Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 930.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Aurora Borealis: „W przypadku, gdy mamy inną klasę niż zbieracz, próg liczby pełzaczy ma jeszcze większy wpływ na spadek energii, dlatego nie powinno się budować więcej tych statków niż potrzeba. ” tylko taka mała uwaga: energię zabierają tylko pracujące pełzacze zatem możesz ich mieć zbudowane i 10k, ale energię zabierze tylko tyle ile wynosi suma kopalni *8 lub *8,8 z geologiem na zbieraczu @Star@Lord zatem już wiesz skąd braki energii

  • Podliczanie energii

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Nocny kochanek: „Mam jeszcze geologa z eventu i tak się zastanawiam, czy jak się skończy, to spadnie mi wydobycie? ” no i prosz...! GEOLOG! klasa zbieracz + aktywny geolog = więcej potrzebnych pełzaczy bo 8,8 na każdy poziom kopalni. A każde 0,8 pełzacza/poziom kopalni potrzebuje jakieś 40 (jednostek) energii...

  • Cytat od Star@Lord: „Brałem udział w evencie i sztab mi się skończył wczoraj a dziś się loguję i tu taki niespodzianka. ” a geolog nie jest czasem wciaz aktywny?

  • ktos wyjasni o co chodzi z aktualizacja nt zwiekszonego bezpieczenstwa handlarza? Pisza zagadkami, ze nie wiadomo o co chodzi....

  • kolejne stracie widmo

    Avinashi - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Apofis: „Tym razem padło na Lord Maul poleciał w statystykach jak pocisk. what the f.. tam dość potężna flota raczej była. ” nie takie widmo ogotcha.universeview.be/pl/rep…01-5981-b276-cb4d5c6f692d nie ma za co

  • Cytat od Qnick: „@Apofis ostatni był 14:10 czyli jak to zwykle bywa przy eventach ogłoszenie swoje, a ramy czasowe eventu swoje... ” ostatni byl o14.10 bo wczesniejszy konczyl sie o 14.. i tak byl wtedy planowany na 14.10

  • to wszystko zalezec bedzie od nagrod Druga sprawa czy wnogole beda hakies sensowne nagrody by w ogole sie bawic tym razem? Ostatnie nagrody nie byly zle. Ba! Nawet calkiem calkiem. Za godzine zobaczymy

  • Cytat od Brzoza: „Raz Oni Nas raz My Ich, taka wymiana uprzejmości. W galaktyce nic nie ginie czasem tylko zmienia właściciela. Odbudowy nie ma co życzyć bo to tylko dtki, więc strata żadna szkoda tylko deu. ” racja. Teraz Amstel musi dex odesłać prawowitym właścicielom!

  • Cytat od smoki: „Drodzy gracze w dniach 24-25.01.2021 wszystkie platynowe dopalacze będą do nabycia w okazyjnej cenie. Ceny pozostałych dopalaczy pozostaną bez zmian. W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji. Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry, Wasz OGame.pl Team ” Nie żebym się czepiała, ale jeśli wg @smoki promocja jest na WSZYSTKIE (<--słowo klucz!) platynowe dopalacze, to czemu platynowe dopalacze do budynków/badań/stoczni się nie łapią na tę promocję, a złote, srebrne i,…

  • tak w sumie to można powiedzieć, że odebrałeś to co zabrałam rufinowi i dekiemu, także luz, nie straciłam ogotcha.universeview.be/pl/rep…7b-500c-bfa3-d0549513de64 ogotcha.universeview.be/pl/rep…55-5f48-8692-9c497453d788

  • Ogłoszenie duszpasterskie.

    Avinashi - - DiD Libra

    Post

    Nie wiem :p

  • Ogłoszenie duszpasterskie.

    Avinashi - - DiD Libra

    Post

    obronca czas podal bo i tak amstel nie musi nic klikac czy wyliczac. FS na PZ. Mysle ze amstel z krzesla spadl jak przefalowal planete

  • Cytat od Beljal: „Jakiś update kiedy raczą to naprawić? ” myślę, że musimy poczekać do 14 lutego bo teraz dzien Babci i Dziadka, w lutym walentynki. Może coś pomiędzy w niemieckim kalendarzu jest jeszcze. Także nie prędko

  • Cytat od Kasia321: „Problem został zgłoszony już jakiś czas temu. ” a kiedy niemcom kończą się święta? niestety, ale niektórzy nagminnie korzystają z tego błędu i świecą się cały czas, bo wystarczy wejść w lisytatora i raz podbić a każde kolejne podbicie generuje aktywność na całym koncie a zdaje się, a wygląda na to, że i co 5 min jak zmienia się czas na licytacji to też generuje aktywność....

  • Ej Ciapa! @powyginany drucik ale ten Mondmacher cały to tak tyci na dublu poszedł takze ja bym go nie liczyła do tych przyrostów eventowych Chyba że mmorpg się coś rypnęło

  • Handlarz z ekspedycji

    Avinashi - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Majcher: „ale nawet jak zmienie sobie surowiec na mete i wpadnie z exp to z atomatu chce wymienic kris paranoja ” Jeśli masz kupionego handlarza metalu to ten z ekspedycji nie zmieni Ci go na np krysztalu

  • Handlarz z ekspedycji

    Avinashi - - Zadawanie pytań

    Post

    No właśnie. Z tego co pamietam, wcześniej jak się miało kupionego handlarza z NIE maksymalnymi przelicznikami to dostając handlarza z ekspy zawsze poprawiało przeliczniki. Nie mówię, że od razu dawało maksa, ale różnica była widoczna, a teraz to chyba w ogole nie zmienia przelicznika.. Albo daje o 0.01 więcej, że nie zobaczymy różnicy? Założyłam post, bo już kilka razy trafiłam handlarza z ekspy i przelicznik stał w miejscu... Taki niefart?

  • Handlarz z ekspedycji

    Avinashi - - Zadawanie pytań

    Post

    Czy ktoś zwrócił uwagę na to czy dostaje handlarza z ekspedycji? Ja mając kupionego handlarza ostatnio dostałam i przelicznik się w ogóle nie zmienił, mimo że wcześniej się zmieniał (na lepszy). Jakis czas temu też dostałam i też przelicznik w ogóle się nie zmienił. Dostaje się w ogóle handlarza z ekspedycji czy tylko wiadomość a handlarza nie?

  • Cytat od ackra: „na 39 a nie 40, mam jeszcze dwie planety na 38 a były 3 ” sugerowałam się postem gdzie był screen z kopalniami 46 39 39. nie jestem wróżką, by wiedzieć, że masz jeszcze gdzieś 38 lvl dexu Cytat od kermit: „To i tak coś słabo, nie rozumiem. U mnie 14 planet 46/38/39 czyli prawie to samo co u ciebie i w paczkach 668kk mety/137kk krisu/ 94kk deu ” A może masz geologa/sztab + jakieś dopałki? lub też 8 pozycje planmet?

  • Cytat od ackra: „Na ekstraktor udało mi się uzbierać przed 14:00 więc jestem 400 punktów do tyłu a nie 600 ” Widzisz, skoro udało Ci się uzbierać na rozpoczęcie budowy deuteru na 40 lvl to i na włączenie wyburzania metalu Ci starczało. Bo rozumiem, że włączałeś budowę, a nie wyburzanie. Inna sprawa. Ewent trwa już tydzień (ten aktualny) tak trudno wysłać fsa z dnia na dzień? Przecież wiadome, że raz chcą jakieś pierdoły typu sprawdź to czy tamto, odwiedź to czy owo, a innym razem masz do wybudow…