Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 642.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hehhh tak też to widziałem , ale byłem "w rozjazdach" telep zgrzany i niestety wracająca flota z nieudanego wypadu , a na oku jeszcze jeden cel , który był w zasięgu Wiec jako ze na szczęscie tym razem nie zabrakło nam celi Ty masz tutaj ST a ja ciut gdzie indziej Grartyn wlotu

  • Skoro dziś dzień Jedi w dziale ST to jeszcze jedno wstawie , zysku tyle co na waciki , ale jak pod nosem w us laduje Ci takie cuś.. no to raczej nie zostawiasz tego w spokoju Pozdro jak zawsze dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 21-01-2021 15:30:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 333.333 _________________________________________ Obrońca Dex [NOLIMIT] ________________________________________________ Mały trans…

  • Cytat od Avicularia: „nasze barwy bez litości, bez hamulców ” Avi jak zawsze , kolego hamulce to my mamy , jak po drugiej flaszce zaczyna Ci sie odbijać to zapychasz ciastem A tak w ogóle to graty , fajne wejście do soja tylko why , moich sond tam ja nie widzę ?? Trudno następnym razem się poprawisz

  • Taki tam farming , ale ST wyszło Pozdro jak zawsze dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 21-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Pathfinder 10.000 _________________________________________ Obrońca Senator Artemis [40pluS] ________________________________________________ Mały transporter 43.000 Duży transporter 11.860 Lekki myśliwiec 180 Krążownik 1.386 Okręt wojenny 2.040 Statek kolonizacyjn…

  • Jakoś tak ostatnio Emeryci od Bombowców mają ze mną pod górkę , pokonanemu życzę szo, bo w sumie nie jest to jakaś wielka strata, a mi... opłacał sie lot przez ponad 100 us Pozdrowienia dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 18-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 15.000 Pathfinder 35.000 _________________________________________ Obrońca Captain Virgo [EPB] ___________________________________________…

  • No to zaczynamy kolejnę seteczkę - i jakoś tak się złożyło że i na jubileuszu i na otwierającym kolejną setkę ST mamy tą sama ofiarę - z tym ze na flotkę na moonie polowałem ciut wiecej ale jak widać z sukcesem Pozdro jak zawsze dla JEDI i znajomych ! Dnia 09-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Obrońca Conqueror [EPB] …

  • Cytat od Avicularia: „wydaje mi się, że pilot mógł być trzeźwy xd ” tak zgadzam sie i to jest podstawowy błąd Twoich flot, nie badasz ich alkomatem , a każdy przed wejściem na pokład przynajmniej od biedy powinien mieć te 0,5 w wydychanym

  • Na początku chciałbym zaznaczyć że w tym jakże pięknie skomponowanym ataku Avi dopuścił się rzeczy strasznej , mianowicie wypuścił jedną wybrakowaną sondę i ona miała czelność spaść A co do reszty to wszystko poszło jak należy - graty B4 fajnie że weszło i jak mówiłem w rodzinie zostało

  • 100 STEJKÓW NA KALYKE ! Nareszcie , tak możnaby napisać , miałem zagrać tutaj chwilę a tymczasem właśnie pękła setka Owszem plan był że fajnie byłoby uczcić to jakimś super złomem, no ale mamy co mamy - jak to się mówi kto wybrzydza ten nie..... buduje floty Co do samego ST wielkiej historii nie ma po prostu w ulu EPB jak są online to wszyscy jak ich nie ma to też wszystkich Wiec poleciałem , w koncu pół dużej banki nie ukopie w dwie godziny. Oczywiście tym razem chciałbym pozdrowić całą ekipę J…

  • I znów coś wpadło , jak to sie mówi ziarnko do ziarnka i sie uzbiera na kawałek pancka a poza tym zawsze to jest zabawa podczas lotu

  • i tak po kawałeczku , po malutenieczku lecimy do seteczku STeczku , załapało sie w progu wręcz idealnie Pozdro dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 06-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca REZIDENT ALIEN21 [BzW] ________________________________________________ Mały transporter 71.455 Wyrzutnia rakiet 21.724 Lekkie działo laserowe 100 Mała powł…

  • Cytat od Avicularia: „Was spakuje w recki, które będę musiał od Was pożyczyć, bo mam mało... ” o widzisz to Ci pozyczę

  • Cytat od Avicularia: „apropos jutro wolne, więc zdrowie Panowie ” Nie to że chciałbym Cie dziś nazwać nie kultralnie od opóżnionych , ale my juz po "szczepionce" a Ty morsujesz , saunujesz i prawie nie pijesz ... wywale Cie chyba z soja - albo ST po pijaku albo out

  • Cytat od Avicularia: „co nie dojdziemy to doczołgamy.. ” A co to jest ??? Wlrld of Tanks ?? No dobra tanks to u nas norma

  • Cytat od Avicularia: „Paweł i szykuj coś na jubileusz bimber, czy coś... ” Pawcio , jak ja , a właściwie Maciek vel @alldromeda przygotuje bimber to za nic w świecie do 100 st nie dojdziemy

  • Cytat od Dominattor: „pance zostawione z premedytacją ” No kurde - szczerze ? stary zakladałeś ze mna Jedi a teraz złomuje Cie z całym szacunkiem ale każdy kto sie trosze przyłoży... Szkoda Twojej floty , ale naprawde ? Pance nadal na ekspy ? nie chciało się czkać ? Ehhhhh Misio graty , Leoś naprawdę obyś tu więcej nie wylądował

  • No to tak - znalazłem flotę dzień wcześniej , nie spodziewałem się że Kruczeg machnie FS na PZ ...ale paczam paczam a tu.. no leci To sobie przypilnowałem z myślą o 98 ST , no i sie zaczło wystarczyło wysłać zapro do ST i spam , który oczywiscie pokonał sojusz A właśnie i b4 juz kurdeeee nie ma puszczania 321 dopuszczamy tylko 69 !!!! Ogólnie jak zawsze było wsoło , może i ST niezbyt wysokich lotów ale zabawa niezapomniana .... Pozdrowienia dla moich naj naj naj JEDAJKÓW i dla znajomych też ! a …

  • Witam po krótkim noworocznym urlopie. Wiec tak - co by tu napisać , wiadomo że sprowadziłem się w tamte rejony aby zapolować na Shaqzera , łatwo nie było bo jednak pilnował sie dość dobrze. Troszke musiałem poobserwowac bo z zaskoczenia się nie dal nabrać. Kiedy ja sprowadziłem się do jego US szybko wyniósł sie z flotą jak najdalej ode mnie. Na szczęscie to tylko kilka us. Dziś wiadziałem na fali jak puszcza transporty i liczyłem ze w tym własnie okienku się wbiję. Udało się to co zaplanowałem. …

  • Cytat od b4el: „poskanuje o ile oderwę się od sojuszowego spamu ” Taaaa jasne jak nas diakkon z Seba zasypują wiadomościami dziś

  • Skoro ostatnio loty przez galaktykę zrobiły się modne to i ja się przeleciałem Pozdro dla ekipy JEDAJSÓW i znajomych :) Dnia 29-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Pathfinder 25.000 _________________________________________ Obrońca DNZ [Shin] ________________________________________________ Mały transporter 163 Duży transporter 12.159 Lekki myśliwiec 49 Ciężki myśliwiec 3 Krążownik 44 …