Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stejk specjalnie dla Whisky Akcja spontan, daleki lot nie byl, wiec zysk calkiem spoko wyszedl Pozdrawiam W a M, Buddy jak i starych i nowych znajomych z Quantum Dnia 29-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 148.380 Ciężki myśliwiec 810 Krążownik 4.691 Okręt wojenny 4.038 Niszczyciel 10.000 Pancernik 52.096 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca M0RT _________…

  • satan w rękach.. hahahahha! Graty przetapiajcie

  • Cytat od Majs: „Witam najpierw gratuluję nazzowi za st czarny wrócił pograć a widać dawno nie grał i odrazu zlom odbudowy chyba ze taki zamiar był zezlomowac się hehe @19dawid45 @Gonzo spokojnie prawdę mówiąc jak mówiłem tutaj innego stylu gry nie da się grać a nawet mi się nie chce gram na Europie z nudów ale w końcu się wróci i tu do czynnej gry puki co wchodzę na parę h i coś poskanuje ale pusto BTW korzystając z okazji kupię dex pisać na grze ” A gdzie konto Satana? Ile razy jeszcze nick zmi…

  • Pozdro dla W a M i buddy Dnia 21-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Pancernik 20.578 _________________________________________ Obrońca BlackGiker [WGP1920] ________________________________________________ Duży transporter 23.000 Lekki myśliwiec 1.432 Sonda szpiegowska 2.000 Bombowiec 115 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 261 _________________________________________ Po bitwie... Agresor FeedMe [W a M] _______…

  • graty, lata dalej i przetapiaj na latajki. Wracam z urlopu za kilka dni, to zdejme u i coś poklikam

  • uciekał mi ten Pan dwa razy, a był obok w układzie. Graty tylko popraw te kropki bo w oczy boli

  • Co jak co, ale do skanowania i do stejkow to ja nosa mam! Ciesze sie za zaufanie - w sumie mogl to byc dobry bajt na Was. Ciesze sie, ze Wam siadlo, emocje do konca, a podglad ukladu - tak jak Gonzo mi pisal - dobry film w kinie! Przetapiajcie i rosnijcie w sile! P.S. Az taki tlusty to nie jestem

  • Ladnie tam dzisiaj smyrasz flotki Gratulacje!

  • Jakos sie ulepilo ponad 2k. Dnia 07-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Niszczyciel 13.500 _________________________________________ Obrońca Commodore Serpentis ________________________________________________ Duży transporter 100 Lekki myśliwiec 470 Ciężki myśliwiec 30 Krążownik 1.035 Okręt wojenny 1.486 Recykler 840 Bombowiec 127 Satelita słoneczny 205 Niszczyciel 517 Pancernik 991 Wyrzutnia rakiet 34.…

  • Dosc malo jest graczy ogame plci pieknej... Ale co zrobic, pewnie jak nie ja to kto inny Asi oczywiscie szybkiej odbudowy Dnia 06-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Mały transporter 40.000 Pancernik 21.000 _________________________________________ Obrońca Asia1920 [WGP1920] ________________________________________________ Mały transporter 21.532 Duży transporter 2.145 Lekki myśliwiec 6.423 Ciężki myśliw…

  • Graty Gonzo! Mi juz raz uciekl. Dobrze, ze zostalo w sojuszu! Panckow juz troche naklepales Czekam na kolejne

  • Miesci sie w progu, wiec wstawiam Dnia 05-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Niszczyciel 12.000 _________________________________________ Obrońca Aladyn [zeglarz] ________________________________________________ Duży transporter 3.370 Niszczyciel 503 Gwiazda Śmierci 2 Pancernik 2.861 Wyrzutnia rakiet 7.165 Lekkie działo laserowe 15 Ciężkie działo laserowe 840 Działo Gaussa 77 Działo jonowe 236 Wyrzutnia…

  • Oj szkoda somsiada, ale takie uroki UF i Speed Uni. Sporo tych pancow, czekam na kolejne ponad 1kk%

  • Tym razem jakis tam lepszy zysk wszedl Gonzo, Darkstar - Wasza kolej! Pozdraiwam W a M, buddy, znajomych Dnia 31-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Duży transporter 16.891 Niszczyciel 11.000 Pancernik 11.000 Okręt wojenny 1.100 _________________________________________ Obrońca gomez [LEGION_2] ________________________________________________ Mały transporter 60 Duży transporter 101.376 Lekki myśliwiec 6…

  • Nikt nie wstawia, to ja zaczne: FeedMe [W a M] vs. Chief Flame ~ 616.11% Dnia 30-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca Chief Flame ________________________________________________ Mały transporter 4.000 Duży transporter 2.500 Krążownik 75 Okręt wojenny 25 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.500 Sonda szpiegowska 211 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik…

  • Nie tak spektakularne jak STejki konurencji, ale miesci sie w progu Lot na akty, daleko nie bylo. Pozdrawiam W a M, buddy, znajomych i ekipe z Cosmo Dnia 29-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeedMe [W a M] ________________________________________________ Pancernik 9.605 _________________________________________ Obrońca Maestro [WGP1920] ________________________________________________ Mały transporter 1.002 Duży transporter 587 Lekki myśliwiec 148 Ciężki myśliwiec …

  • W koncu wlasciwy tag, po wlasciwej stronie Gratulacje, zysk kosmos! Obroncy pakiecik

  • ilosc pancy robi wrazenie. Przetapiaj i cisnij dalej

  • chev trzeba bylo mowic, ze jak na Quantum przejdziemy to nie bedzie mozna sie odpedzic od skanow. Graty i przetapiaj bo zysk calkiem calkiem. Ciekaw jestem jeszcze jakie floty padna przez weekend

  • Przez ostatnie dwa dni mniej czasu na skanowanie bo UF wszed w zycie i troche gram na nowym Quantum, ale... Efekt ponizej. Tajgersi maja pecha do mnie jak juz wczesniej wspomnialem. Poprzednie wiadomosci od tego gracza sympatyczne, wrecz nawet podziw nad iloscia moich skanow. Dzisiaj FS nieodebrany, zalogowal sie dobre 30-40 min po wlocie. Bywa, szo nie zycze za prywatne wiadomosci Pozdrawiam MNS, buddy, znajomych i W a M teraz z Quantum Dnia 25-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w …