Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 143.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [NM] 03.04.2020 03:54:11 Kapucyn [Cintra] - 178,07% Atak na księżyc 03.04.2020 03:54:11 Od: dowódca floty Twoja flota z: Księżyc [5:198:7] dotarła do księżyca planety Księżyc [5:176:13]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: …

  • 01-04-2020 15:30:52 Kapucyn [Cintra] - 841,3% Dnia 01-04-2020 15:30:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapucyn [SITH] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 101.567 Pancernik 3.795 Krążownik 9.371 _________________________________________ Obrońca krzyzak [STS] ________________________________________________ Mały transporter 120 Duży transporter 213 Lekki myśliwiec 3.347 Ciężki myśliwiec 700 Krążownik 409 Okręt wojenny 448 Recykler 447 Sonda szpiegowska …

  • 31-03-2020 18:17:52 Kapucyn [Cintra] - 894,61 Dnia 31-03-2020 18:17:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapucyn [SITH] ________________________________________________ Bombowiec 701 Niszczyciel 215 Okręt wojenny 3.141 Pancernik 3.796 Reaper 208 Lekki myśliwiec 108.682 Ciężki myśliwiec 7.233 Krążownik 9.469 _________________________________________ Agresor edol [SITH] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 16.471 Pancernik 107 Reaper 1.494 _______________…

  • Zmiana zużycia paliwa ?

    Bora 3d - - DiD Leda

    Post

    - @Art @smoki da się coś zrobić w temacie tej naszej konfiguracji? Tak jak pisze nefer : - eko x7 badania x14 spalanie x0,5?

  • 30-03-2020 13:19:11 Kapucyn [Cintra] - 170% Dnia 30-03-2020 13:19:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor edol [SITH] ________________________________________________ Bombowiec 2.637 Niszczyciel 1.785 _________________________________________ Agresor Kapucyn [SITH] ________________________________________________ Bombowiec 706 Niszczyciel 205 _________________________________________ Obrońca OddamPW [STS] ________________________________________________ Duży transporter 471 Lekki myśl…

  • Kapucyn SITH [SITH] Flota: 129500 Lekki Myśliwiec: 105000 Ciężki Myśliwiec: 6000 Krążownik: 9000 Okręt Wojenny: 2500 Bombowiec: 200 Niszczyciel: 200 Gwiazda Śmierci: 2 Pancernik: 3500 Rozpruwacz: 100 Pionier: 3000 Mnie obojętne z kim będę i tak wszyscy jesteście dziwni;D

  • Kabaretu ciąg dalszy, brawo team za wzorową pracę doprawdy nie sposób się nadziwić że wy jeszcze funkcjonujecie w tej grze. Weźcie to zamknijcie z wami czy bez was bez różnicy i tak macie nas wszystkich w dupie dziwię się tylko że aż tak głęboko ...;) @Adanio @Art Kabaret musi trwac

  • piekna sprawa fajny zysk przetapiaj na kopalnie:P

  • Witam, naprawdę myslałem że widziałem juz wszystko w tej grze ale naprawde jednak jeszcze ktos potrafi mnie zaskoczyc:) Od X czasu wszyscy piszą, podają nicki kont powiązanych z shimano, wrzucają potwierdzenia przelewów, rozmowy, opisują cąły mechanizm działania a wy i tak macie to wszystko w dupie (zaraz sie zleci cała banda sługusów i pseudo moderatorow ze wulgi - Zajmijcie się grą a później forum tak chyba będzie lepiej..). @Art @kasai @Adanio i nie wiem kogo tu jeszcze można zaznaczyć kto je…

  • Szachista dziękujemy za wyjaśnienie z przyjemnością się czytało - kto miał wątpliwości przynajmniej przejrzał na oczy pozdrowionka @---Webber--- - aczkolwiek mocno bym się zdziwił gdyby ktoś się jeszcze nie połapał co tu się działo. Panie Shimano - gratulacje - pazerność na miarę TOP 1!:) Co do GO - kochany teamie naprawdę nie wiem jak slepym trzeba byc żeby się nie połapać co się dzieje lub jak duży nacisk jest w tej grze na ,,dochodowych" graczy ze puszczaliście to wszystko płazem:o Te wszystk…

  • Stało i nie stoi wcześniej nie było czasu wrzucić, obrońca nie odpisał tylko tego samego dnia wieczorem wrzucił urlop. Jeśli będzie chciał wrócic sz/o:) Z dedykacją dla sojuszu i szczególnie noobków pushujących @Ecc0 - daj im spokój co by sie chłopaki odbudowały @mareczekz20 @lord*sith to dla was:* No i oczywiście pozdrawiam resztę bandy!:D Dnia 27-02-2020 08:51:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapucyn [SITH] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 78.4…

  • Witam, cos tam sie trafiło szkoda ze smierdzący trashsim i moja pazerność spowodowały ze w 1 wlocie odbiłem się od obrońcy ze stratami 40kk no ale cóż moze wyjdę na 0:D Dzięki Lordzik za pomoc bez Ciebie by sie nie udało TY MÓJ LORDZIE SITHÓW:D Z tego miejsca wraz z Lordzikiem chcemy pozdrowić naszych sojuszowych specjalistów od falangi xd na takie akcje jak wasza człowiek moze popatrzeć tylko z zazdrością....:D Do rzeczy: Dnia 20-01-2020 12:44:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor …

  • Rynek - dyskusje

    Bora 3d - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie no ja nie wiem o co wam chodzi przecież 3:2;1 dawal podstawy do naruszeń w handlu dexem rynek to wszystko naprawił proszę poniżej przykład z przed chwili; Od: Statek handlowy Przybył statek handlowy. Możesz odebrać następujący towar na planecie : 2.850.280 Deuter. Zapłacona cena: 13.105.644 Metal Jak ktoś nie wie jak coś spierdzidlic to piszcie do GF oni mają głowę pełną pomysłów;) a co do braku reakcji ze strony administracji cóż można by powiedzieć że to chyba norma więc nie wiem skąd zdzi…

  • Gratulowałem Kemot na priv to i tu pogratuluje:D Cóż cos sie popierdzielilo przy fsie bo mialem ustawione budziki niby pod powrót a tu zonka ponad godzinke wczesniej sie zjawił - taka gra:D Postaram sie odebrac co moje jak obiecałem! Top

  • Malo kiedy sie wypowiadam ale cóż na każdym uni to samo wiec i tu nie dziwi:D Plan działania: Konto do wystawki - JEST Gsówka do sciagnięcia moona co by sobie strat nie robić - JEST Totalny zbieg okoliczności - JEST Plan doskonały!:D Bez napinki - tak po prostu jest wszedzie - obrońcą gratki atakującym Sz/o ale z tym chyba nie bedzie problemu!:)

  • [NM] 05-06-2019 04:59:15 - Bora [Mordor] - 150,8% Atak na księżyc 05.06.2019 04:59:15 Od: dowódca floty Flota z dotarła do księżyca planety Księżyc [2:69:6]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 29 % Szansa na zniszczenie GŚ: 35 %

  • Muli ogame ?

    Bora 3d - - Błędy w grze

    Post

    Muli to malo powiedziane:) Tak tylko dla uwagi oznacze @smoki @Art

  • [NM] 22-05-2019 09:20:55 - Bora [Mordor] - 120,6% Atak na księżyc 22.05.2019 09:20:55 Od: dowódca floty Twoja flota z: xxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [1:472:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 33 % Szansa na z…

  • [NM] 14-05-2019 03:53:50 - Bora [Mordor] - 246,32% Atak na księżyc 14.05.2019 03:53:50 Od: dowódca floty Twoja flota z: Księżyc [2:36:10] dotarła do księżyca planety Księżyc [2:28:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 20 …

  • Noooo podział ekipy modoru iscie epicki ale spoko @kamykmocy obiecuje dac z siebie wszystko:D