Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 157.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty, a Pan bydy składał do NAs podanie

  • Ładnie tych DT tu u was lata Ogólnie dt w dużej ilości wcale nie jest tak latwo ściągnąć. Gratuluje %. Dziękuje za pozdowienia. Posłodziłeś mi , aż się zaczerwieniłem

  • Witam. Stało więc poleciałem. Dlaczego stało to już najlepiej zapytać obroncy. Pozdrawiam. Dnia 12-08-2018 05:09:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ide_po_Top_1 [aPK] ________________________________________________ Okręt wojenny 859 Pancernik 1.731 _________________________________________ Obrońca Heisenberg [GTS] ________________________________________________ Duży transporter 327 Lekki myśliwiec 1.332 Ciężki myśliwiec 8 Krążownik 356 Okręt wojenny 465 Statek kolonizacyjny 1 R…

  • 100% . Ja grałem na u29, wtedy forum tętniło życiem. Dziś.... nawet sojusznikom ciężko coś napisać, wymyslić, głupiego, ale jest jakaś aktywność. Uważam że zacierają się relacje między ludzkie gdy nie korzystamy z forum. Zamykamy się w wąskim gronie sojuszników a na forum cisza. Tutaj też prośba do moderatorów. Te regulaminy muszą być aż tak rygorystyczne? Tak dokładnie przestrzegane ? Ja rozumiem wulgaryzmy, rozumiem ktoś napiszę "graty", ale powinniśmy dać się wypowiadać każdemu i to w sposób …

  • Ładny cytat o tym Fsie Obroncy mimo drugiej wpadki Szo

  • Masz badania na pance ? Widziałem że akte masz na moonie, mówię a nie skanuje niech się pushuje Ciężka noc dla GTS.

  • Witam. Tak skromnie, zysk słaby, usprawiedliwia mnie jedynie ilość obrony. Pozdrawiam i miłego oglądania. Dnia 12-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ide_po_Top_1 [aPK] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 7.000 Okręt wojenny 865 Pancernik 1.583 _________________________________________ Obrońca Gate To Hell [STP] ________________________________________________ Mały transporter 11 Duży transporter 123 Lekki myśliwiec 1.309 Ciężki myśliwiec…

  • Witam. Po kilku dniach posuchy spowodowanej brakiem rzetelnej obserwacji., postanowiłem zrealizować wcześniejszy plan złomowania Prezydenta. Jak się okazało Prezydent był na tyle łaskawy że częściowo zezłomował się sam czym ułatwił mi bardzo mocno sprawę. Pozdrawiam sojuszników, buddy, ludzi których tu już poznałem. Pozdrawiam lamki z NN co mając ludzi w buddy i tak na nich latają.... Pozdrawiam Wujka Adama , mega pushera który nawet specjalnie się z tym nie ukrywa że przyprawia rogi GAMEFORGE..…

  • Gratuluje spakowania w Recyklery mojego celu Najlepsze że w trakcie tej akcji toczyła się dyskusja u Nas na discordzie jak i kiedy pakujemy Prezydenta Wbił do układu i straszył wszystkich Jeszcze raz graty.

  • Zapamiętamy i odwiedzimy. Laseczka szybkiej odbudowy , będzie dobrze.

  • Porozmawiajmy o pushu

    Agent Bolek - - DiD Cosmos

    Post

    Cytat od Demi: „Od kiedy mozna doslownie kupic surowce ta gra...hmm zmienila sie...z duchem czasu, chociaz nastu graczy wydało juz pewnie tyle ile reszta uniwersum "zarobi" przez nastepne lata, zrozumialym jest ze dla dobra firmy trzeba zaoferowac im jakas tam protekcje, mozna jeszcze cos pociagnać bo maja parcie na top. Takze Ziutku pretensje "pożądnego gracza" maja slusznosc tylko dla ciebie, zadnego oparcia w matematyce Miłej gry. ” Demi czy Ty wiesz o czym mówisz ? Kupowanie surowców za atym…

  • Porozmawiajmy o pushu

    Agent Bolek - - DiD Cosmos

    Post

    Po co grać jak wszystko można kupić i z góry znamy wynik ? To jak granie z wykorzystaniem kodów bo jakiejś misji nie umiemy wykonać .

  • Porozmawiajmy o pushu

    Agent Bolek - - DiD Cosmos

    Post

    Tak jak rozmawiamy na priv.Nastawienie graczy jest takie,że TEAM nas olał. W takich sytuacjach jesteśmy pozostawieni samym sobie. Wnioskuje jednak po naszych wczorajszych rozmowach , że w końcu coś pękło, można powiedzieć czara się przelała. Właściciele gry, opiekunowie serwerów nie rozumieją że TO MY GRACZE DAJEMY IM PRACĘ wymagamy w związku z tym efektów ich pracy, nie tylko w tej sprawie nie tylko na tym sewerze. Po prostu musimy oczyścić atmosferę. PS. DO MODERATORA PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ TEMATU…

  • Obrońcy wielkie Szo, jego postawa to coś mało spotykanego dzisiaj. gyazo.com/8d8775993655038ba4ffdea18a4455fd Dnia 07-08-2018 17:47:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ide_po_Top_1 [aPK] ________________________________________________ Pancernik 1.328 _________________________________________ Obrońca In Absentia [NASA] ________________________________________________ Duży transporter 50 Krążownik 600 Okręt wojenny 250 Recykler 260 Sonda szpiegowska 40 Pancernik 180 _______________…

  • WITAM. JAK TO MÓWIĄ DO TRZECH RAZY SZTUKA, W KOŃCU WESZŁO. OBRONCY WIELKIE SzO BO WALCZYŁ JAK LEW. Troche zabawy było, łącznie z łapaniem recyklerów obrońcy, ale się opłacało. Pozdrawiam czytających , sojuszników, buddy i kilka lamek ;) Dnia 06-08-2018 14:14:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ide_po_Top_1 [aPK] ________________________________________________ Okręt wojenny 719 Pancernik 1.026 _________________________________________ Obrońca Lord Andromeda _______________________…

  • graty lamko. Fajnie tak polatać , co

  • Dzięki z zaproszenie. Ważny % i na wodę zarobiliśmy, a reszta to szczegóły . Bo tak jest z akcjami spontanicznymi, że nie zawsze wychodzą idealnie. Kiedyś zauważyłem,że jak stawialem na zysk, to nic nie złomowałem, bo zawsze było jakieś ALE. A tak lecisz i coś tam wpadnie. Obronca pisał że Szo nie będzie, więc pwodzenia na innym sewerze czy tam korzystaj ze słońca

  • WITAM. MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE DZIS JUBILEUSZOWO. 18-NASTKA, Z DRUTEXEM MIELISMY JUŻ OKAZJĘ SIĘ SPOTKAĆ. CIEKAWOSTKA TAKA, NIE WIEDZIAŁEM ŻE POSTAWIŁ TAKĄ FLOTĘ. tOTALNE ZASKOCZENIE, NIE ŚLĘDZE STATYSTYK I BYŁEM MILE ZASKOCZONY. NAD RANEM LECIAŁEM PIERWSZY RAZ, FLOTA STAŁA NA MOONIE, CO CIEKAWE BEZ SUROWCÓW, NO DROBNE NA 2 MT, OBROŃCA SIĘ JEDNAK ZALOGOWAŁ, MOŻE I DOBRZE BO WTEDY BYŁ ZŁOM NA 4000 RECYKLERÓW. PRZENIÓSŁ FLOTĘ NA PLANETE GDZIE STAŁO KOLEJNE 25KK FLOTY. SZYBKA NAWROTKA PO ORGANIZACJI PAL…

  • Oczywiście sponanicznie, dziś jednak obrońca dłużej pospał i złom mój. Niech Was ilość ataków nie zdziwi, to dofarm na planecie by było mniej anty reków. Obroncy Szo, spoko gość. Dnia 03-08-2018 22:16:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ide_po_Top_1 [aPK] ________________________________________________ Krążownik 972 Okręt wojenny 347 Pancernik 675 _________________________________________ Obrońca tuner [SITR] ________________________________________________ Mały transporter 537 D…

  • Straty straty stratami, ale Siwy był również na mojej liście życzeń.