Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 746.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Arsenal Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Ja za Wojtkiem nigdy nie przepadałem. A to, że znajduje się teraz w tak słabej formie (ten dołek formy trwa już okrągły rok) to raczej efekt tego, że nie miał konkurenta, bo Mannone to raczej parodia bramkarza, a Fabiański ciągle był kontuzjowany. Mam nadzieję, że Arsene postara się o jakiegoś bramkarza, do wyciągnięcia jest Begović ze Stoke, z tego co pamiętam w czerwcu kończy mu się kontrakt.

  • Cytat od ^Zaborca63^: „Cytat od dragonartur: „United ma ogólnie farta do sędziów, bo większość sędziów czy to w LM czy to w EPL sędziuje raczej w korzyścią dla United ale jak juz się trafi taki co sędziuje przeciw United to już są o błędy na poziomie sędziego Lyczmańskiego lub innego Małka-wałka.” To żeś odpłynął teraz. Dzisiejsze mecze co prawda zapowiadają się nudno, ale sądzę, że Valencia może powalczyć jeszcze o awans. PSG słabo sobie ostatnio poczyna w lidze francuskiej, przegrywają z zespo…

  • United ma ogólnie farta do sędziów, bo większość sędziów czy to w LM czy to w EPL sędziuje raczej w korzyścią dla United ale jak juz się trafi taki co sędziuje przeciw United to już są o błędy na poziomie sędziego Lyczmańskiego lub innego Małka-wałka. Choć mimo wszystko ta wczorajsza czerwona kartka była tak trochę na pograniczu. Niby nie widział, niby nie chciał ale zagranie wyszło brutalnie, i taka pomarańczowa ta kartka. Gdyby dał żółtą pewnie wielu by narzekało, dał czerwoną i też ludzie nar…

  • Legia Warszawa

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    No to jednak w Legii zagra Jodłowiec. Sporo się robi byłych zawodników Polonii na Łazienkowskiej. Mistrzostwa raczej nikt Legii nie wydrze, bo w powtórkę z poprzedniego sezonu nie wierzę, tym bardziej, że Legia wzmacnia się kosztem innych drużyn. Przecież sprowadzono zawodnika ze Śląska, Lecha i dwóch z Polonii.

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Chwilowy spadek formy i tak długo okupowane przeze mnie pierwsze miejsce trafiło w ręce Zaborcy. Gratulejszyn

  • ..::Piłka::Ręczna::..

    dragonartur - - Sport

    Post

    Typowo polska przegrana.

  • Cytat: „plejboja [ciach zacytowany wulg] Ronaldo obrażającego się bo ktoś mu nie podał ” Osiągnij choć 1% tego co on osiągnął i wtedy możesz sobie takie rzeczy na jego temat pisać. /fafi

  • Tak gwoli ścisłości: C+ już nie robi głosowań bo to po jakimś czasie zrobiło się czymś na kształt ankiety kto ilu ma kibiców. Choćby był do wyboru mecz Arsenal-City to i tak wygrałby mecz United z beniaminkiem, bo United ma najwięcej kibiców. Do tego dochodziło bezsensownie rosyłanie linków by ktoś głosował na dany klub danego meczu. Jakby sobie TVP wykupiła mecze środowe i wtorkowe to tego problemu by nie było

  • Ale Barcelone też puszczają Gdyby to był mecz np Milan-United, to okej zrozumiałbym ale Real-United to ten mecz na który czeka piłkarski świat, mecz dwóch drużyn, które są jednymi z najwspanialszych drużyn na świecie. A my będziemy oglądac mecz tylko dlatego, że graja tam Polacy. i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697f…cja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif haha

  • Ciekawe co by powiedzieli pseudoeksperci z TVP gdyby tak Lewy zmienił klub na United (nierealne) a Kuba i Łukasz złapali kontuzje Dobrze, że u mnie w domu nikt nie płaci abonamentu

  • Już do TVP wysłałem meila. Napisałem co myślę o wyborze meczów w 1/8 finału. Wszak wszyscy wolą oglądac mecz Szachtar-BVB niż Real-United

  • Cytat od ^Zaborca63^: „Szczerze? Wolałem nieobiektywnego Kowalczyka niż słuchać wybitnych analiz Gmocha, nudnego do bólu Szpakowskiego, Jasine i pozostałej bandy pomyleńców. PS - Na dodatek studio przedmeczowe/pomeczowe na Polsacie bardziej przemawiało do mnie aniżeli te obecne na TVP.” No ja w tym roku oglądałem bodajże jeden mecz w TVP i na całe szczęście komentował wtedy Jacek Laskowski Chociaż w Polsacie studio było lepsze, niestety Wojciech K. psuł zawsze wszystko, podobnie robi to teraz w …

  • Lm w Polsacie? Chcesz oglądać znów tego obiektywnego Wojciecha K.? Choć kiedy Polsat utracił Przemka Pełkę to tam niewielu komentatorów by trzymało poziom. Dla mnie to aż takiego znaczenia nie ma, wolę sobie obejrzeć mecz na angielskim streami, przynajmniej nie ma pierdzielania głupot, tylko jest rzetelna ocena meczu i profesjonalny komentarz

  • Mimo wszystko trzeba przyznać, że Chelsea w tym dwumeczu miała mega farta i awans to tylko kwestia szczęścia, bo przez te dwa spotkania zostali zdominowani no ale jak widać, nie trzeba mieć 50 strzałów i 70% posiadania piłki by wygrywać mecze. Co do finału CL z Bayernem to z tego co pamiętam to mieli tam troche sytuacji i tak przewaga Bayernu nie była aż tak miażdżąca.

  • Cytat od Grievous: „Arsenal próbował grać technicznie i ładnie, widzisz jak skończył w PL. To są po prostu 2 różne ligi nie da się ich porównywać.” Dzisiejsze wyniki Arsenalu nie są efektem grania tachnicznej piłki tylko ciągłego sprzedawania najlepszych piłkarzy, niestety to rywali z tej samej ligi. Wyobraź sobie, że z Barcelony najpierw odchodzi Alves, Iniesta, rok później Messi i Pique, a w następnych latach Xavi i Puyol. Wątpię czy wtedy FCb utrzymała by się na takim poziomie Zaborca pisząc …

  • Arsenal Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    youtube.com/watch?v=JJxSzCGIkJ8 youtube.com/watch?v=ZBlDLmwXwJo

  • Arsenal Londyn

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    No niestety z powodu awarii komputera dwóch ostatnich meczów Arsenalu nie oglądałem ale mimo wszystko przegrać z Bredford to jednak wstyd. Tym bardziej, że skłąd wcale taki zły nie był. Co do symulki Santiego no to brzydzę się takim czymś. Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy, choć widać, że nawyki z Hiszpanii pozostały. Szkoda, że nie wziął przykłady od Theo, który bodajże dwa lata temu zasymulował i po meczu się przydał.

  • No wiadomo to od kilku ładnych lat, że Stoke City to najbardziej drewniacka drużyna w PL, grająca głównie długimi piłkami, toteż wykorzystują nawet rzuty z autu. Na całe szczęście Rory już od dwóch sezonów nie asystuje po rzutach z autu ale jescze dwa czy trzy sezony temu miał po kilka asyst w sezonie rzucając ręką Huth, Shawcross, Crouch. Jerome, Wilson, Jones. Każdy z nich ma ponad 185 cm, a w przypadku Croucha nawet 2 metry,

  • Legia Warszawa

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Szczerze mówiąc po raz pierwszy nazwisko Janusza Gola usłyszałem w 55 minucie. Dobry mecz Furmana, masa odbiorów. Gdyby Lech miał napastników to strzeliliby pewnie jeszcze ze dwa gole i mecz byłby jeszcze ciekawszy.

  • Real Madryt

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    W twarz