Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 194.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Patrzcie go jaki lotnik, wyurlopował się i teraz będzie mnie poganiał ja swojego złomu nie ruszam, lubię na niego patrzeć jak stoi, czasem zdmuchnę tylko kurz z moich eksponatów przed wysłaniem fsa ^^. To są zabytkowe maszyny na żółtych blachach Szkoda, że bez dofarmu ale przynajmniej obrońca po raz kolejny się odbuduje i będzie dalej z nami grał także nie ma tego złego

  • echhh i po co było Cię ściągać... Jeszcze bardziej opustoszeje uni przez Ciebie Graty się należą bo bardzo ciężko już coś trafić, a tu gęsiobicie za lekkimi okopami, ładny zysk i zatankowane Oby tak dalej - zaproś do ACS-a! Obrońcy SzO

  • Weź już tak nie puacz, że te ogejmy takie beee i niedobre tylko zdejmuj ten urlop i pozwól się zrewanżować za kilkukrotne odbudowywanie mnie takie śmieci straciłeś, że w moment byśmy Cię odbudowali, a jak nie chcesz floty to byś sobie eko poprawił same siedzenie na discordzie to za mało lamo! Oczywiście dla Pavciosza gratulacje za czujność, czekałem na ten dzień kiedy to ja będę mógł się pośmiać z Deseró ale jak już przyszedł to nie było mi do śmiechu

  • Ale tu byla mowa o skanowaniu, nie o puszczaniu atakow ja akurat w ten wieczor skanowalem tego moona niestety za wczesnie takze nie pitol i bierz sie za odbudowe sasiad, dok na poczatek cos tam zwroci, reszta pojdzie sprawnie. Nie ma takiego konczenia

  • Ej ja też skanowałem to czemu tak nierówno z tymi nagrodami? No cóż byku pozostaje jedynie życzyć SzO, a pavcioszowi graty wyczucia i pozazdrościć chęci do tak aktywnej gry cały czas. Pozdrawiam

  • Gratki ładnego %, sojusznik też tamtego wieczora podsuwał skan tej floty ale było mega daleko, a że obrońca się dobrze pilnował z reguły to nawet nie obserwowałem dalej. Jak widać szkoda bo też bym chętnie przytulił półtora miliarda surki Tobie przetopu wedle uznania, a obrońcy SzO po urlopie

  • Na bezrybiu i rak ryba... Stało wczoraj od rana więc w południe stwierdzilem, że to już za długo i poleciałem. Obrońca zalogował się dosłownie 2-3 minuty po wlocie więc dofarmy zawróciłem co by miał choć trochę na odbudowę. Zebrał 16kk złomu co utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ubędzie nam kolejnego gracza. A tu nagle po paru godzinach widzę zmieniony nick na "usuwam konto" szkoda ale taka to gra, nie ja to ktoś inny. Pozdrowienia dla wszystkich oglądających, całego Uriela i Zboczków, tych …

  • Gratki konkretnej solóweczki! Trochę pokiereszowaliście LNG tamtej nocy... Obrońcy powodzenia w realu lub SzO jeśli zmieni decyzję. Jeśli "tym, o którym nie mówimy" jestem ja, to polecam skanować bo w najbliższych dniach na losowo wybranym księżycu ma znajdować się "zapomniany fs" niestety nic tu się już nie dzieje, nie ma na co latać to po co się męczyć szkoda kasować konto jak może być ładne bum Pozdrawiam

  • Łałałiła ale siadło, obrońca świetnie się pilnował - kiedy bym nie spojrzał sondami zawsze wszędzie akty. Tym bardziej gratki wstrzelenia się i dzięki za pozdro tak jak buleon napisał, prócz deu to strata prawie żadna na tym etapie więc głowa do góry i SzO Shirru

  • No Kulfix trzeba będzie bo czuje, że walnięcie się zbliża jak donoszą szpiedzy przeglądający pobliskie układy

  • Ledwo ponad próg ale się łapie to wrzucam. Wyskanowane wczoraj o dziwo przetrwało do rana to grzechem było nie skorzystać. Wyspany i zarobiony franc to szczęśliwy franc Zapomniałem o nutce: [ciach] Pozdrowienia dla Zboczków, @Kulfixa i wszystkich oglądających Meritum: Dnia 09-07-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor franc [ZBOCZKI] ________________________________________________ Pancernik 4.444 _________________________________________ Obrońca kicek _____________________…

  • No to ja również gratuluje choć nie ukrywam, że też miałem smaki na farbowanego Minionka zysk wyszedł całkiem fajny ale zostawcie coś dla innych, Wam już starczy Przetapiaj na kolonizatory, a obrońcy SzO

  • Obrońca niedawno idlował ale floty na moonach nie było więc jakiś dłuższy fs pewnie zapodał. Odidlował w końcu to przypilnowałem i udało się trafić, niestety wszedł tylko jeden farming, po którym się Minister zalogował i wrzucił surkę w obronę na moonie, poskracał detroidami lub anty więc musiałem zawrócić ale zysk i tak przyzwoity Pozdrowienia dla Zboczków, PN z u68, wszystkich oglądających i tych co mają chrapkę na nowe top 1 Nutka do zakleszczenia: youtube.com/watch?v=XtBhluV8ttg Zdolniacha s…

  • Graty srogiego huknięcia, kosmiczna ilość panców... A, że większość z nich zasponsorowałem i szybko wypatrzyłem spadek Dx2 oraz leżący złom to pomyślałem, że czas odebrać inwestycję mam nadzieję, że się nie gniewasz hehe Szczątków łącznie zebranych przez złodziej(ów): 200.000.000 Metalu i 0 Kryształu

  • Tutaj drugie starcie, wyskanowane wieczorem dzień wcześniej ale nie chciało mi się lecieć przypomniało mi się koło południa i o dziwo dalej stało no to grzechem byłoby nie skorzystać, widocznie obrońca ma za dużo lmów Pozdrawiam sojuszników, wszystkich oglądających i apel do supportu: przeproście @Kulfixa bo ma dalej grać! i kolejny klip z małą zagadką pt. Gdzie jest franc? Kto zgadnie i będzie niżej w statach otrzyma 1 sztukę metalu youtube.com/watch?v=k1oEbJXbV8w Meritum: Dnia 04-07-2018 14:15…

  • Kilka tygodni posuchy i w końcu coś wpadło, nawet dublecik jednego dnia się udał ale o tym później zwykły przegląd okolicy, rutynowe skany i taki bfs znaleziony, zezłomowany i pozamiatany. Obrońca jakoś 15 minut po wlocie się zalogował ale słowa nie napisał. Myślałem, że zmieni kolor na niebieski ale na szczęście tak się nie stało - obecnie inny nick ale mimo wszystko miejmy nadzieje, że będzie odbudowa ktokolwiek tam teraz gra Pozdrowienia dla sojuszników (@'Kulfix' wracaj i mnie nie denerwuj!)…

  • Graty, klamoty, rupiecie! Ładnie przeorałeś mały okop, godnie reprezentujesz zboków gdy niektórym się nie chce zysk przetop we flote, starczy Ci już eko chyba weź mnie na jakiegoś ACS-a następnym razem bo trzeba zrobić jakiś remanent w hangarach - wszędzie pajęczyny i gruba warstwa kurzu... Obrońcy SzO!

  • Graty, klamoty, rupiecie! Pięknie go skulfixowałeś straty minimalne, zysk spory więc przetapiaj na co Ci sie wymarzy i śmigaj dalej Obrońcy SzO!

  • Gratuluję jeszcze raz następnym razem zacznę od fsa, a dopiero potem zwózka produkcji z planet bo jak widać odwrotnie nie popłaca no i po raz enty złom przez granie z wyra sorki Kulfon hehe Piękny zysk wyszedł i tradycyjnie wysoko w top solo (szkoda, że tylko po prawej ^^) Pozdrawiam

  • Jak to nie polata? To ekspedycje z planety widać na falandze? Kurza twarz Gratki kolejnego steka tym razem solo, wrzuć coś w eko jak stocznie nie wyrabiają albo kup paliwo i lataj dalej tylko z takim skutkiem Obrońcy szo i lepszych fsów