Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 670.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @'Bresia (L) głowa do góry! Chłopaki w sojusz masaż na pocieszenie zrobią Agresorowi gratuluję.

  • Jeden statek na 10%

    kruszynka - - Zadawanie pytań

    Post

    Każdy przypadek długiego ataku rozpatrywany jest indywidualnie. Także to że inny gracz, który wysłał zgłoszenie uzyskał informację że ataki wysłane na niego nie kwalifikują się jako "spam" nie oznacza, że w Pana przypadku będzie podobnie. Zawsze warto wysłać ticket. Proszę tylko pamiętać aby zawsze załączać aktualny screen z gry (nie modyfikowany, nie ucięty) z widoczną lecącą flotą. Cytat: „Spam, bez względu na formę (np. poprzez wiadomości, raporty szpiegowskie bądź też spam zakładki 'Podgląd'…

  • Jeżeli występuje jakiś błąd proszę skontaktować się z Supportem tu -> Support

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Adanio: „No to zestaw dla kruszynki Special for me? WOW! Gdzie zakopałabyś znaleziony skarb? Gdzieś w lesie Co pijesz najczęściej do obiadu? Hm...chyba wodę. Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal je kochasz? Na pewno bajki typu Ralph Demolka, Auta, Kraina Lodu etc (tak tak wiem że to dziecinne ale nic na to nie poradzę że lubię bajki :P). Kiedy ostatnio pisałaś do kogoś list na papierze? uuuu hmm...chyba ponad 10 lat temu. Jaka jest twoja ulubiona kanapka? Pyszna mięciutka świeża b…

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ingolf: „Bry wieczór Witaj :) Co byś kupiła na początku, gdybyś wygrała milion? Pierwsze co bym spłaciła kredyt a później jakoś by poszło.. :P Udało Ci się coś kiedyś wygrać? hmm...chyba tak ale raczej pechowa jestem. W weekendy pracujesz, czy odpoczywasz? Nie pracuję zawodowo ale czasu na odpoczynek brak pa! ”

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „Bry dawno mnie tu nie było No fakt, chociaż Ty jedyna o mnie pamiętasz! :* Jeśli pizza to jaka? Hmm...na pewno nie z owocami morza Lubię z salami, szynką, pieczarkami Ogólnie ma być mięcho i ma być pyszna o! Której zupy nie trawisz najbardziej? Hm..nie wiem..grzybowej, flaków nie zjem raczej. Łatwiej by mi było napisać jakie zupy lubię Płaszcz czy kurtka? Bez różnicy, byle ciepłe ”

  • Czy nadal macie problem z zalogowaniem się?

  • Niedostępność Fenrir - blokada ataków (19.09) Proszę tego typu pytania zadawać w dziale GiK.

  • oj atas zakręcony jestes Agresorowi gratuluję udanego ST

  • Gigic szybkiej odbudowy! Gratuluję agresorowi wykorzystania momentu

  • Człowiek widzi powiadomienie, myśli że dostał specjalne zaproszenie bo ktoś o nim pomyślał a to po prostu spam! phi!

  • Lista dostępnych uniwersów wraz z ich konfiguracjami * Nazwa uni * Data otwarcia * Nr uni * Prędkośćeko * Prędkośćfloty * Prędkośćbadań * PZ flota * PZ obrona * Współ. deu * Ilośćgalaktyk * Ładownośćsond * Extra pola * u68 * 16/04/2012 * 68 * 7 * 1 * 14 * 40% * Nie * 0.5 * 9 * Nie * 25 * Nekkar * 22/02/2012 * 114 * 7 * 1 * 14 * 30% * Nie * 0.5 * 9 * Nie * 25 * Quantum * 03/10/2012 * 117 * 7 * 5 * 14 * 70% * Nie * 0.5 * 10 * Nie * 25 * Taurus * 16/05/2013 * 120 * 7 * 1 * 14 * 30% * Nie * 1 * 9 * …

  • LOBBY announcement_ogame_pl_698bbc5f40cf96f284d8d10159c46e65.jpg...Legenda: 1 - "Graj" - przycisk zielony Graj sprawi, że otworzy się lista serwerów na których masz konta. Poniżej tej listy będzie lista serwerów na których mógłbyś rozpocząć grę 2 - "Ostatnia gra" - jest to przycisk po naciśnięciu którego zaloguje Cię automatycznie na ostatnie uniwersum na którym byłeś zalogowany 3 - "Zacznij grę na nowym uniwersum" - po naciśnięciu przycisku zarejestrujemy się i rozpoczniemy grę na nowo otwartym…

  • Skiny do ogame

    kruszynka - - Zadawanie pytań

    Post

    Na stronie Origina jest odpowiedni dział z tolerowanymi skinami -> Official-Tolerated-Game-Skins

  • Dodam tylko od siebie że dostepny jest również kalkulator ACS stworzony przez Teamowca innej społeczności. Zajrzyj tutaj -> lordsyrio.comastuff.com/Ogame/…rtizione_acs.php?lang=POL

  • KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

    kruszynka - - DiD U68

    Post

    Temat zamykam. Jeżeli autor tematu ma podejrzenia co do łamania zasad gry niektórych graczy może wysłać zgłoszenie przez system support.

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Zaqes: „To ten... Wracam z pytaniami! i już zaczynam się bać! Pochwalę się i... w końcu nadrobiłem polecanego przez ciebie kiedyś Ralpha Demolkę BRAWO!! I tak oglądając cały czas chodziły mi po głowie nowe pytania do ciebie(których oczywiście większość pozapominałem ) A więc... Dlaczego akurat Wandelopa to twoja ulubienica? Nie wiem, po prostu lubię takie charakterki. Zawsze podobają mi się bohaterki takie z charakterem jak Wandelopa z Ralpha, Hit-Girl z Kick Ass'a, czy chociazby Anna z…

  • Gratuluje litek! Oby więcej takich STeków (przede wszystkim po dobrej stronie :P) Przetapiaj na nowe latajki ku chwale SaSów! Obrońcy Szo

  • Jestem! To teraz @Superman

  • Wymuszony push?

    kruszynka - - Zadawanie pytań

    Post

    Przede wszystkim gdyby było tak jak opisujesz blokady by nie dostał ponieważ na rozliczenie transportu każdy gracz ma 72h a nie 24h. Co do postawionego pytania. Kolega niech się skontaktuje z Support. Temat zamykam.