Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 324.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobra to gdzie dedy dla mnie ?? Przecież to ja motywowanie do klikania pod pretekstem że sam to spakuje xd Ojj jeżu, coś ostatnio jesteś roztargniona xd GZ piczorku, osobiście uwielbiam Cię tutaj ogladac Pozazdrościć zacięcie, ładny zysk i dopielas swego powodzenia w dalszych i SZO Nowemu celowi xd

  • Dawno mnie tutaj nie było Udało się coś narozrabiac Pozdro SITH Obrońcy SZO "Dla moich ziomów teraz mała salwa w płuca" youtu.be/MZ0e2Hs_71E Do naSTepnego Dnia 28-11-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Xbox [SITH] ________________________________________________ Pancernik 157.480 _________________________________________ Obrońca KoloroweKredki ________________________________________________ Mały transporter 83.917 Duży transporter 5.959 Lekki myśliwiec 64.144 Ciężki my…

  • Widzę w końcu skapło komuś z Lordowskiego berła i to prosto w usta, tfuu recki Wenera Brawo lodzik, takie poranki szanuje Oby tylko nektar bogów nie zasmakował, bo jeszcze zacznie wpadać częściej z wizytą i nam starego do zera wyssa. Jak to szło Lodzik ? Czekamy aż się dupa zagoi Gz, farming petarda. Ave Sith

  • Wirtualny świat potrafi przysłonic oczy... Agata jak będziesz potrzebowała pomocy odzywaj się, tylko zrób to za pomocą gołębia pocztowego, co by nie rozdrapywac rany i nie wracac do nałogu. Sercem jestem z Tobą.

  • Takie poranki to ja szanuje Fajnie widzieć was razem, procent, zysk noo i ten tag wszystko petarda Lopik już widzę, wracasz na swoje miejsce Graty STeka, Angelowi SZO dobry zawodnik.

  • Hee było troche śmiesznie, ale fajnie że w twoich reckach szybkie masz te statki, człowiek nie zdąży pomyśleć, A tu już nie ma gdzie lecieć Graty lopik fajny zysk wyszedł, akcję na spontanie zawsze spoko Obrońcy SZO nieźle się pilnował

  • Jest i moja gwiazda podziwiam zacięcie do cyferek Graty fajnego trafienia, powodzenia w dalszych lotach, cegiełka do cegiełki i za raz nie będzie śladu po "dobranoc" Dzieki za buziole Szerokości

  • pluszowy wojownik trochę narozrabial xd Fajnie że siadlo, ja nie miałem szczęście do Acaba akurat musiał w klame walić xd Graty uszko, przetopu i pakuj tam kolejnych do wora Acabowi SZOO i powrotu do gry

  • Dziadek coś tam się jeszcze rucha, tfuu rusza xd Lodzik jak już zasiądzie to strach się bać Gz niezła nocka się szykuje

  • - piczkens co tam u tego Ufo robisz w us ? - to on robi mi, molestuje mi oczy flota Jeży się nie molestuje naszą dziura wciąga wszystko Graty Ago zacznij w końcu na flotę topiić Dzięki za buziole

  • Zawziety chLop Xd monolog obrońcy na priv idealnie skwitowany Przetapiaj lopik byle do celu Gz szoo

  • Takie tam malenstwo wpadlo Pozdro SITH Do naSTepnego Dnia 18-10-2020 16:15:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Xbox [SITH] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca GREG [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 96 Duży transporter 4.000 Lekki myśliwiec 4.263 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 17 Okręt wojenny 1.327 Recykler 500 Bombowiec 2.286 Niszczyciel 1.050 Gwiazda Śmierci 4 Panc…

  • trochę poturbowany, ale zadowolony będzie co spawac, zabawki przewietrzone, procent kozak, podoba mi się Cierpliwość popłaca graty zysku, rozrabiaj dalej Obrońcy szoo bunkierka

  • Uszacik jak zawsze z klasą, zrobił swoje, pozbierać i leci dalej Graty morda, procent kozak zysk też no i tagi fajnie pasują Przetapiaj i pakuj do wora

  • Brakowało mi troche tego twojego spamu na disc xd Tu farma tam farma zysk sam się kręci;) Graty lopski, wspinaj się po swoje

  • Leia [SITH] vs. Hetmaan ~ 4427.8%

    Xbox - - Starcia Leda

    Post

    piczkens nie zwalnia to mi się podoba Rośnij nasz jeżyku Gz szoo i szerokosci

  • Dawno mie tutaj nie było jest mi bardzo miilo zaprezentować efekt nocnych manewrów w wykonaniu ekipy rozbiórkowej "brother and sister company" Prosaid pod lupą SITH był już od jakiegoś czasu, 3 kule w us trochę odstraszały cheć kasacji, trafił się luzniejszy weekend, pogadaliśmy z Ravenem reszta poskladala się sama Leia jako nasz wojownik który nigdy nie ma dość, rzuciła szybkie TAK, i mieliśmy komplet Fajna nocka z jeszcze fajniejszym efektem to jest to co lubie w tych cyferkach Dzięki wielkie …

  • Fajne starcie, udało się idealnie zmieścić w czasie przed wyrokiem Podoba mi się twoja gra nie odpuszczasz Trzymaj tempo i pakuj do wora Szerokości Fidkowi wiecznego urlopu za całokształt

  • Lopowi floty wiecznie mało xd kolejny cel ---> jak bym sobie tak ich naspawal żeby nie trzeba było fsa robić xd Graty lopski nie zwalniaj

  • bardzo ładny widok pluszowy wojownik w akcji Odpowiednie tagi na odpowiednich miejscach Zysk kozacki, procent cieszy oko, przetapiaj na zabawki i oraj dalej SZO obrońcy