Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 746.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zapewne większośc jak nie wszystkie bary czy inne puby wykupią i to wystarczy, by się koszty zwróciły.

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    "She said no Robin, she said no, oh Robin she said no!"

  • Chelsea Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Nie przypuszczałem, że Chelsea może dostać takie baty. Aż tak to źle wyglądało? Chlesea zasłużyła na taką porażkę? Meczu nie oglądałem, bo zdecydowanie bardziej ciekawi mnie Deadline Day, dla chętny podaję link do Sky Sports News vipbox.tv/watch/1267/1/sky-spo…s-live-stream-online.html Niestety Spursy się wzmacniają. Lloris, Moutinho w jeden dzień, a Arsene śpi na runku transferowy, Sky to przewidziało i nawet nie wysłali reportera pod Emirates.

  • Juventus Turyn F.C.

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Oglądałem sporo meczów Bendtnera z racji tego, ze jestem sympatykiem Arsenalu, więc coś o nim wiem. Nie wiem czy sprawdzi się w Juve, bo to jednak zespół grający chyba najbardziej techniczną piłkę ze wszystkich włoskich klubów, a Nicklas to jednak drewniane nogi ma, choć czasami błysnąć techniką potrafi tak jak np tutaj youtube.com/watch?v=ITfMU-fWHQ…=player_detailpage#t=132s Ciężki chłopak ma charakterek, bo pewnie 10% pensji będzie musiał przeznaczyć na różnego rodzaju kary

  • Juventus Turyn F.C.

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od DLuGi xD: „Dobre losowanie dla nas i dla Milanu. Oby zdobyć jak najwięcej punktów dla serieA! Ps. Powie mi ktoś w jaki sposób i gdzie mogę zakupić bilety na mecze LM? Strasznie interesuje mnie mecz Juventus - Chelsea :)” Szukaj na stronce Juve, tylko chyba trzeba zakupić jakiegoś membershpa, przynajmniej tak to wygląda przy meczach Arsenalu.

  • Arsenal Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    kolejny mecz jakiś taki nijaki. W defensywie bardzo dobrze, gorzej z ofensywą. Kompletnie brak pomysłu na grę. 100 bezsensownych podań, który nic nie robią, a na końcu jakas głupia strata. Zero przyspieszenia, zero elementu zaskoczenia. Formacja defensywna bez zarzutów, na wielki plus Gibbs, który jak widac, gdy jest zdrowy jest świetny an swojej pozycji i jeśli tak dalej pójdzie to niedługo pogra na tej pozycji w kadrze narodowej. Cazorla -> Widac, ze świetny technicznie, celność podan może zac…

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Thorgoth -> No może Ty się nie znasz ale dla kogoś kto ogląda ją regularnie to jednak byłoby fajnie potypować mecze tej ligi. Myślę, że można ją dawać na zmianę z Serie A, do której praw nie wykupiła żadna z polskich telewizji, więc okazji do śledzenia jej nie ma, a Eredivisie można śledzić na antenach Polszmatu, niestety teraz coraz rzadziej ze względu na Ekstraklapę.

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „ogło być nawet i 4:1 gdyby sędzia uznał drugiego gola Rafaela. Niestety Brazylijczyk był na nieznacznym spalonym, a więc decyzja liniowego w pełni słuszna. ” Jeśli mam na myśli tą samą sytuację co Ty to ja tam minimalnego spalonego nie widziałem. Ze dwa metry spokojnie. Nowe nabytki się spałacają, widać, że United będzie cholernie groźne w tym sezonie, jeśli jeszcze ustabilizują defensywę, bo jak się patrzy w jakiej formie jest De Gea to aż ręce same skłądają się do oklasków. Wenger powi…

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Dokłądnie. Od czas do czasu mogłaby być. Jest to liga w której pada strasznie dużo bramek, i w której jest wiele meczów gdzie padają hokejowe wyniki. Jest tam kilka klubów na bardzo wysokim poziomie, w tym roku przede wszystkim PSV, do tego Ajax, Twente, Feyenord, AZ, jest czasem na co popatrzeć

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Ja koszulek nie palę. Robią to goście łównie z Anglii, jakbyś poszukał znalazł byś pewnie jak kibic Barcy pali koszulkę Figo. Czy specjalne przekręcenie nazwiska jest obrażeniem kogoś? Nie wydaje mi się.

  • Arsenal Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Oglądałeś choć jeden mecz w Ligue 1 Girouda? Jeśli nie to zamilcz, a potem krytykuj. Chłop jest silny, wysoki, ma dobrą technikę, maten zmysł snajpera, nic widzę żadnych przeciwwskazań do bycia jednym z najlepszych napastników w PL. Sahin zapewne przyjdzie na roczne wypożyczenie, ja żadnego sensu w tym nie widzę ale cóż.... Lepiej sobie odpuścić Nuriego i całą siłę i wszystkie pieniądzę przeznaczyć na M'Ville, który jest TYPOWYM DM'em, którego teraz nam brakuje. Co do Walcotta, to mam nadzieję, …

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „natomiast zdziwił mnie Clichy- wychowanek, jego odejście zaskoczyło mnie najbardziej ze wszystkich z ostatnich lat (a odeszło sporo dobrych graczy).” W Arsenalu grał słabo przez ostatnie 2/3 sezony. Możesz wcześniejsze lata były lepsze ale to nieznacznie. Było widać, ze brakuje mu w Arsenalu godnego rywala o mijce w składzie, bo Kierran wiecznie kontuzjowany, więc Gael mógł być spokojny o miejsce w składzie. W City ma godnego rywala, czyli Kolarova, więc musi się bardziej przykładać. Ja …

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    A kibice Barcelony to może lubili Luisa Figo? No właśnie....

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od ^Zaborca63^: „Cytat od dragonartur: „ Niestety co Ty możesz wiedzieć o tym jak w United sytuacja jest stabilna i piłkarze raczej przychodzą niż odchodzą. ” Ronaldo, Beckham, RvN... Wydaje mi się , że Ci piłkarze są większej klasy aniżeli Nasri, Fabregas i van Persie. Tak samo odchodzili z United, a jednak potrafili oni utrzymać stabilną sytuację. Do tego jest potrzebny trener z głową, który potrafi to wszystko poukładać. Z całym szacunkiem do Wengera, ale przez ostatnie kilka lat mam wr…

  • Everton się mocno zbroi. Atak Jelavić-Mirallas wygląda dosyć obiecująco.

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Miałbyś szacunek do piłkarza, który przez 7 lat był głaskany po główce przez Wengera, w którego zawsze Wenger wierzył i nie sprzedał go mimo tego, że połowe każdego sezonu spędzał w szpitalu, który tyle razy mówił, ze tak kocha Arsenal, który 95% tego kim jest zawdzięcza Arsenalowi i Wengerowi i który nagle wydaje oświadczenie w którym mówi, że nie widzi przyszłości w Arsenalu mimo, że do Arsenalu przyszli tac piłkarzy jak 100-krotny reprezentant Niemiec i król strzelców Ligue 1, a potem przecho…

  • Chelsea Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    No tak, początek sezonu dla każdej większej drużyny, która zrobiła wielkie zakupy jest trudny. Zresztą zobacz jak Wigan sobie radziło pod koniec poprzedniego sezonu, więc ich dobra gra wcale nie dziwi.

  • Pierwsza kolejka praktycznie za nami, zostały dwa mecze, w tym mecz City, w którym innego wyniku jak zwycięstwo Obywateli raczej być nie może, choć kto wie.... Jak widać Swansea po stracie trenera i kilku piłkarzy w tym Allena nie straciła na jakości. Podobnie jak Fulham, które bez Dempseya radzi sobie równiez dobrze, kto wie, może to będzie taka miła niespodzianka na koniec sezonu, Fulham w TOP 7? Kto wie. Liverpool po staremu, czyli przewala ze słabymi rywalami, co jak co ale bramka dla WBA ni…

  • Chelsea Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Wzmocnijcie latem ofensywę świetnymi zawodnikami. Brońcie się całą drużyną w spotkaniu z Wigan. Brawo Chelsea.

  • Manchester United

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Funt Persie wejdzie z ławki, Wątpię by SAF dał mu zagrać od pierwszej minty.