. Przecież jakieś aktywki raczej musiały być, można było przelecieć po planetach. Trochę mi ich szkoda, bo któż nie popełnia błędów. Koniec końców tutaj zadecydowała głównie kasa, no ale w jakimś stopniu też zimna krew obrońcy Nie będę nikomu nic gratulował tylko Życzę Wam Wszystkim …

  • Tak czasem z sentymentu zaglądam na oberonik i widzę że w większości RW starzy znajomi po obu stronach barykady i obu stronach RW. Wnioskuję że zostali najwytwalsi. No a dex w swoim stylu pozbywa się co chwilę części floty, bo nie lubi liniowych rozwiązań. Gratki prezes i SzO dex Ty nieogarze

  • Zaskakujące jest to Uni, nie ma co Ponieważ znam się w szczególności na tym, na czym się nie znam, to też dołączę się do tej wspaniałej g...oburzy. Czy GO coś zrobią w tej sprawie, sprawdzą logi...? Oczywiście że nie, bo hajs się zgadza to po co. Wszystko wygląda bardzo podejrzanie (bo jest nowe), szczególnie po tym co Vegi powiedział, ale czy macie pewność, że było "jakieś" złamanie przepisów? Ja nie mam tej pewności, ale i nie wykluczam, że tak było. Podam wam tylko jeden z wielu możliwych sce…

  • Jak by to po prawej stronie był kto inny niż Method to powiedziałbym (później i pomyślał :P), aaaa zlamił to chłop, ale że to Method to pewnie jest w tym jakiś podstęp. Opcji jest dużo, niektóre już padły: 1. Zainwestował w doki i chciał żeby mu się inwest zwrócił 2. Chciał mieć wreszcie top łan 3. Chciał mieć jeszcze jedno wspólne RW z pl1, ale on nie chciał z nim lecieć po tym jak były dramy 4. Denerwowała go okolica, że taka zielona, a do tego dużo dykty mu szło na fs-y 5. Chciał sprawdzić ja…

  • Chyba alk sprawia że muszę dodać swoje trzy grosze Ogólnie muszę podsumować, że to jedna z najprzyjemniejszych konwersacji jakie czytałem pod RW miedzy stronami. Duże brawa za dystans i szczerość dla obu stron (piekarnik, pizza na miejscu). Fakt dla Badiego to nie była miła sytuacja, ale chyba jego dystans pozwoli wybaczyć sobie. Nie zrobił dużego błędu w samym wysłaniu flo, ale najbardziej zdradliwa jest rutyna. Wabik nie pomoże jak cały czas na te same pz się wysyła flo. SzO mu życzę No i grat…

  • No to jeszcze raz dziękuję chłopaki i gratuluje starcia. Ładny procent wykręciliście Powiem tylko bo to może nie jest oczywiste, że cała akcja polegała na zacumowaniu na 16h poparcelowanej floty na moonie arts-a, który nie jest w żadnym sojuszu. Nikt poza Nim nie wiedział, że moja flo tam stoi. Dla niezorientowanych zapraszam na DiD jest tam odpowiedni wątek i pojawiły się pożegnania. Próżny jestem to podam link