Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 701-713 z 713.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #7 Druga wizyta u obrońcy. Chyba komuś popsułem gs'ówkę Pozdrowienia dla Sprite, fanów oraz wyjątkowo dla gospodarza układu, Ziela Dnia 02-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 4.000 Pancernik 1.831 Okręt wojenny 1.615 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Proconsul Tamril ________________________________________________ Mały transporter 2 Gwiazda Śmierci 11 ___…

  • #6 Witam ponownie. Długi czas się zastanawiałem czy na to lecieć ze względu na obecność pewnego Pana w układzie...:) Standardowo pozdrowienia dla Sprite i fanów Dnia 28-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 1.730 Okręt wojenny 1.676 Lekki myśliwiec 8.000 _________________________________________ Obrońca Proconsul Tamril ________________________________________________ Duży transporter 700 Lekk…

  • Cytat od Stateside: „a to w tel neta sie nie ma???-myślałem ze w dzisiejszych czasach to norma a tu jak widać nie dla Ziela graty bedzie miał za co paliwko kupić odemnie a obrońcy pakiecik ” Pewnie rozładowany, a prądu przecież nie było Gratulacje Zielu

  • #5 Witam po raz drugi w dniu dzisiejszym. Na obrońcę latałem kilkanaście razy o różnych godzinach (dzień, noc). Pomimo braku aktywności zawsze logował się kilkanaście minut po starcie. Którejś nocy poleciałem na jego satelity z misją szpieguj. O dziwo trafiłem. Pomimo braku aktywności od dłuższego czasu loguje się 5 min po starciu i wiosłuje złom. Dziś było podobnie, nieaktywny i 5 min po starciu (lot na szpieguj) cudownie się loguje i wiosłuje. Jak dla mnie to za dużo tych przypadków. Fra....ob…

  • #4 Szału nie ma, ale zawsze coś do przodu...pozdrowienia dla: Shade, Dungeon Keeper, Freak, Miikuu, BlueOrange, Jim Bean, PrEsTiDiGiTaToR i reszty Sprite Dnia 23-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 13.314 Ciężki myśliwiec 136 Krążownik 7.034 Okręt wojenny 1.750 Pancernik 995 Sonda szpiegowska 10.001 _________________________________________ Obrońca Senator Tau _________________________…

  • #3 Pozdrowienia dla Sprite. Ode mnie dodatkowo dedykacje dla: PrEsTiDiGiTaToR - za planetkę Freak - za namowę do powrotu Dnia 15-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shade [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.085 Ciężki myśliwiec 127 Krążownik 74 Okręt wojenny 1.000 Sonda szpiegowska 20.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki m…

  • Cytat od Dewey89: „JEDNAK nie zapomniales jak sie gra w ta gre oby tak dalej i do przodu . ” Dewey (Emeryt) z u56? Gratulacje ataku, obrońcy Szo

  • #2 Drużynowo. Pozdrowienia dla Sprite i fanów Dnia 11-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 1.426 Lekki myśliwiec 17.623 Ciężki myśliwiec 148 Okręt wojenny 2.000 Pancernik 500 _________________________________________ Agresor Shade [Sprite] ________________________________________________ Mały transporter 590 Lekki myśliwiec 15.140 Ciężki myśliwiec 181 Krążownik 100 Okręt wojenny 700 Pancernik…

  • Powrót do gry po blisko 10 latach, powrót do tego działu Pozdrowienia dla Sprite i fanów Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 1.401 Lekki myśliwiec 22.163 Ciężki myśliwiec 195 Okręt wojenny 1.970 Pancernik 247 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Senator Tau ________________________________________________ Mały transporter 49 Lekki myśliwiec 4.432 Ciężki myśliwiec 1.000 Krążownik 135 Okręt wojenny 283 Recykler 1 Son…

  • Aż żal, że nikt się nie wpisał. Gratulacje nie tyle tego starcia, a ich częstotliwości Obrońcy Szo

  • Choć przez chwilę można sobie przypomnieć i poczuć namiastkę klimatu z dawnych lat, za którym wszyscy, którzy się tu zalogowali tęsknili.

  • Z jakim nickiem grałeś? Sojusz? Pytam o u56 sneaky.gif" title=":>">

  • Jak w temacie, jest ktoś z u9 lub u 56?