Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-30 z 30.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam wszystkich, starcie pod hasłem "jeszcze Coma nie zginęła". obronca od dawna był na celowniku, ale brakowało czasu i checi. A, że był czas to po zobaczeniu takiego celu pojawily sie rowniez checi pozdrowienia dla calej Comy (tej grającej i tej na emeryturze), oraz wszystkich znajomych. Dnia 09-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fedain [COMA] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 3.000 _________________________________________ Agresor …

  • graty, taka ilość gwiazdek robi wrażenie przetapiaj oczywiscie na kolejne

  • Witam wszystkich, wykonuję średnio jedno RW rocznie na miarę tego działu więc mimo niewielkiego procentu starcie mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam sojusz i wszystkich starych znajomych kupie deuter. Dnia 06-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor polek [COMA] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 444 _________________________________________ Obrońca Skrzat [Nomad] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.190 Satelita słonec…

  • Juventus Turyn F.C.

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Gorn! o_o że też Ci się chciało! Jestem dla Ciebie pełen podziwu, że się za to zabrałeś i tyle napisałeś. Ciekawi mnie właśnie czy pisałeś to samodzielnie czy też jest to wklejane z jakiegoś źródła. Niby w ogame nie gra a się jeszcze na forum udziela W sumie to mi się tego nie chce czytać bo ja nie kibicuje Juve, ale dla Ciebie respect Ty długowłosy przyjacielu Jezusa

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Co do meczu z Dynamo to bramki piękne fajna była ta ostatnia bramka Ronaldo choć za nim nie przepadam zbytnio. Ogólnie widać, ze ManU potrafi i musi wygrywać

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „kombek napisał(a) Nie zapominaj, że MANU ma 12 meczy rozegranych a Arsenal 11.. ” fakt, zapomniałem o tym. Ale i tak nie wątpie, że Diabły obronią tytuł

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Necro(man) napisał(a) Panowie nie ma się co już denerwować i spierać kto był a kto nie był faulowany.To już historia.Podział punktów(sprawiedliwy dodam).Jest dobrze.I tak ManU obroni mistrzostwo,są mocniejsi niż w tamtym sezonie(i bez Heinze). ]:-D” Pewnie, ManU musi wygrać pozycja w rankingu jest spowodowana tylko i wyłącznie różnicą strzelonych goli, a chyba nikt nie wątpi, że ManU da rade strzelić ich więcej od Arsenalu poza tym Czerwone Diabły i tak nawet w punktach przegonią Kanonie…

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    moja reakcja jest następująca

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „*Eragon* napisał(a) NIe pisz tak jak z ROmą bo w Rzymie ManU przegrał.” Chodziło mi oczywiście że rewanż będzie taki jak z Romą Muszą im dokopać po prostu obstawiamy wynik?

  • Manchester United

    Polek - - Piłka Nożna

    Post

    Ja teraz czekam tylko na rewanż z Milanem a to już jutro! Jestem pewny, że ManU wygra Niech to będzie powtórka z meczu z Romą I jak to santacruz napisałCytat: „ GLORY GLORY MAN UTD AND THE REDS GO MARCHING ON, ON, ON. ”