Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 381-389 z 389.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat: „Captain John Koval napisał(a) To pewnie same sondy i satelity Przecież nie ma żadnego RW tego gracza (chyba), a jak jest to kilka więc z czego wybudował taką flotę?? o_o o_o Albo Bug albo nie wiem...” No to raczej nie wiesz... Wysil się i poczytaj temat do którego podany jest link kilka postów wyżej. Koleś chomikował "dość sporo" surowców i wydał je mniej więcej w tym samym momencie. Ciekawi mnie czy stocznie na wszystkich 9 planetach pracowały i jaki poziom nanitów ma.

  • Ja nie kwestionowałem niczyjej pozycji, tak samo nie jestem przeciwnikiem rekordów dla rekordów i gdybym tylko chciał dwa miałbym spokojnie. Ja tylko zwróciłem uwagę, że się ARIEL10 zbytnio podnieca.

  • Cytat: „ARIEL10 napisał(a) [...] a wbrew pozora dlugo nie trwa zrobienie takich lvl zbiornikow jak sie ma nanity praktycznie wszedzie na 4 lvl a moze juz wszedzie nawet Pozdro” Już się tak nie podniecaj, proszę Cię... Sam dobrze powinieneś wiedzieć, że czas budowy nie gra tu ŻADNEJ roli, barierą są tylko surowce i miejsce na planetach, więc nie wiem po co jeszcze się chwalisz tymi nanitami, jakby jeszcze było czym... I naucz się pisać, "zią"...

  • Cytat: „[ PimP ] napisał(a) [...] Tyle mego w tej sprawie, powtarzam po raz ostatni, że ja nikogo nie zmuszam to chwalenia się swoim eko całemu OGame, jakby chciał tutaj widnieć to by się sam wpisał/a.” Oczywiste jest, że nie ma co zmuszać innych do wpisania się. Co mi po moim top60 na przykład? Dwóch graczy z naszego uniwersum zajęłoby pozycje kolejno 3. i 8., ale skoro nie chcą się tym chwalić szerzej to jest to tylko i wyłącznie ich sprawa.

  • Cytat: „*IcE TeA* napisał(a) Za duzo Spamu! Jutro, przeczyszcze ten temat! Warny poleca! Brak Tolerancji!! Dlatego, tez narazie zamykam ten temat!! //Ice Tea” Że co? Baw się, baw, ale nie w naszej piaskownicy...

  • Cytat: „Astar One napisał(a) Cytat: „znaki napisał(a) Sposób jak najbardziej błędny 8-/. Nie podnosi się naraz wszystkich kopalni metalu czy tez kryształu bo jest to czystą głupotą i noobostwem a wiąże się to z tym że taki system powoduje nadmiar danego surowca po pewnym czasie dajmy na to metalu i wtedy musimy go wywalać np na obrone albo na coś innego a kryształu nam brakuje, tak samo wygląda sytuacja gdy zechcemy podnosić naraz wszystkie kopalnie kryształu. Dlatego podnosi się kopalnie po kol…

  • Cytat: „Jurinex napisał(a) Jako odpowiedzialny za Top 10 ataków rakietowych zgłaszam korektę Odnośnie Najwięcej rakiet międzyplanetarnych wystrzelonych w pojedynkę - 5.300 DaRuDeE [Uni3] To ten rekord nie został stworzony w 1 osobę, skąd ta pewność?? ze słów samego autora Cytat: „To by było na tyle. Podziękowania dla: Szopka: za 50RM Rzeźni: za dokończenie dzieła zniszczenia Simbera: za 9 RM (wziałem na fale Spike i patrze lecą moje RM i jeszcze jakieś 7 nie moich, okazało się ze to Simber ) Jar…

  • Cytat: „count grisznak napisał(a) Cytat: „[Sadysta] napisał(a) Nie chce spamować ale mam takie małe pytanko co z rekordami z uni 50 ? Tam jest wiele rekordów które biją na głowe wszystkie inne uni , począwszy od wydobycia” Na uni 50 chyba wszystko 2x szybciej sie dzieje o ile się nie mylę.” No dzieje się szybciej i dlatego ja jestem przeciwny wpisywaniu rekordów uni50 razem z innymi, bo w niedługim czasie każdy rekord będzie należał do graczy z u50...

  • Cytat: „piorekk napisał(a) to jest cchyba z geologiem, a tu jest zestawienie bez tego "dopalacza" ;)” To nie jest z geologiem, a sumarycznie po współczynniku 3:2:1. Nie wpisujcie nie swoich rekordów jak nie potraficie tego rzetelnie zrobić. BTW, aktualny link do górników Uni21.