Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 326.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • brawo, wielkie gratulacje. Teraz to się dopiero zyski zaczynają . Przetapiaj na nowe fruwajki kolego, to jest to co lubimy najbardziej . Obrony SzO!

  • Tak, nastukales. W kazdym razie gratulacje znalezienia celu i przetopienia go. Ciezko bedzie to konto zezlomowac, ale moze kiedys gdzies tam... Obroncy SzO!

  • Ekstra, licznik bije juz 22 zabitych , oby tylko wytrwali byli i grali z nami dalej i jeszcze dalej nas nasycali . Przetapiaj Limfa, widac co najbardziej lubisz wiec dalej do przodu. Obroncy SzO

  • Pieknie, slicznie, cudownie . No i jeszcze tylko troszke brakuje do przebicia aktualnego top1 ACS . Panowie przetapiajcie na co chcecie i tak macie juz wszystkiego wiele . Obroncy SzO!

  • Witam, po malej obserwacji obroncy zauwazylem dwa powroty flot, bez odbioru ich. Ten drugi powrot to juz glowna flota byla. Szybka organizacja ze starym dobrym znajomym (dzieki za wspolny lot Limfa), zbieranina reckow i jakos to powychodzillo jak ponizej. Niestety nie bylo mnie przy dobitce na obroncy i wtopilem swoje krazki . Ale suma sumarum i tak nie jest zle. Obroncy SzO! Pozdrowienia dla sojusznikow, znajomych z buddy i disc. Dnia 28-07-2019 10:20:46 następujące floty spotkały się w walce: …

  • Chwala Ci Kicki, chociaz ty podnosisz nam morale w zespole na ten dzisiejszy zly dzien dla sojusznikow. Gratulacje, przetapiaj szybiutko . Obroncy SzO!

  • Ładnie Panowie, gratulacje akcji. SzP. Obroncy SzO.

  • Witam, kto rano wstaje, ten zlom zbiera na ogame. Obroncy SzO, bo cos tam zwioslowal. Pozdro dla sojusznikow, buddy i znajomych. Dnia 17-07-2019 06:15:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 428 _________________________________________ Obrońca Ksiegowy Mafii [GIT] ________________________________________________ Mały transporter 8 Duży transporter 219 Lekki myśliwiec 8 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 100 Recykle…

  • Wielkie graty ekipa . Oby jak najwiecej takich, szkoda ze mi sie przysnelo w tak waznym momencie . Przetapiajcie panowie, mimo czesciowo podebranego zlomu jest co. Obroncy SzO!

  • Witam, obserwacja, chwilowa nieobecnosc obroncy i boom. Pozdro dla sojusznikow, buddy i wszystkich znajomych. Dnia 15-07-2019 10:03:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 44 Okręt wojenny 355 _________________________________________ Obrońca Boogiemen [GLOCK] ________________________________________________ Mały transporter 301 Duży transporter 62 Lekki myśliwiec 525 Krążownik 100 Okręt wojenny 60 Recykler 79 Son…

  • Witam, cos wiekszego to i wstawiam, do tej pory jakos mi sie nie chcialo , a gram juz kilka dni na uni (nie licze pierwszego konta, ktore musialem poslac na urlop). Dzieki wielkie Hefi za wspolny lot, gdyby nie twoja flota i wiara we mnie i w ten lot (przez gale moje owce lecialy 1h, 40' , recki 3h 30' - te nic nie zebraly), nie doszloby do ataku. Wiadomosc od znajomego dostalem, ze flota stoi, sprawdzilem planetke w poblizu farmingiem no i wkoncu poszlo... Agresor bardzo spoko sie zachowal, nap…

  • troche podejrzane, ze obronca na dzien przed atakiem wyszedl z sojuszu bez slowa co nie? ale co tam, przeciez to juz nie moja bajka i nie moje zabawki... Agresor, wiecej kupuj, mniej szukaj sondami to bedziesz miec wiecej czasu dla siebie

  • graty, jak widac jeszcze jest tyle do zrobienia na tym uni ale na takim graczu to jesli nie kupiles Kraken, to moze to wkoncu jest jedno z tych starc, ktore sam wypracowales i mozna ci wkoncu slusznie gratulowac? Obroncy SzO

  • Nie chce sie bo i po co inwestowac swoj cenny czas i jakies tam zawsze jednak pieniadze na antymaterie do skracania budow czy wymiany surowcow, aby szybciej moc przetapiac. Wiedzialem ze ta gra to porazka, bo brak jest jakiejkolwiek kontroli czy kar za to co tutaj najwazniejsi gracze dla GF odwalaja i jak pisza niektorzy robia to legalnie na legalu. Porazka i smiech na sali, glupota jest kontynuowac i pozwalac na to wszystko co sie tutaj odbywa. Agresorzy, sojusznicy - gratulacje, SzP dla was, a…

  • [ciach] Obroncy SzO, agresorowi lizaka... //offtop //Miikuu

  • Wielkie gratulacje sojuszniku, przywitanie sie z uni w naszych barwach w mega stylu, w Twoim stylu . Przetapiaj sojuszniku! Obroncy SzO, mysle ze sobie poradzi, mam tylko ogromna nadzieje ze nie lamiac zasad tej gry, ktorych jakze bystrze i nadprzecietnie dopinowuja nasi operatorzy...

  • Witam, niestety jak bedzie niebawem widac ten lot i ta nocka nie wyszla mi na zdrowie . Pozdro dla ekipy i lecimy dalej. AVE BOSS!! Dnia 25-05-2019 03:51:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.000 Okręt wojenny 6.955 Pancernik 1.859 _________________________________________ Obrońca OpSoN [TSH] ________________________________________________ Mały transporter 649 Duży transporter 631 Lekki myśliwiec 5.463 …

  • Witam, Powodzenia koledze z ukladu w ponownej odbudowie. AVE BOSS!! Dnia 23-05-2019 23:01:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.730 Pancernik 1.863 _________________________________________ Obrońca BraciszekTuck [PSL] ________________________________________________ Mały transporter 500 Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 1.000 Krążownik 1.750 Okręt wojenny 350 Recykler 1.500 Sonda szpiegowska 50 Bombowie…

  • Pieknie, oby jak najwiecej takich . Szybkiego przetopienia zycze i dzialaj dalej. Obroncy SzO!

  • Witam, komus sie chyba przysnelo... SzO . Pozdro dla ekipy. AVE BOSS!! Dnia 22-05-2019 01:15:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Widmo [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.425 Pancernik 1.897 _________________________________________ Obrońca GixXxeR ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 138 Lekki myśliwiec 527 Krążownik 950 Okręt wojenny 220 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 150 Sonda szpiegowska 14 Bo…