Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 670.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Biedny lux Ruda serca nie masz! Gratki starcia, a sojusznikowi życzę kolejnego SzO

  • Nowe Uniwersum

    kruszynka - - Zadawanie pytań

    Post

    Temat niezgodny z Regulaminem Działu. Zamykam.

  • Temat przeczyszczony. Jeżeli dalej będziecie odchodzić od głównego wątku to go po prostu zamknę.

  • Aby uciszyć dyskusję na temat progu. Gdyby @ciap nie podniosła progu to ja bym to zrobiła jako moderator DiD u68. I proszę mi wierzyć, że jak już ktoś wspomniał byłby to większy próg. Jeżeli ktoś miał ochotę wrzucać każde RW to mógł się wykazać w s&d. Ten temat to taki przedsionek przed Starciami Tytanów dla tych którym niewiele brakło aby zmieścić się w progu lub gdy ktoś chce się pochwalić fajnym RW ale ST się do tego nie nadaje. Zarówno w dziale ST jak i w tym temacie liczy się aktywność i za…

  • Czy od moich klapsów boli Cię tyłek?

  • ackra

    kruszynka - - Archiwum CT

    Post

    hej ackra No to kilka pytań na początek Bez jakich 3 rzeczy nie mógłbyś żyć gdybyś trafił na bezludną wyspę? Co ostatnio Ci się śniło? Skąd nick "ackra"? Lubisz Panie z Twojego avatara? Uwierzyłeś że są razem czy wiedziałeś że to ściema? Gdybyś wygrał 5mln w lotto na co byś je wydał? Którego z modów chciałbyś wytarmosić w śniegu? Wymieć 3 swoje największe wady i zalety jeżeli chodzi o charakter

  • Cytat od Truck driver: „Cytat od Guderian: „nie no nie chce sie bawic w naginanie regul, brakuje mi pareset kk surki na astro, a na drugim koncie mam odpowiadnia ilosc do handlu ” Jesli to konto z ktorego chcesz wyslac sure ma wiecej punktow to smialo mozesz podeslac sure bez zglaszania. Tylko z moona na moon by na falandze nie widzieli i nie zglosili tego, ze na 2 kontach siedzisz ” Nie wprowadzaj graczy w błąd! Jest surowo zabronione aby konta które w wyniku fuzji są na jednym uniwersum pod ty…

  • Temat niezgodny z Regulaminem Działu DiD.

  • Pluszaczek Zaqes :)

    kruszynka - - Archiwum CT

    Post

    Co masz na myśli, że zostałeś brutalnie rozdzielony z Tazosami? Tchórzostwo powiadasz... podaj przykład kiedy stchórzyłeś Oczywiście że trzeba wybrać między mandarynką a pomarańczą! więc co wolisz? Lubisz plotkować jak każdy facet? Ulubione piwo? Gdyby był organizowany zlot Teamowców to byś się pojawił? Gdybyś miał możliwość wrzucenia któregoś z Teamowców do wody albo np. rzucić w kogoś śnieżką to kogo byś wybrał i dlaczego akurat tą osobę?

  • a co to się stało? Nefi temacik Ci się zakurzył! Czy Twój psiak powiedział coś do Ciebie w Wigilię o północy? Gdybyś miała być księżniczką z bajek Disney'a którą chciałabyś być? Pewnego dnia objawia Ci się Bóg i mówi że musisz wybrać jedno dobre uczucie i jedno złe które zniknęłoby z tego świata. Które uczucia byś wybrała? Do wyboru z dobrych masz: Radość, szczęście, miłość, wdzięczność, zachwyt, współczucie a ze złych: Złość, smutek, żal, wstyd, lęk, nienawiść. Ulubiony polski serial?

  • Pluszaczek Zaqes :)

    kruszynka - - Archiwum CT

    Post

    hej @Zaqes Ulubione zwierzątko? Czy miałeś w dzieciństwie ulubioną zabawkę? Co to była za zabawka? Gdybyś miał wymienić swoje największe wady charakteru to co to by było? Uważasz, że jesteś dobrym człowiekiem czy jednak czai się w Tobie zło? Dlaczego z cech wybrałeś "śmiałość"? nie sprawiasz wrażenia nieśmiałego Gdyby ktoś zapłacił Ci milion dolarów przebiegłbyś się nago po ruchliwej ulicy? Mandarynki czy pomarańcze?

  • Ruda

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    cześć zacna SMODko! Odświeżam temacik w nowym roku Gdybyś urządzała imprezę w domu kogo z graczy lub Teamowców bałabyś się zaprosić, że po pijaku zdemolowałby Ci dom? Czy z Ciebie też się śmieją w jaki sposób jesz mandarynki? Masz jakieś postanowienie noworoczne? Jaką książkę ostatnio przeczytałaś? Ulepiłaś w tym roku bałwanka czy u Ciebie nie było śniegu? Jak spędziłaś Sylwestra? Jesteś fanką petard czy denerwują Cię te wystrzały? Miałaś kiedyś sen tak fajny że po przebudzeniu marzyłaś że się s…

  • Toadie

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    hej ogrątko Dawno mnie tu nie było Bawiłeś się już tą kaczuszką podczas kąpieli? Co z nią robiłeś? Wolałbyś być kozą czy żabą (/me patrzy na @Zaqes :E)? Lubisz zupę grzybową...nie boisz się, że trafi się tam jakiś muchomor? Lubisz zbierać grzyby czy tylko je zjadać? Masz jakieś postanowienie noworoczne? np. wysłać podanie na GO?:D

  • /me tuli pingwinka No to ja może zacznę od standardowych pytań Co cię skłoniło do zostania GO? Dlaczego GO są pracowici a MOD to leniuchy? Dlaczego pomarańczowy to jedyny słuszny kolor w Teamie? Czy tylko mlaskanie Cie denerwuje czy siorbanie też? Jak reagujesz gdy ktoś się tak zachowuje przy stole? Czy beknięcie przy stole uważasz za normalne czy to przejaw złego zachowania? Zdarzyło Ci się kiedyś w towarzystwie pierdnąć myśląc że będzie cichacz a okazało się, że bąk był głośny? Wybrałeś średni…

  • Temat przyklejony. Na tą chwilę ustawiłam progi na solo 30%, ACS 60% Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i kiedy zwiększymy

  • NICKI TOP 100-200

    kruszynka - - DiD Fenrir

    Post

    Przypominam, że nazwy nie powinny naruszać Zasad Gry i OWK Dla przypomnienia OWK: (Ukryta treść) oraz Zasady Gry: (Ukryta treść) Życzę udanej zabawy

  • Nie można zacząć grać.

    kruszynka - - DiD Fenrir

    Post

    Tego typu posty proszę umieszczać w dziale Gra i Komunikacja. Temat zamykam.

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Dawid: „oooo! oooo :> To teraz masz przekichane I tak się Ciebie nie boję! - Kto był Twoim najlepszym Trialem i dlaczego to byłem ja? Wymagana dłuższa wypowiedź hehe nie chce nikogo wyróżniać bo reszcie byłoby przykro :* - Co chciałaś być robić na starość? Odpoczywać! Najlepiej gdzieś na plaży pod palmą patrząc na ocean i popijając zimny soczek - Jakie było Twoje największe marzenie z dzieciństwa? Kurczę nie pamiętam :D - Ile razy chciałaś mnie powiesić? Tylko kilka... także nie tak źle…

  • tyle ładnych pushówek

    kruszynka - - DiD U68

    Post

    Temat poszedł w złym kierunku. Poleciało 60 postów. W związku z tym, że wątek się wyczerpał (skoro wolicie się obrażać niż prowadzić normalną dyskusję) temat zamykam. Ochłońcie trochę.

  • Aby wtyczka działała jak należy powinieneś odwiedzić wszystkie planety tak aby "zapisała" dane o Twoich kopalniach, badaniach etc. Jeżeli masz komandora wystarczy wejść w imperium planeta/moon i pobierze wszystko od razu. Na dole z reszta powinna się pokazać informacja w jakie Menu powinieneś wejść aby wtyczka działała prawidłowo. Jak już wszystko zrobiłeś to wystarczy że klikniesz na strzałeczkę NsVC3ch.png I pokaże Ci się kolejka budowania.