Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratuluje rozwalenia największej floty na uni. Szo obrońcy, do naSTępnego.

  • Gratuluje zadrżało na uni. Floty robią piorunujące wrażenie. Pozdro, Szo obrońcy

  • Jestem na nie dlatego, że ładowność sond powoduje, że w grze przewagę zaczynają mieć gracze siedzący non stop przy kompie, farmiąc cały dzień można wyczyścić okolicznych idlerów i jak przeciętny zjadacz chleba wraca z pracy, nie ma już czego farmić, przerabiałem to na Xanthusie. Nie wiem jak jest teraz, ale więcej jak 20k surki z idlera tam nie widziałem. A tak na Europie są idlerki po 200k-1kk i wystarcza dla każdego.

  • Brawo za to st, a także dla obrońcy za postawę, Szo życzę. Przetapiaj w co dusza zapragnie, pozdro.

  • Uniwersum Galatea (25.03.2019)

  • Fabiano klasa sama w sobie. Obserwuje od dłuższego czasu, sporo st wstawiasz, za to chciałem Ci serdecznie podziękować. Tak trzymaj, Szo obrońcy, do naSTępnego Pozdro

  • Cytat od roermond: „Robienie kontr,wyliczanie pz,obserwacje graczy pochłaniają dużo cennego czasu.Nie kazdy ma taką możliwość.Przy większych prędkościach można pograć dwie godzinki i też czerpac z tego radość.I wcale nie trzeba się logować co chwilę( poza pierwszym miesiącem gry).Wedlug mnie X1 jest dla pasjonatów.Sam kiedyś grałem na X1 ,ale po wejściu większych prędkości na pewno już tam nie wrócę.Ludzie grają po x lat i szkoda im takie konto zostawić.Ile już bylo zakończeń i powrotów. ” Tu si…

  • Cytat od roermond: „Kiedys prędkości floty X1,X2 były zadowalające.A to dlatego,że mało kto korzystał z mobilnego internetu.W dzisiejszych czasach nawet złapanie kogoś na Bfs wychodzi 1/10 prób.Przy aktywnej grze i zapchanym układzie można nawet krótkiego fsa nie robić ,jak ktoś dogląda z komorki.Predosc floty X3 na dzisiejsze czasy to powinien być minimum.Chyba,że mówimy o typowo ekonomicznym uni z garstka oseudoflociarzy.Wtedy X7 eko flota X1 dla pasjonatów. ” Ładnie nazwałeś graczy z x1 flota…

  • Cytat od Guderian: „@Mari chyba nie bierzesz do końca pod uwage, że na x1 lot przed układ z NN na 15 trwa już 6h55minut, a na x2 3h 28min, tu różnica jest już znacząca. Dużo szanujących się flociarzy robi fsy w zapchanych układach, więc nie ma możliwości wbicia się lotką ” Racja tutaj argument trafiony w dziesiątkę, niestety skończyły mi się argumenty, więc zacznę Cię wyzywać. Nie no taki żarcik żenujący z rana A tak na poważnie to mi bardziej chodziło o przyszłe fuzje i jak największe możliwośc…

  • Cytat od buleon: „Cytat od Mari: „Z czasem ludzie przyzwyczaili by się do tego, a taką optymalną prędkością byłoby np. x2 flota. Nie jest to imho ani za szybko ani za wolno, chociaż na pewno nie obędzie się bez fali krytyki. ” X2 flota? Wymusza to na graczach ostre pilnowanie się. Ktoś mnie zawoła, nie mogę wstać od komputera i komuś przez pół godziny pomóc, nie mogę zagrać sobie partyjki szachów, nie klikając w międzyczasie na OGame, a choćby zjedzenie obiadu wymaga FS. Kolejną sprawą jest moon…

  • No dobra, ale nie zapominajmy, że gra jest teoretycznie nieskończona. Poziomy i tak po jakimś czasie będą się robiły w przenośni, długo. Nieuniknione jest zatem podwyższenie prędkości eko, tak żeby zachęcić gracza do zbierania na cokolwiek. Zauważyłem także jedną analogię, że im większa prędkość eko tym szybciej zbudujemy statki, co za tym idzie szybciej także zaczniemy latać na bardziej konkretne cele. Ta hipoteza oznacza, że wyższa prędkość eko sprzyja również flociarzom. Co do prędkości floty…

  • No dobra to już wiem o co Wam chodzi, zwracam honor, pozdrawiam.

  • No tak, ale zanim zawrócimy stacjonuj to leci ono do jakiegoś moona. Wystarczy go zdjąć, przeklikać kiedy zawróci i wyliczyć.

  • Witam, ostatnio czytając czasopismo CD-Action natknąłem się na grę pt. „Chernobylite". Jest to survival horror, którego akcja toczy się wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu. W skrócie naukowiec Igor traci w wyniku katastrofy swoją ukochaną i po 30 latach wraca dowiedzieć się o tej katastrofie jak najwięcej. Tajemnicza substancja - czarnobylit sprawia, że dawka promieniowania jest stale wysoka. W pobliżu czają się żołnierze, którzy chcą wszystko otoczyć tajemnicą i wziąć sprawy w swoje ręcę. Ja…

  • Topraider

    Mari - - Zadawanie pytań

    Post

    Nie, nadal nie działa.

  • Czy zmiana ładowności wpłynie jakoś na ekspedycję?

  • Cytat od DarthMario.: „Cytat od Hermes: „Teraz wszystkie serwery są specjalne ” Mi się dzisiaj przyśnił taki, na którym gs mógłby niszczyk budynki na planecie : ) ” Jeszcze GF wpadnie na taki pomysł i gra upadnie

  • Topraider

    Mari - - Zadawanie pytań

    Post

    Witam, mam ten sam problem, o którym pisałem w: Wtyczka topraider

  • Wiesz tu jest kwestia jeszcze konfiguracji. Wszystkim nie dogodzisz GF idzie na jakiś tam kompromis, a raczej słucha się graczy poprzez ankiety. Jednak wielu graczy taka konfiguracja nie zadowala. Ciekaw tylko jestem ile było głosujących w ankiecie i czy rzeczywiście będzie tyle samo grających co oddało głos na obecnie wybrane parametry uniwersum. To ilu graczy głosowało w ankiecie za obecną opcją dałoby mniej więcej przybliżoną liczbę graczy, których spotkamy na uni.

  • Wtyczka topraider

    Mari - - Zadawanie pytań

    Post

    Ktoś się orientuje co się stało z wtyczką topraider? Strona działa, ale żaden mail mi się nie chcę odpalić, pokazuje jakiś błąd logowania. topraider.eu/index.php