Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 198.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Edytowane* *proszę o nie usuwanie posta, żeby wiedzieć, od którego momentu liczyć następne starcia.

  • 656,10% Agresor: podglaznik [Evil] Obrońca: kemoT_oddam [Eko] Flota z Księżyc [x:xx:xx] dotarła do księżyca planety Zone 1 [x:xx:xx]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Dnia 06-10-2019 16:54:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] _____________________________…

  • Cytat od Poly: „Za zgoda obecnego wlasciciela konta wrzucam- Pozdro dla sojuszu Eko i Kemota oraz Duch Puszczy podglaznik [EVIL] vs. kemoT_oddam [Eko] ~ 137.45 Dnia 03-10-2019 15:24:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Obrońca kemoT_oddam [Eko] ________________________________________________ Duży transporter 112 Okręt wojenny 184 Recykler 226 _____________…

  • Ktoś tam wspominał to moje multikonto z którego klikałem zawrócone staconuj falangą przez gale minuty były to poleciałem, obrońcy Sz/O bo pogratulował, oby grał dalej Dnia 30-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca END [GEN] ________________________________________________ Mały transporter 457 Duży transporter 1.001 Krążownik 200 Recykler …

  • Dnia 30-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Torquemada [ZLY SEN] ________________________________________________ Mały transporter 2.000 Duży transporter 1.000 Lekki myśliwiec 210 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 210 Okręt wojenny 1.300 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 2.100 Sonda szpiegowska 3.992 Niszczyciel 100 Gwiazda Śmierci 1 Pancer…

  • Dnia 29-09-2019 16:45:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Azzi [Pirate] ________________________________________________ Mały transporter 1.634 Duży transporter 406 Lekki myśliwiec 7.303 Ciężki myśliwiec 11 Krążownik 3.074 Okręt wojenny 1.017 Recykler 1.243 Sonda szpiegowska 143 Bombowiec 23 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 8 _____________…

  • Już miałem iść spać i szukałem gdzie tu posłać flote na fs, ale zobaczyłem u ernesta minutki więc przeskanowałem kontrolnie. Moim oczom ukazała się piękna flota, wszędzie brak akty. Musiałem tylko poczekać 5min na ciepłego telepka i lot bez przygód Dnia 27-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca Ernesto Che Guevara [GEN] ___________________…

  • Proszę o sprawdzenie admina kiedy gracz wyszedł z sojuszu (przed wysłaniem ataku czy po). Przyznaję, że dopiero teraz zauważyłem że w chwili starcia obrońca nie był w sojuszu Eko. Zawrócone stacjonuj, połowę roboty wykonał Famek podglaznik [EVIL] vs. baldi ~ 636.43% Dnia 27-09-2019 02:26:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Mały transporter 12.000 Krążownik 5.000 Pancernik 2.000 _____________________________________…

  • 656,1% Agresor: Famous Obrońca: Baldi Atak na księżyc26.09.2019 16:08:23Od: dowódca flotyFlota z Księżyc [x:xx:xx] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xx:xx].Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.Flota wraca na swoją rodzimą planetę.Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Dnia 26-09-2019 16:08:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Famous [EVIL] ________…

  • Od początku wieczoru zainteresowałem się tym graczem. Dexówki stały a głównej floty nie było. Poleciałem na jedną z nich ale Chivas zalogował się, w dodatku jego główna flota pojawiła się na 6 gali. Myślałem że zaraz puści fsy, normalnie poszedłbym spać ale miałem coś jeszcze do zrobienia (sorry baldi ). Ostatni raz spojrzałem na Chivasa i widzę brak akty, skanuje a flota stoi. Lot przez gale w dodatku część floty w locie więc bardzo długo to trwało ale ostatecznie wszystko zebrane jak należy Pa…

  • 780.74% Agresor: Famous Obrońca: ProPagande Wklejam za Famka bo mnie prosił Atak na księżyc 25.09.2019 19:37:43 Od: dowódca floty Twoja flota z: Księżyc [x:xx:xx] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xx:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na…

  • w momencie wypowiadania wojny stosunek był zupełnie inny niż teraz jest. To że kilku z was (głównie Ci z flotami) poodchodziło nie jest juz naszym problemem.

  • 656.1% Agresor: podglaznik Obrónca: Analkin Twoja flota z: Zebro Abruzzi [x:xx:xx] dotarła do księżyca planety aslah [x:xx:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Dnia 25-09-2019 18:40:33…

  • Sojusz Afera został rozwiązany, prosimy o zamknięcie tematu

  • Cytat od Mamed: „Oczywiście, co napisałem wyżej potwierdzam. Powiedz mi miszczuu masterze, co byś zdzaiałał gdyby nie Zgon ?:D nic, zakładacie wojne, gdy na uni jest 950 kont, nie graczy to dość istotne, 950 kont z tego około 200 na urlopie, jakies 100 to wasze które kupiliście i zezłomowaliście, jakies 200 które są idlakami i 200 graczy którzy na tą uni mają wywalone jajka reszta górnicy i Ci którzy mają troszkę jajuszek czyli jakies 20 osob :D, wcześniej Podglaziu skory do tego nie byłeś Wygra…

  • podglaznik [EVIL] vs. MICHAS [AFERA] ~ 155.54% "MICHAS24.09.2019 19:39:15dał byś się pedale jebany odbudować" Jak zawsze kultura osobista tego gracza pozostawia wiele do życzenia Dnia 24-09-2019 19:34:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.500 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca MICHAS [AFERA] ________________________________________________ Mały transporter 5.555 _______…

  • Co wy wszyscy z tym Zgonem macie? ja tam za nikim się nigdy nie chowałem a przypomne wam, że 3miesiące temu gdy ja byłem top1 Zgon był top 30 więc komentarz nietrafiony zupełnie. Po co mamy wypowiadać wojne komuś z kim gramy od początku uni?

  • Banda płaczących tchórzy

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: EVIL IS GOOD [EVIL] vs AFERA [AFERA] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste] 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 2miesiące (od 24.09.2019 do końca dnia 23.11.2019) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 100% …

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: EVIL IS GOOD [EVIL] vs Ekonimisci [Eko] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste] 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 2miesiące (od 24.09.2019 do końca dnia 23.11.2019) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 10…