Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 287.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ostatnia litera

    KrzysDRJ - - Spam

    Post

    Rozróba

  • Cytat od Art: „Cytat od wampek: „@Art powtórzę pytanie bo uważam je za dość istotne... czy przeliczniki u handlarza będą w jakikolwiek sposób zależne od tych na rynku? ” nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie można zobaczyć oferty w zakresie +/- 30% ” to ciekawe bo na rynku na u1 UK po aktualizacji ma…

  • Cytat od entro: „Cytat od KrzysDRJ: „Dobra to teraz tak... biore sobie dwóch ziomków nazwijmy ich A i B... Obaj skupują dex od swoich sojuszy. Potem A skupuje dex od B i sprzedaje mi 1kkk dexu za 1kkk mety. Ja potem sprzedaje dex do b za 3kkk mety.... W ten sposób dalej w obrocie mam mete i dex przy czym oni grając na botach zbierają dla mnie surke i po 4 rundach w obrocie mamy 4kkk dexu za który zapłaciłem 4kkk metalu a sprzedam go do B za 9kkk metalu i 2kkk krisu tak? ” Pełen legal. Brak obost…

  • Dobra to teraz tak... biore sobie dwóch ziomków nazwijmy ich A i B... Obaj skupują dex od swoich sojuszy. Potem A skupuje dex od B i sprzedaje mi 1kkk dexu za 1kkk mety. Ja potem sprzedaje dex do b za 3kkk mety.... W ten sposób dalej w obrocie mam mete i dex przy czym oni grając na botach zbierają dla mnie surke i po 4 rundach w obrocie mamy 4kkk dexu za który zapłaciłem 4kkk metalu a sprzedam go do B za 9kkk metalu i 2kkk krisu tak? Ja wychodząc z 1kkk metalu kończąc 4 rundę zarobiłem 10kkk met…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Muniek: „łopie. Sprzedam Ci 1 mld mety za 1 mld dexu na rynku po 1 -1-1 Za godzine sprzedam ci ten sam 1 mld dexu który mi dałes za 1 mld mety tylko ze dam ci go transporterami za 3 mld mety. Czy widzisz tu pewne mozliwosci ? ” To będzie push ” Jak push.... Przecież w widełkach handlowych się mieści

  • Cytat od wampek: „@Art a co z handlarzem i jego przelicznikami? Będzie on działał na starych zasadach, czy też w jakiś sposób dostosowywał się do rynku?. ” Na pts się dostosował do rynku... Z tego co mi się wydaje to na uk rynek leży bez zakupów powystawiali pełno ofert a nikt nie kupuje

  • Cytat od Calipso: „Co do tego wzoru (który nie wiem skąd macie) na maksymalną liczbę Pełzaczy na planecie?: ((metal mine level + crystal mine level + deut synth level) * y * 0,02) * 1,5 To ten 'y' we wzorze nie może być taki mały, bo przy np. y = 7 bym miał 28,8 Pełzacza na planecie przy eko 43/36/41 . Chyba, że ten wzór ma tam potęgowanie, albo w ogóle będzie inaczej wyglądał. ” Ciap liczyła, że żeby mieć 50% z pelzaczy trzeba 13 lat eko kopac

  • Cytat od Art: „Cytat od KrzysDRJ: „+ ekspedycje u zbieracza ze statkiem odkrywcy są x2 czyli tu jest spora różnica jeśli chodzi o wzór ekspedycji.... 2<2*(1+0,5*predkosc eko) ” Właśnie otrzymałem następujący wzór do obliczania profitu z ekspedycji: (0,5*prędkość_ekonomii) * obecnie istniejąca podstawowa wartość łupu. W przypadku Odkrywcy, wynik dodatkowo mnożony *1,5 Przy zabraniu pioniera ze sobą, wynik formuły mnożony *2 Jeśli nie ma wybranej klasy Odkrywcy ale wciąż ma się pioniera we flocie,…

  • Dobra przydałoby się zrobić podsumowanie bo w tym pierdolniku nic nie widać i możemy liczyc na siebie jedynie ODKRYWCA: -25% czas badan -% do ekspedycji (jedyny wzór jaki udało mi się znaleźć 2*(1+0,5*predkosc eko) <2-obecność statku odkrywcy> - 10% wielkość planet - widoczny pz w galaktyce - 2 sloty ekspedycji więcej - falanga +20% -łup z idlakow 75% —> wzór na pełzacze od zbieracza (m+k+D)*Y*0,02 (Y to podobno jakaś zmienna serwera o której pisali ze może być przy głosowaniach przed nowym uni,…

  • Prawdopodobnie po kilku dniach handlarz dostosuje się do rynku... Wiec jak będziecie skupować po 1;1:1 to handlarz tez da wam takie przeliczniki

  • Skoro po fuzji można było dac darmowe relokacje to może i tu będzie można skoro taki bubel ląduje u nas na serwerach

  • ostatnia litera

    KrzysDRJ - - Spam

    Post

    Art

  • Cytat od ackra: „7.1 wejdzie ” Jeden patyk I tak nie wiadomo czego się spodziewać /S

  • @Art skoro nas ignorujesz taka prośba skoro rozwalacie dziś grę, zmianami które nie są niedopracowane może uda się wywalczyć dla każdego gracza jedna darmowa zmianę w obrębie miesiąca od wprowadzenia zmian do gry?

  • Czas obliczeń co będzie po wejściu 7.0

  • Ok to teraz @Art ja poproszę o informacje. Wielokrotnie przewijał się tu temat ekspedycji... Czy pozostałe klasy tez uzyskują booster do ekspedycji a odkrywca ma jeszcze x2 ten booster? Są strasznie skomplikowane te dane... Po aktualizacji na uXanthus na UK koleś zrobił 42kk metalu+ ze 3kk na samej flocie? Czy bez klasy odkrywcy po prostu to jest dzielone na 2 i do osiągnięcia? Czy tak jak @Neferet pisała, że na ledzie na dzisiejszych ekspedycjach bez odkrywcy wartość statków zebranych to np 100…

  • Gratyyyy czekam na więcej i szykuj się na jutrzejsze zmiany Rozjebunda na ogame na nas czeka obrońcy szo

  • Cytat od @Piciu: „Haha zapinamy pasy i lecimy Czy jest na sali lekarz? Wczoraj usuwane jeszcze proste błędy a dzisiaj już odpalamy wszędzie Fajno będzie ” Odpinamy wrotki i jazda!!! Niech się dzieje co chce

  • Cytat od Art: „Dziś o 15:00 na serwerze Leda zostanie przeprowadzona kolejna aktualizacja gry. Lista zmian zostanie opublikowana tak szybko jak to możliwe. *nieaktualne* ” Sami macie cały czas inne info i nam ten bubel GF wstawia?

  • Cytat od Art: „Przepraszam za poślizg z ogłoszeniem, akurat zatrzymała mnie na ciut dłużej wizyta u dentysty :x Cytat od Poka_Bydlaka: „@Art jak z darmowymi przenosinami za ogrom nadchodzących problemów? ” Darmowe przenosiny? Ogrom nadchodzących problemów?Nic takiego nie jest planowane ” Co jest powiedziane? Nikt nie wie czego się spodziewac jutro... Jak będzie wyglądała wersja 7.1 dla nas? Co będzie z handlarzem? Czy zostaną na nim wprowadzone przeliczniki czy robimy po prostu pushe? Ta wersja …