Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-23 z 23.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć, Szukam osób które chcą się pozbyć deuteru a potrzebują pozostałych surowców, nastawiam się na stały trwały handel, przeliczniki do uzgodnienia beż pośrednio w grze, przy stałych wymianach przeliczniki lepsze godziny handlu nie maja znaczenia czy noc czy dzień do dyspozycji, Nick w grze Black Prophercy

  • Owszem przeczytałem o co pytał kolega wyżej ale z racji że nie można się nigdzie niczego konkretnego dowiedzieć to gdzieś trzeba zapytać. No ludzie konkrety chce a nie odpowiedzi na około . Stworzone jest przekazywanie kont żeby komuś konto oddać, gdzie człowiek ma pytać o konta czy ktoś nie ma do oddania? w grze pisać do ludzi do każdego i spam robić ? specjalnie założyć konto na danym uni wypisywać do innych i jak już jakimś cudem się dostanie to mieć bana za to że się założyło nowe i drugie b…

  • Ja za to mam pytanie jak można przekazywać komuś konto skoro nie ma możliwości rozmowy o tym na forum oraz nie można nigdzie umieścić postu z zapytaniem czy ktoś nie ma konta do oddania?