Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 143.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    Cytat od Ruda: „Nie do końca rozumiem argument z przewagą punktową. Zarówno przy tej fuzji jak i poprzedniej są łączenia gdzie występuje uni które odbiega punktowo od innych. W poprzedniej UF Quantum miało jeszcze mniej punktów niż Wy teraz, kiedy łączono je z Electrą i szczerze jakoś tej fuzji nie żałuje, mimo pogróżek jak to będziemy mieć przekichane. ” @Ruda Jak używasz jakiegoś argumentu to sie upewnij ze masz racje bo trochę głupio to wyglada jak team kłamie albo delikatniej mówiąc nagina p…

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    @ciap @ciap @ciap ziemia do @ciap

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    @ciap juz poprawilem chodzi o marzec/kwiecien 2016r:) nie wiem co mi to wyskoczyla za data

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    @ciapTylko informacyjnie odnosnie tego co napisala Ruda - stan pkt w okresie łączenia elki i quant:) czyli potrzeba danych z 2016r:P Sorki ciap juz poprawilem!:D

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    @Ruda dysponujesz w takim razie danymi z tamtego okrsu;)? jaka byla różnica punktowa miedzy top 1 quant a ele:)?

  • @ciap ja się nie doszukuje i co więcej masz rację nie uscialilem ale zacytowałem @Art bo jasno napisał że decyzja zapadła i nic zmienić się nie da co dla mnie jest totalnie niezrozumiałe:) bo ta gra chyba jest dla nas a nie dla teamu? Czy cos mnie ominęło?;p Mówisz że sama byś nie chciała a jednak to zrobiliście i jak już wspomniałem zabiliście 3 uni od tak sobie ,,bo tak i już" i to właśnie jest wasz jedyny argument łączenia naszych uni - przykre:)

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    1. @ale cios zaufaj mi nikt tu nie pęka graliśmy chwilkę chyba na elce jak się nie mylę razem z kilkoma innymi osobami wiemy co potraficie a mimo to specjalnie mnie to nie rusza to tylko gra i obrazki ale musisz jednak zrozumieć że wszystko to odbywa się troszkę na wariata i wrzucanie nas w młyn z taką dysproporcja w pkt ogólnych i floty skazujecie nas na UFS bo będziemy co najwyżej jak psiaki mogli was podgryzać jak się uda i o ile się uda;) tak ot co to po prostu nasze zdanie;)

  • Cytat od ciap: „Cytat od Bora 3d: „dotyczących uni na których nie gram ” Zacytowałeś link: Porozmawiajmy na temat UniFusion. Więc dla mnie logiczne jest że chodzi Ci o to, szczególnie że w swoim poście nie wspomniałeś o co chodzi. Szklanej kuli nie mam. data-verified= _>"> Art wyżej pisał że problem był z grupą: 131 Eridanus 127 Anatares 129 Cygnus Cel 117 Quantum Są to uni o podobnej konfiguracji które odbiegają punktami. Cytat od Tyski: „x3 flo ” x4 ” Nieeee no kurde jak był problem to został …

  • @ciap możesz mi wrzucić jeszcze 6 mln statystyk dotyczących uni na których nie gram i nadal będę twierdził że w naszym przypadku nie macie pojęcia co robocie przenoszac cygne na quantum i to chyba nie tylko moje zdanie;) ale coz jak Ci pisałem na priv rozmowa z wami jest bezcelowa;) podjeliscie decyzję i już - 0 argumentu;) i proszę nie mówcie że mam nie patrzeć na to czy na tamto bo to bzdury chcecie nas wrzucić na 2 x starsze uni z jeszcze szybszymi parametrami i zlomem mówicie że mamy się cie…

  • Cytat od Art: „Cytat od Starrk: „@Art bardzo proszę w wolnej chwili zerknij na propozycję uśrednienia grup 3 i 4 ” Niestety, nie było już czasu na zmianę. Wszelkie konfiguracje migracji zostały już zatwierdzone i przekazane do przygotowania. Przykro mi. Nasz plan utrzymania P i Q w obecnej grupie nie jest ostatecznie taki zły. Był to wybór między dwiema rozsądnymi konfiguracjami. Co do zmian w konfiguracjach Uni docelowych, typu przywróćenie basha, czy zmiana innych parametrów. Proszę o cierpliw…

  • Do wszystkich piszących ciągle o ,,jajach" ,,strachu" itd Bać to ja się mogę o rodzinę, zone, rodziców itd:) tu chodzi tylko o odrobinę rozwagi w podjętych decyzjach;) jak powiedziałem jak będzie tak będzie pewnie i tak coś poklikam albo będę na wiecznym urlopie się zobaczy natomiast zamiast doszukiwać się ciągle ,,strachu" itd proszę o przemyślenie naszych argumentów tylko tyle:)

  • kto ma równo pod sufitem?

    Bora 3d - - DiD Cygnus

    Post

    Nooo i niech nam sojusz [ciach] po 5 różnych uni;) ma to sens! 2 lata grania razem żeby teraz każdy poszedł w swoją stronę wydaje mi się że właśnie tej idei przyświeca tworzenie gier takich jak OGame;) doprawdy jestem pod ogromnym wrażeniem tego pomysłu od rana nie mogę wyjść z podziwu;) @Art widzę dalej nie chcesz podjąć dyskusji jak wspominałem w innym poście brak argumentu innego niż ,,bo tak" czy o co tu chodzi? Super Moderator Ruda:wulgaryzm

  • Cytat od Terry: „Cytat od Bora 3d: „Płakać nie mam zamiaru co ma byc to bedzie to tylko obrazki ale z całym szacunkiem @Art wrzucic do jednego wora uni na ktorym top 1 ma tyle pkt co całe top 10 Cygnusa czy Antaresa powiem uczciwie - nie wiem jak wam to przyszło do głowy i co chcecie tym osiągnąć ale jest to przepraszam za bezpośredniość lecz w mojej opini kompletna głupota albo po prostu macie to w dupie i tak ooo stwierdziliście jak w klasyku ,,silni muszą przetrwać a słabi się zaje....":) ” N…

  • Płakać nie mam zamiaru co ma byc to bedzie to tylko obrazki ale z całym szacunkiem @Art wrzucic do jednego wora uni na ktorym top 1 ma tyle pkt co całe top 10 Cygnusa czy Antaresa powiem uczciwie - nie wiem jak wam to przyszło do głowy i co chcecie tym osiągnąć ale jest to przepraszam za bezpośredniość lecz w mojej opini kompletna głupota albo po prostu macie to w dupie i tak ooo stwierdziliście jak w klasyku ,,silni muszą przetrwać a słabi się zaje....":)

  • dziekujemy @Art

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Bora 3d - - Błędy w grze

    Post

    Ruda ja naprawdę w brew pozorom potrafię czytać ze zrozumieniem;D mowie ci że mail i hasło się zgadzają tylko nawet jak stronę już przeładuje nie pokazując informacji że mail jest błędny to mam obrazek gwiazdy śmierci i nic więcej nie mogę zrobić tylko grafika i koniec balu;) wiec tak musiałem się pokusić o ściągnięcie nowej przeglądarki na telefon bo z tej podstawowej Androida mógł bym sobie klikać do usr.... Śmierci dopiero inna przeglądarka rozwiązała problemy logowania Super Moderator Ruda:p…

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Bora 3d - - Błędy w grze

    Post

    1. ja mam 1 konto i nie mogę ani zarejestrować ani nic wyskakuje mi że adres e-mail jest niedopuszczalny:) albo przechodzi na totalnie pustą stronę z rysunkiem gwiazdy śmierci i nic się nie dzieje;)

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Bora 3d - - Błędy w grze

    Post

    @Art @smoki może ktoś coś powie w temacie tego bubla? Czy macie zamiar udawać że wszystko jest super a ludzie to idioci i nie potrafią się zalogować?;)

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Bora 3d - - Błędy w grze

    Post

    Genialna robota z tym lobby;p wszyscy są mega zadowoleni itd itp;D

  • Hmm w moim odczuciu mozę wpłynac tylko pozytywnie. Są ludzie mający konta na wiecznych urlopach może wizja szybszego rozwoju i mozliwosci nadgonienia pkt w krótszym czasie bedzie motywacją do powrotu:)