Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 134.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od panpiwek1234: „"Sępy podebrały ok 200 kk mety i 100 kk krychy reszta u atakującego Bit przetapiaj na nowe fruwajki biggrin.png" podebralyby znacznie więcej, jakbym nie musiał iść na U Graty Bitkowi za top1 solo - przynajmniej to upublicznione i tak, przetapiaj na nowe fruwajki. Im wiecej przetopisz, tym więcej do podziału potem! a co! Jak się bawić to się bawić. Piwek ” Piwek wyłącz akty na forum! Już miałem Cię złomować, ale widzę, że jesteś to jeszcze chwilę poczekam

  • Cytat od Aramil: „@Kulfix, to podniosłeś go na duchu... Przecież wiesz że On prędzej konto usunie jak eko zacznie robić ” Ja go na duchu podnosił nie będę Jemu się należy konkretny wpierdziel, żeby sobie raz na zawsze zapamiętał, że z telefonu się nie gra. Ogame na telefonie + łóżko = rw na forum. 4 złomy 4 razy dokładnie ten sam scenariusz BRMcxed.png Przez Franca deser będzie musiał aktualizować grafikę

  • Cytat od franc: „Tak solidnie się pilnowałem, że chyba trzeci czy czwarty raz ląduje w Twoich reckach co za dużo to nie zdrowo i na 90% odbudowy nie będzie ale może poklikam eko choć tego nienawidzę jak to ktoś kiedyś powiedział: eko to wersja demo, flota to pełna wersja ogame Także jeszcze raz gratuluję i udanego przetopu życzę Pozdro ” Franc to zaledwie 4 raz nie przesadzaj

  • Franc rób eko! Tramp ile już pancków zespawałeś z franca? tak ze 20k-30k lekką ręką, co?

  • Wymienić Ci ten dex? Eko sobie zrobisz xD Piękne trafienie.

  • Cytat od Arzim: „Jak Costa w takim stanie był że nie pamięta ” Mógł nie obiecywać po pijaku. Teraz czekam na wierszyk.

  • Wstawiam tylko dlatego, żeby Costa napisał mi wierszyk. Dzięki Franc za info. Zamęczysz te sondy szpiegowskie kiedyś Dnia 31-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fartacus [ZBOCZKI] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.136 Pancernik 2.730 _________________________________________ Obrońca choopinPL [SG1] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Duży transporter 1.105 Recykler 3.000 Gwiazda Śmierci 2 ____________…

  • Cytat od orok990: „Jakies kulisy akcji? Bo jakos dziwnie to wyglada jeszcze tydzien temu konto bylo w RB a teraz konczy w reckach gracza RB. ” Kulisy są takie, że od początku wiedziałem, że ta flota szybko zdechnie. Stawiałem jedynie, że nieco szybciej. 3b94158064791284efb313fe10bdeb64.png

  • Cytat od ciap: „@cu8e Obcy gracz, taki który nie ma dostępu do naszego IP, nie może nam zablokować gry co tutaj miało miejsce. Jeżeli osoba X wpisze źle email to blokuje IP osoby X. Osoba Y mająca inny IP będzie mogła się zalogować na konto. "Zmieniasz ID i wyklukasz w ten sposób jeden problem - w tym wypadku to mail." To działanie właściciela doprowadziło do zablokowania IP. Dlatego zmiana emaila nie rozwiąże problemu jeżeli właściciel konta będzie powielać swoje działania w przyszłości. No chy…

  • Cytat od Qwant-holon: „Jeszcze a'propos tej nadprzestrzennej, to przydatne byłoby nie tylko zwiększenie pojemności mt, dt i rec, lecz także magazynów na planetach i ewentualnie ładowności wszelakiej floty. Co sądzicie? ” powiększenie ładowności mt, dt i recków to i tak bardzo dużo. magazyny i ładowności pozostałych statków nie wymagają zmian.

  • Dzień dobry. Kolejny, dzielny maluch poległ. youtube.com/watch?v=bUYJEwI82WQ Dnia 11-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Katamita [ZBOCZKI] ________________________________________________ Krążownik 20.001 Okręt wojenny 7.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Nestarion ________________________________________________ Mały transporter 500 Duży transporter 2.500 Lekki myśliwiec 4.000 Ciężki myśliwiec 500 Krążownik 500 Okręt wojenny 2…

  • Amba fatima, był murek i go nima. Dnia 11-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Katamita [ZBOCZKI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 56.804 Krążownik 19.000 Okręt wojenny 7.550 Mały transporter 10.000 _________________________________________ Obrońca anrze ________________________________________________ Mały transporter 860 Duży transporter 416 Lekki myśliwiec 348 Ciężki myśliwiec 146 Krążownik 69 Okręt wojenny 34 Recykler 12 Sonda szpie…

  • Obrońca zapomniał dołączyć do fsa kilku transporterów. Grzech nie brać. Nic szczególnego, ale zysk na czysto to wstawiam Pozdrawiam sojusz i obrońcę, który po zamienieniu kilku słów na pw wydaje się całkiem spoko gościem . youtube.com/watch?v=Y5dRkCtde88 Dnia 22-12-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kulfix [ZBOCZKI] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.500 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Het Masteen [Minionki] __…

  • Ale co niby screen mojego pytania "kto złomował?" wnosi do tematu? Mnie w swoje machloje, przepychanki i cały ten syf proszę nie mieszać. Poza tym nie wiem czego się Deko spodziewał rozdając swoje dane do konta na prawo i lewo... Co do rw to niezależnie od okoliczności jego powstania procent robi wrażenie.

  • Prawie 100 baniek piechotą nie chodzi. Gratulejszyn

  • Wczorajszy dzień zaczął się dla mnie nerwowo, więc postanowiłem zakończyć go w miły dla mnie sposób. Pozdrawiam sojusz oraz wszystkich, którzy deklarowali chęć pożyczki recków. Po życzeniu dla każdego! youtu.be/ZNV_WzHc604 Dnia 11-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maly ale wariat [ZBOCZKI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 48.001 Krążownik 9.600 Okręt wojenny 4.960 _________________________________________ Obrońca Dupasrola [lux] ____…

  • "flociarzem" hahahahaha Każdy baran potrafi nie spać do 3 i latać na pewniaka Wiele osób z tego uni to udowodniło. Obrońcę pewnie melanż poniósł i zapomniał o tej flotce. Ma jeszcze kilka latajek więc nawet pewnie straty nie odczuł.

  • Raport bez wodotrysków, ale próg przekroczony to st zalicznone. youtube.com/watch?v=MmJ64exGII4 Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pawciu [S-N] ________________________________________________ Krążownik 10.001 Okręt wojenny 5.000 _________________________________________ Obrońca Wielebny [SZYDERCY] ________________________________________________ Mały transporter 884 Duży transporter 3.315 Lekki myśliwiec 515 Krążownik 412 Okręt wojenny 654 Statek kolonizacyjny 20 Recykler 1 Sonda s…

  • Pogramy jeszcze z rok i może jakiś rekordzik ogame.pl pęknie Gratulacje. Mam nadzieję, że Dewey nie skończy z Urielem.

  • Franc już zaczyna odbudowę: f7cb37a75cb5bd49d4f191410575ea15f7cb37a75cb5bd49d4f191410575ea15f7cb37a75cb5bd49d4f191410575ea15.png Cytat od Gladi: „farm lataj bo i tak 70% tego znajdzie się na pz-cie ” I pewnie Ty tam umieścisz jego flotę?