Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 930.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od sanvean: „Cytat od Apofis: „Cytat od Muniek: „20 to juz mam a gdzie tam do konca eventu ” haha to trafiłem z tym 20 lvl hehe no lubisz widzę wysokie budynki hehe A można odebrać nagrodę na koniec eventu? ” Dopóki trwa. Jak się zakończy już nie. "Event jest dostępny w menu tak długo jak jest aktywny. Tak długo jak trwa wydarzenie, lewe menu będzie miało dodatkowy guzik, który prowadzi do strony nagród" Czy ktoś miał takie zadanie: Szał przyspieszenia Ukończ natychmiast zlecenie budowy Bu…

  • A moim zdaniem powinno być 1092 Bo licząc 1091 to gracze są w plecy wydobycie o 0.2 pełzacza! Mój błąd, bo wyszłam z założenia, że żeby faktycznie wykorzystać cały bonus, trzeba mieć tego 1 pełzacza na planecie więcej. Tak tak, znam zasady działania matematyki Chociaż oglądając odpowiedzi, to zastanawiam się skąd niektórym powychodziły takie liczby, jakie powychodziły

  • OKA: Dzień 7

    Avinashi - - Pytania

    Post

    pancernik

  • OKA: Dzień 6

    Avinashi - - Pytania

    Post

    1091,2 wychodzi ale !ostatecznie! daję 1092

  • Cytat od Muniek: „Jak ktos ogarnie czy są pkt za nagrody budynku badania to dajcie znak ” wyloguj-zaloguj ponownie i powinno dodac;p

  • OKA: Dzień 5

    Avinashi - - Pytania

    Post

    zapodaj.net/40015bb226d94.jpg.html

  • tak tylko gdyby coś wyburzanie budynków też zalicza do zadań z rozpoczęciem budowy budynku z badaniami niestety nie ma takiego myku

  • Cytat od Shur Tugal: „Jedyna odpowiedz jaka przychodzi mi do głowy to 'pomidor'... ” lama, owca...

  • Cytat od PacSzaman: „te pytanie o bombki to jakies jaja? ” żeby to jeszcze pytanie było!

  • @buleon Wersja 7.2 a tam zapis: Usunięto błąd pozwalający na udział 6 graczy w łączonej obronie. ja to rozumiem tak, że nie można bronić w więcej niż 5! osób z głównym obrońcą, u którego jest starcie @ackra ja to rozumiem, jednak uważam że bardziej poprawną jest 5 niż 9 bo 9 to wykorzystywanie błędu w kodzie gry, który jednak nie był karany, a wręcz dozwolony w każdym razie, nie ja twierdzę, że 5 jest błędą odpowiedzią, a Toadie i nie wiem dlaczego

  • Cytat od Toadie: „Zresztą, ani 5 ani 9 to nie są poprawne odpowiedzi. ” a dlaczego 5 nie jest poprawną? pytanie było o max liczbę osób broniących główny obrońca się nie liczy??

  • @buleon spróbuję poszukać, może znajdę

  • Cytat od Toadie: „Niestety zauważyliśmy, że pytanie na 4 dzień zostało sformułowane tak, że właściwie prawidłowych odpowiedzi albo jest kilka, albo nie ma jej wcale. Pytanie zatem zostało zmienione, wszystkie osoby które już odpowiedziały muszą niestety odpowiedzieć ponownie. ” oszustwo! ej no ale przecież GF podobno naprawił ten błąd i nie ma już obrony w 9

  • OKA: Dzień 4

    Avinashi - - Pytania

    Post

    50

  • Dzięki, ja już wszystko wiem w takim razie PS. mając rozpoczęte badanie, które robiło mi się długo! i zostało kilka dni do ukończenia! każą mi rozpocząć projekt badawczy i podnieść o 1 poziom laborki - no mhmm uwaga bo już lecę wyłączyć to badanie Rozumiem, że gf chce naciągnąć graczy na kasę, ale nie sądzę, że będą aż tacy desperaci żeby jeszcze koszt skracania był proporcjonalny do pozostałego czasu budowy/badania to MOŻE ktoś by się pokusił, a tak to wątpię

  • minimalizm Ciap, minimalizm A to takie pytanie, bo w FQ pisało, że konta po przeniesieniu pozostawią po sobie porzucone planety przez tydzień czasu. Wiadomo czy tak jest faktycznie? I drugie pytanie, dzisiaj konto zbanowane, a kiedy nastepuje jego przeniesienie? Po 7 dniach czy już dziś o godzinie 3? Bo zdaje się, że się coś w tym temacie pozmieniało

  • OKA: Dzień 3

    Avinashi - - Pytania

    Post

    8 pozycja

  • Cytat od Bunny: „Co mam rozumiec przez atak na nieaktywnego gracza? Atak na idlaka nie zadziałał xD ” najwidoczniej był aktywny

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Avinashi: „skasowano/zbanowano jakiegos idlaka ” Idlaki nie idą na cmentarz a jedynie konta na urlopie. Jeśli z dwóch krajów będą przenoszone to trochę zejdzie. ” skrót myślowy, wiem że o urlopowiczów chodzi... kto miał wiedzieć to się zorientował o co chodzi.... Podziękować

  • Cytat od powyginany drucik: „Z ogłoszenia wynika że dla całej społeczności. Zmianę banów widziałam wczoraj o 16-17 więc pewnie dziś będzie podobnie. ” z ogłoszenia wynika nic Czyli blokady kont musi wykonać operator ręcznie tak?