Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 180.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 2

    cichah2o - - Pytania

    Post

    ga_l.gifAdministrator Gryga_r.gif (GA)

  • Ja mam aktywne badanie i w zadaniach nie mam nic do zbadania , tylko budowanie coś w stoczni

  • Cytat od Art: „Poczekajmy na przeprowadzenie procesu fuzji. Wtedy w nowej rzeczywistości wrócimy do tej dyskusji. PS. prędkości x8 są wciąż okazyjne i nie są możliwe do wyboru w ankiecie. ” @Art czy już jest możliwość wyboru eko x8 lub wyżej w ankiecie? To kolejne uniwersum z prędkością eo większą od 7

  • OKA: Dzień 1

    cichah2o - - Pytania

    Post

    OGame powstało 03.10.2002, a polska edycja 20.01.2005.

  • Testował ktoś jak zadziała dodanie lvl do badania albo do kopalni metalu w sytuacji gdy na planecie będzie aktywne badanie albo budowa budynku? Np badam spalinowy na 20 lvl, czy jak aktywuję nagrodę co dodaje lvl do spalinowego, to anuluje mi badanie i dostanę zwrot surki i lvl 20 badania? Czy może doda mi lvl badania na 20, a badanie nadal będzie trwało i zbada się 21 lvl? Czy może jeszcze coś innego? TO samo z kopalnią metalu...

  • @Art co się dzieje? Macie jakieś informacje odnośnie tych logoutów?

  • Jaka jest maksymalna wielkość planety dla odkrywcy?

  • Cytat od Ruda: „Ograniczenie top 20 odnosi się do wybranego przez Ciebie docelowego uniwersum: Cytat: „Transfer limitations: - You can’t transfer to servers that aren’t above a certain age. - If you would land within the top 20 on a server, you can’t transfer to it. - If you’d land within the top 20 on every possible server, you can choose all servers again (Basically: you always have at least 1 server you can transfer to). ” Oryginalny link: board.en.ogame.gameforge.com/i…d/820397-31-08-nl-merg…

  • A są gdzieś oficjalne informacje o tym przedmiocie i fuzji?

  • Czy gracz zostanie automatycznie przeniesiony z powrotem na swoje uniwersum? -> Proces powrotu konta na poprzedni serwer nie jest automatyczny, gracz sam musi wybrać serwer na który chce się przenieść. Czy można przenieść się z serwera cmentarnego na każde „możliwe" uniwersum? -> Można. Zasady przenosin są w tym przypadku takie same jak podczas migracji za pomocą przedmiotu przenosin. (item merge) Czyli będę mógł przeskoczyć po 60 dniach na jakiekolwiek uniwersum? Np uniwersum Tucana które wysta…

  • Pewnie jak wrócą z u to i konto wróci na serwer

  • Edesowi chyba chodziło o to, że fsy są bez gsa który spowalnia flotę, a nie czy ktoś nimi atakuje..

  • Dawaj, nadal jesteś pierwszy w rankingu Tylko teraz pasowałoby podać jeszcze ilość pełzaczy i wydobycie razem z bonusami

  • A jak to właściwie jest z tymi szansami? Jak na dziurę jest np 1% szans, to jak to rozumieć? Czysto teoretycznie wysyłam 100 eksp w tym samym czasie i 1 będzie czarną dziurą? Czy w każdej ekspie mam 1% szans na wylosowanie dziury i wtedy może być sytuacja, że trafię np 100 dziur? Jeśli ta druga opcja to wasze wyliczenia są na nic. Bo wszystko zależy od "szczęścia" gracza. Jeden będzie je miał i na 10k eksp nie trafi dziury a drugiemu trafiać się będzie co chwilę i czym by nie latał to nie nadrob…

  • Zauważyłem, że od pewnego czasu w podglądzie zakładka: "przedmioty możliwe do aktywowania" ładuje się strasznie wolno.. Zanim wprowadzili itemy na 30/90 dni działało to dobrze. Potem gorzej, ale teraz, jak dodali kolejne itemy, to jest tragedia.

  • Widzisz przyrosty bo nie dali rady przetopić wszystkiego.. albo nie trafili jeszcze na bh.

  • Jeśli kiedyś będziemy to nie oznacza, że teraz musimy mieć parametry serwera takie jak oni.. Nie ma więcej chętnych do dyskusji? Wszyscy wybrali odkrywcę i nie zależy im na eko? @Art proszę o komentarz, czy taka zmiana jest w ogóle możliwa.

  • Dlaczego? Jesteśmy z nimi w jakiś sposób połączeni?

  • Dzisiaj pojawiło się nowe uniwersum z prędkościami: • prędkość ekonomii 8x (produkcja surowców, budowa budynków, stocznie) • prędkość badań 16x Proponuję aby i u nas zmienić parametry na powyższe. Art kiedyś pisał, że x10 było tylko na uniwersum specjalnym i nie da się wprowadzić takiej prędkości na innych serwerach, ale może z x8 będzie taka możliwość. @Art możemy prosić o ankietę i zmianę?

  • Mam kilka pytań do wprowadzanych zmian. "Możliwość przeładowywania Pełzaczy - Można je ustawić 150% powyżej normy, jak długo klasa jest aktywna - Każdy skok o 10% powyżej 100% kosztuje 20% więcej energii!" Jak to rozumieć? Czy jak mam normę 1000 pełzaczy i one dają mi 30% do wydobycia kosztem 50k energii, to gdy wejdą w życie zmiany to co będę mógł? - wybudować 150% mojej normy, czyli dodatkowe 1500 pełzaczy? I każdy skok o 10% powyżej 100% będzie mnie kosztował zamiast 5k energii 5k + 20% z 5k …