Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 377.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od angelsin: „co biedny Ecco ma powiedzieć, akurat dziś ” FS dłuższy dzisiaj to fakt, ale biedny to też za dużo powiedziane (Ukryta treść) Gratki, wiedziałem że jeszcze będzie z niego zysk Życzę odbudowy i kolejnego wygaśnięcia subskrypcji.

  • To raczej nie do końca wina Adania dajcie se luz, każdy wiedział że tylko na tydzień będzie

  • "Prędzej czy później w każdy bunkier da się wlecieć " [url]https://www.youtube.com/watch?v=L1v9dIr38po[/url]" Dnia 08-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prosiaczek [LSZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.410 Pancernik 6.205 Niszczyciel 1.396 Reaper 1.515 Lekki myśliwiec 305.738 Ciężki myśliwiec 51.355 Krążownik 17.861 Duży transporter 5.000 _________________________________________ Obrońca Brekolmic ___________________________________…

  • Kiper, pomyśl nad zmianą nicku, graty comment_CDMyKcoG0UdR2kAo8AtVsFhatGHD5wFN.jpg

  • [url]https://www.youtube.com/watch?v=CTJbthXqUHU[/url] Dnia 06-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prosiaczek [LSZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 11.424 _________________________________________ Obrońca Arkus69 ________________________________________________ Mały transporter 2.353 Duży transporter 2.900 Lekki myśliwiec 2.546 Ciężki myśliwiec 384 Krążownik 621 Okręt wojenny 944 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 507 Sonda szpiegowska 4.8…

  • "Klepałam Ecc0 ( ) - pfuuu eko i brakło sury, więc trzeba było poskanować. Obrońca po wlocie zzieleniał, więc ma trochę spokoju. Życzę SzO. Pozdrowienia dla sojuszu i lamki Księciunia :D" [url]https://youtu.be/L4eljjBtlRw[/url] Dnia 03-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prosiaczek [LSZ] ________________________________________________ Pancernik 5.001 Okręt wojenny 11.488 _________________________________________ Agresor Adrian89ck [LSZ] _____________________________…

  • Szklana- kopia shimano?

    Ecc0 - - DiD Leda

    Post

    No cóż no to całkiem normalne robić przyrost równoważny połowie konta w 1 dzień unknown.png Flotka Darth Pucka, Teretha i Jokera swoje kosztowała, tak więc armagedon w końcu musiał paść (albo może należy napisać że znowu padł)

  • @Adanio zapraszam do lektury mam nadzieję że aktualny ban nie jest tylko na tydzień

  • heheh nie wiedziałem Bora że się kryjesz pod Kapucynem Graty wlotu czas chyba polecieć na to 6g

  • Pozdrowienia dla sojuszu Dnia 01-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Pancernik 9.406 _________________________________________ Obrońca Kosaza [SITH] ________________________________________________ Mały transporter 10.421 Duży transporter 13.360 Lekki myśliwiec 12.463 Ciężki myśliwiec 2.164 Krążownik 625 Okręt wojenny 241 Recykler 1 Sonda szpiegowska 21.756 Gwiazda Śmierci 2 Pathfinder 671 __________________…

  • Sithy ładnie poszalały dzisiaj w dziale to trzeba trochę ostudzić co by coś zostawili na uni Pozdrowienia dla sojuszu Dnia 28-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.405 Pancernik 9.067 _________________________________________ Obrońca hubii [SITH] ________________________________________________ Mały transporter 20.069 Duży transporter 7.440 Lekki myśliwiec 1.125 Ciężki myśliwiec 14.201 Krążowni…

  • "Na grubo albo wcale Prosiaczek powoli staje się Prosiakiem xDSkład może nie najlepszy, ale liczył się czas. Na chwile przed wlotem doleciała reszta floty i wyszły większe straty, ale chyba nie ma co narzekać Obrońca ocknął się po 2gim dofarmie i uratował resztę surki :(Życzę SzO bo sporo tam jeszcze zostało :)Pozdrawiam sojusz i znajomych <3" [url]https://www.youtube.com/watch?v=gahO_E8U59M[/url] Prosiaczek kupi dex Dnia 28-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prosia…

  • Shimano - wielki przekręt uni Leda

    Ecc0 - - DiD Leda

    Post

    Nikt jakoś do tej pory nie zarzucał na uni pushu u Webbera. Cytat od tereth2: „2 sprawa ... przez kolejny rok nie będzie 5 flot które złapią schimano ... pff wręcz bym powiedział nigdy nie będzie bo jak zobaczy że ktokolwiek go dogania ... kupi kolejne konta .. by się wzmocnić i kółko będzie się zamykać ” Jak już były sojusznik pisze otwarcie o masowym skupowaniu kont, to nie wiem po co Webber dalej kryjesz Shimano, przyznam że myślałem że jednak jesteś trochę bardziej ambitniejszy Tymczasem naj…

  • Ogolony do zera agresor Gratki obrony, na naszym uni to rzadkość Pozdrawiam również jako gracz dorado, chociaż to pewnie nie było do mnie

  • Jeszcze jakby to tak daleko nie było to sprzęt by poleciał w nieokrojonej formie Mimo wszystko zacny profit, nie życzę przetopu bo jeszcze trochę mi tych punktów do Ciebie brakuje

  • Witam Graczy Flota wyskanowana i zdziwienie że u obrońcy żadnej lampy Szybka kalkulacja i lot - przed wlotem obrońca pozapalał wszystkie moony, co się później okazało że Edol też już grzał silniki Pozdrowienia dla sojuszu! Dnia 26-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Niszczyciel 399 Okręt wojenny 7.399 Pancernik 8.694 Krążownik 6.940 Ciężki myśliwiec 15.517 Lekki myśliwiec 409.468 ____________________________…

  • Witam Graczy Pozdrowienia dla sojuszu i "fajnych ziomeczków" Sorry @Darkstorm^ [url]https://www.youtube.com/watch?v=p_E2fVH152U[/url] Dnia 25-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prince [LSZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.991 Krążownik 13.988 _________________________________________ Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Pancernik 9.257 _________________________________________ Agresor Adrian89ck [LSZ] …

  • Cytat od emwuzZDR: „Ps. Ecc0 chyba już czas na zmianę rangi ” Przykro mi Emwuz, ale warunek do zmiany rangi jeszcze nie wystąpił Ale miło widzieć że działasz Przetopu w ekstraktory co by dużo dexu było w sojuszu

  • No i super Angel Rośnij jeszcze większy i wbij w końcu to turbo

  • Witam Graczy Dużo chyba nie trzeba pisać Emzet dostrzeżony na oknie, z braku dexu na moonie trzeba było zawołać Prosiaczka no i tak wyszło że mi zostały same dofarmy SzO Emzet! Miło słyszeć że się nie poddajesz, szacuneczek Pozdrowienia dla sojuszu! Od Prosiaczka: szczególne pozdrowienia dla @Scofield u9, oby wybaczył brak przebicia się oraz SzO dla Emzeta! No i na koniec DJ Prosiak! [url]https://www.youtube.com/watch?v=mDLiAs5k1oI[/url] Dnia 24-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w …