Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 377.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od ..Raven..: „Flota edola byla w naszym soju, po starciu z Waszym udzialem podjal decyzje ze konta nie odda w inne rece tylko zostawi w soju, teoretycznie koniec tematu. ” Praktycznie widzę jednak coś innego Cytat od ..Raven..: „Dziwi mnie ze zostalo porownane skupywanie flot od sojusznika do mulciakow Fido bo chyba kazdy u Was w soju wie ze te konta pracuja na niego czyli zbieraja flotke na ogol do momentu az z zielonego robia sie biali, nie raz lecialem na nie i przed dolotem zlomu nie …

  • Na takie ochłapy jak tutaj to szkoda latać I ogólnie to sam jesteś taka stocznia jak myślisz że Mosterdziejowi się ten deal nie opłaca Tego się nie dało zepsuć więc

  • Mi nigdy nie zwracało surki z tolerancji jak ktoś ten zielony przycisk klikał, pełne wykupienie mojego zapytania poprzez wystawioną ofertę już mi dawał zwrot, dlatego napisałem że się coś pogorszyło

  • Cudzy dexik zawsze spoko Po astro Lopa trzeba załatać dziurę dexową co by można bronić z sąsiedniej gali

  • O to widzę że się jeszcze pogorszyło Chyba trzeba się pogodzić ze stratą wynikająca z tolerancji, lub przestać być "tolerancyjnym człowiekiem" Cytat od Art: „Błąd zgłoszony pod koniec kwietnia... ” link do zgłoszenia

  • Noooo pozdrówki są to można się wpisać a nie same lajki Mnie tam się podoba, daje okejke

  • Znikająca flota

    Ecc0 - - Błędy w grze

    Post

    Jak ktoś ma komandorów to chyba również kliknięcie w imperium odświeża statki.

  • No i cześć Przy moonkillach zawsze jest nadzieja że może pojawi się jakaś większa flotka do walnięcia, ale już przy starcie pierwszych rakiet przeczucie mnie nie myliło że będzie jedynie surka na pocieszenie Mimo że rw nie takie pokaźne jak to poprzednie to też nie zabrakło współpracy paru osób dlatego specjalne podziękowania dla @tatomija i @angelsin za gotowość bojową i obserwacje, Generała @cejn za wsparcie w gsowaniu i rakietowaniu, @Neferet za naprawdę szczere chęci pomocy @Darkstorm^ za no…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie uważałem się nigdy za ekonomistę i nie miałem na celu dyskusji kto więcej zarabia a kto mniej. Patrzę na to od strony regulaminów - waluta za anty jest ustalana od regionu w którym się znajdujesz i nie ma w tym nic zakazanego bo tak to widocznie jest zaplanowane. Jeśli się mylę to proszę poprawić ale regulamin nie zakazuje chyba kupowania anty w obcej walucie bo tak jak wspominałem może ktoś mieszkać poza Polską i grać na polskim serwerze wśród swoich. A samo korzystanie z vpna nie ogranicza…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Devuriel: „napewno powinno być karane kupowanie tureckiego anty bo to też oszustwo ” Oszustwem nie jest kupienie tureckiego anty a korzystanie z VPNa, jak ktoś mieszka poza polską to również ma walutę taką gdzie obecnie urzęduje - jak ktoś mieszka w kraju u gospodarzy to płaci w euro, a w UK płacą funtami - czy to dla nich też jest oszustwo? Oczywiście że nie A mają zdaje się jeszcze drożej niż w złotówkach To ja bym się chciał zapytać co dokładnie ten zapis oznacza? Cytat: „Zakupione p…

  • Masz racje, @prepare ur anus. Tylko teraz nie wiem czy sortowanie według alfabetu zostało naprawione czy zepsute po nowym patchu Nie zmieniałem ustawień, i wcześniej sortowanie według alfabetu trzymało księżyc przy planecie, a teraz jest chyba po prostu brana pierwsza literka z nazwy - nawet jeśli tą nazwą jest "Księżyc"

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A co ja miałem pomyśleć @Ruda jak 2 moje zgłoszenia tego samego błędu miały plakietkę "odrzucone", do tego 3 zgłoszenie tego błędu wisiało bez żadnych odpowiedzi, a równolegle chyba Avinashi zgłosiła ten sam błąd - również bez odpowiedzi. A w pewnym momencie przyszedł Art do mojego tematu i stwierdził że ewidentny błąd, i na następny dzień już wszystko wiedziałem. Już nie wspomnę o tym że Kasia w tym czasie się udzielała w innych tematach a to olewała. To błąd znany i zgłoszony, czy jednak odrzu…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Widocznie Kasia Cię tak samo nie lubi jak mnie Wszyscy śmieją się z Arta a jako jedyny pomógł i ruszył moje zgłoszenie Cierpliwości, może kiedyś się pochyli i nad Twoimi zgłoszeniami Zgłosiłem błąd o którym mówi Danek, bo u mnie też on występuje.

  • No dobra to ja i ja to zgłoszę Błąd od wersji 7.4.0 (nie mogę tego wybrać przy tworzeniu tego tematu). Sytuacja na xanthusie: unknown.png Sytuacja na Ledzie: unknown.png Na Ledzie jest tak jak zawsze, na Xanthusie się coś popsuło Włączenie alternatywnych list w ustawieniach nic nie zmienia pod względem kolejności wyświetlanych pozycji.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To przy Pozycji to numer galaktyki aktualnie wybranej planety/moona

  • No i supcio Trochę z Glutka, trochę z Sithów i do przodu

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Przynajmniej wiadomo że jeśli chodzi o anty to raczej dziurawych aktualizacji nie robią

  • Witam wszystkich To może na początek trochę genezy starcia. Ostatnio trochę zachciało mi się napsuć krwi przeciwnej drużynie, do tego stopnia że wczoraj wybrałem się w długą podróż po produkcję lmów Lei. Chcąc nie chcąc od wlotu trochę na Leie popatrzyłem i wniosek był tylko jeden - Leia wysłała fsa i znikła na długie godziny Dzisiaj rano standardowo parę skanów na prawo i lewo i się udało wyskanować flotkę Lei w dogodnym dla nas położeniu, z dala od wszelkich Sithów. 2 godzinki po wyskanowaniu …

  • Cytat od cokolwiek: „Jedyne na co można liczyć to na zmiany po stronie gry - tak, aby mocno utrudnić działanie botów. Albo na zmianę w zasadach banowania i bardziej aktywne podejście teamu - np privy w nocy do aktywnych - nie odpowiesz na pytanie (aby wykluczyc bota) - ostrzeżenie. 2-3 ostrzeżenia i ban za bota. Proste. Skuteczne. Ale wymaga zmian zasad i przede wszystkim aktywnego poszukiwania botów przez team - a na to ostatnie ciężko liczyć. ” Ograniczenie bota niestety wpłynie negatywnie na …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć na jakiej zasadzie działają te przeliczniki rynkowe na uni z "dynamicznymi" przelicznikami? Dzisiaj rano zauważyłem w statystykach rynku peak (na starych uni tego nie ma) - deuter utrzymywał wartość 1,66. Metal za to był na poziomie 1,54. W praktyce jeśli dobrze rozszyfrowałem proponowaną cenę rynkową, 100kk deuteru można było kupić za 92kk metalu. Cena minimalna od tego powinna wynosić około 65kk za to max to dwukrotność ceny proponowanej czyli 184kk. Czym…