Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 664.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Nocny kochanek: „Nieodebrany transport. ” a ja widzę że odebrany

  • graty przyjacielu-nieprzyjacielu już sam sie w tym gubię:)

  • frrrrrrrruuuuuu.nk brzdęk pyk hyc ! a wiadomo komu

  • @Kurt Człowiek Południa vs Ragnar Lodbrok Władca Północy, klasyka w najlepszym wydaniu , * (*normalnie zakończyłbym post pisząc trzy kropki, ale na "dzień dzisiejszy" znak ten zmienił swe znaczenie i wrócę do jego stosowania "wtedy i tylko wtedy", gdy sytuacja wróci do normalności)

  • kolejne cyferki zmieniły właściciela ... @CBA CzapeL TIME's now youtube.com/watch?v=nVhNCTH8pDs Dnia 07-12-2020 19:26:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pathfinder 50.000 _________________________________________ Obrońca CzapeL [BoSS] ________________________________________________ Duży transporter 51.205 Gwiazda Śmierci 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ___…

  • Dziś Dzień Górnika, więc ST ze specjalną dedykacją dla wszystkich fedrujących we wszystkich galaktykach Obrońcy youtube.com/watch?v=nVmyRmvQo9s Dnia 04-12-2020 16:08:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Pathfinder 60.000 _________________________________________ Obrońca badassboy ________________________________________________ Duży transporter 50.836 Lekki myśliwiec 1.156 Ciężki myśliwiec 435 K…

  • i na pustyni trufla sie trafi @darksidee @ProSkaner , piękne ST, piękna ilość Gwiazdek:)

  • Pozdro TIME tutaj i na Fenrir Dostawcy dexu, ahoj, głowa do góry, jest surka:) sayan youtube.com/watch?v=ZEjPnloE5pI Rewizyta, u sayana nie ma nudy: patrze galke - akta na moonie wow! minutki na planecie, eee?, skan... jest 1.3kkk flo, 1kkk sury, no to telepek browarek i muzyczka... w końcu 25min przede mną ... pewnie lognie, trudno ***** ***, lecim dalej, minutki na moonie, 10 min myślę siądzie:) 1:20 do wlotu akta na moonie, skanix, +1kkk mety, najs:) sekundy ... bum! potem aktówka na planecie…

  • Graty Szymek Zbóju jeden:) mega fajne ST! PB jest, 1kk pancy jest, zysk jest, czego chcieć więcej ? ...więcej dexu życzę:) a latającej kopalni obowiązkowo

  • Ryneczek zamieszał i tak w tej mętnej wodzie zatem Ministerstwo Głupich Kroków wydało wydaje sie słuszną decyzję o derynkizacji, poza tym chyba faktycznie wały sie porobiły na fuzjach i już nikt nie wie co z tym zrobić dlatego to ciachnięto, a założę sie o 100 lam,że rynek nie zarabiał też na swoich wynalazców, hehehe

  • Gartulacje @Nocny kochanek i odbudowy Obrońcy wedle uznania sie lata, jesień i zima a tu normalnie Złoty Szczał:) od razu uśmiech zawitał:)

  • Cytat od ProSkaner.: „no proszę, proszę, niedawno sojusznicy, dzisiaj wrogowie z tego co wyżej wnioskuje nie mierzcie sobie ptaszków, jakbym miał chęci i czas obaj byście już zwiedzali moje recki znajcie łaskę Pana ” widzę że humor dopisuje, to w sumie dobrze bo wszystko w tym poście wyssane z palca ... lub z czego innego, pozdrawiam

  • @olszyn4 grunt to dobry plan:) i środki ... Cytat od olszyn4: „raczej nie czuje ,żebym musiał komukolwiek cokolwiek udowadniać Będzie czas na wszystko . ” tu pełna zgoda czas to podstawa, powodzenia

  • w końcu jest:) juz myślałem że się nie doczekam! ruchy ruchy:) Remus tez coś czasu poszukaj i polataj coś:) straty niewielkie ... zysk ? wedle uznania

  • Toś poleciał NUser/PSkaner idź w cholere ... na urlop , TOP1 dziabnięte elegancko, graty, olaf71... ładnie to chowałeś:)

  • Cytat od Efel D: „Kiedy naklepales tyle gesi? ” to podarek od Malutkiego Puchatka:) zostało trochę surki po wlocie

  • jesienne gęsi, zaopatrzone w doborowe sondy, zastukały do bunkra ... Dnia 13-11-2020 20:05:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 3.000 _________________________________________ Agresor SowiaK [TIME] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 666 _________________________________________ Obrońca Proconsul Herschel ________________________________________________ Mały transpo…

  • co prawda miało być dziś bez latania, ... jednak wstępne obliczenia wskazały że warto zajrzeć do tego bunkra, każdy ORZEł jak może no i całe TIME pozdrawiam, wiadomo:) youtube.com/watch?v=qXsuPkyFQuQ Dnia 11-11-2020 3:2:1 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.049.404 Okręt wojenny 50.923 Mały transporter 50.000 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Callisto [lol1] ___________…

  • Przenosiny planety

    BonDziorno - - Błędy w grze

    Post

    i znowu nie działa, szlag mnie trafi, same fake newsy, specjaliści z kuriera wycięci, znowu niepotrzebnie wstawałem

  • Niedzielny Remis z dedykacją dla @mada i innch badziewiaków co konta "oddają" youtube.com/watch?v=tqW4xIr7nj0 Dnia 08-11-2020 12:22:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 3.000 _________________________________________ Obrońca Kapitan Ja ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 30.208 Lekki myśliwiec 198 Ciężki myśliwiec 982 Krążownik 460 Okręt wojenny 28…