Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 381.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wszystkich chętnych do prowadzenia tematu TOP starć SOLO & ACS uni Wasat zapraszam do siebie. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam, Tygrysia

  • Cytat od Ruda: „Bry! Nie wiem, czy taki dobryy. ;v Jesteś zakupoholiczką? Nie, skądże znowu.. A to 400 zł wydane w rossmannie, to nie wiem skąd.. ;v Co lubisz jeść najbardziej skoro wiecznie jesteś głodna? Dużo, dużo mięsa! Uwielbiam zrazy, spaghetti, kotlety schabowe.. Ziemniaczki i buraczki z papryką. ;3 Przeżyłabyś miesiąc, nie jedząc mięsa? Gdybym musiała to pewnie tak, ale.. to nie byłoby życie. :c Jakiego koloru nigdy nie założysz na siebie? A w sumie nie ma takiego koloru. :D Ulubiona pio…

  • Supełek leniwczuu! ;* Wiosna, wiosna - żyć się chce! Jakie jest Twoje wiosenne postanowienie? Jakie plany na majówkę? Czemu nie zrobiłeś zlotu w Katowicach? Poszłabym do Spiżu, wiesz? Zabierzesz mnie tam? Nocą. Teraz czekam na jakiś Twój autorski przepis fit! .me gryzie Supcia.

  • Cytat od Ruda: „Przerwy są potrzebne, zwłaszcza że teraz mamy coraz lepszą pogodę Wiem, wiem - a to mega motywuje. Miałam dzisiaj też iść na 'szybki spacer', ale mi kolano nawaliło. Niemniej, w tym tygodniu na pewno pójdę jeszcze ze dwa razy. <; A co spotkało Cię takiego, czego nigdy nie zapomnisz? Mam nadzieję że to była positiv sytuacja Kurczę.. wiesz ile tego było? Musiałabyś jakoś zawęzić kryteria. :D Sportowy styl jest bardziej wygodny choć lepsze converki od pum Nie i nie, nie ma nic lepsz…

  • Cytat od Ruda: „Heloł Tigre :P Hej Wiedźmo. Miałaś iść na 'przerwę'! Oupss, ja też. wiosna - nowe plany, nowe motywacje więc pytania, każde inne by nie było za nudno :P U mnie tam nigdy nie jest nudno, zawsze coś się przytrafi. :D Należysz do słodkich dziewczyn, które ubierają się kobieco czy wolisz bardziej wygodny, sportowy styl ? A jak myślisz? Tygrysy nie mogo za często chodzić na szpilkach. Zdecydowanie w tygodniu chodzę w jeansach i pumach, niemniej - ostatnio zaczęłam się nawet malować do…

  • No to czekam na pw. <;

  • Bry. temat delikatnie przeczyszczony, proszę bez zbędnego spamu. Tygrys

  • Hej. Dokonałam zamiany, teraz nowym prowadzącym TOP na uCyganusie jest.. torino! W razie jakichkolwiek problemów z kodem, czy samą TOPką, zapraszam na pw, chętnie pomogę. Życzę powodzenia w prowadzeniu tematu. Tygrysia

  • zNmqycS.png Po długim czasie oczekiwania mogę zaprezentować Wam wyniki! Głosowanie użytkowników: 1 miejsce - kupon o wartości 6€ + ranga graficzna 'Zwycięzca Konkursu' otrzymuje.. janczar! (uzyskał 7 głosów) 2 miejsce - kupon o wartości 3€ + ranga graficzna 'Zwycięzca Konkursu' + 40 punktów do klasyfikacji Hall of Fame otrzymuje.. Indestructible! (uzyskał 5 głosów) ex aequo 2 miejsce - kupon o wartości 3€ + ranga graficzna 'Zwycięzca Konkursu' + 40 punktów do klasyfikacji Hall of Fame otrzymuje.…

  • No i czekałam tylko na taką wiadomość. Torino był chętny na prowadzenie tematu, także skontaktuję się z nim i dam Wam znać, kto będzie prowadził Wasze topki.

  • Drodzy Panowie, nie przekraczajcie proszę granic i nie offtopujcie w temacie. W dziale jest sporo tematów, w których można zawierać takie treści.

  • Wysyłając zapytanie, należy poczekać na odpowiedź zwrotną. Biorąc pod uwagę fakt, że na tym forum, to moderator decyduje, kto będzie prowadził temat, koniecznym było poczekać na moją zgodę. Obowiązkiem moderatora jest zareagować/odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. W tym przypadku nie minęło nawet 24. Mogłabym po prostu skasować ten temat. Następnym razem proszę szanować wolny czas moderatorów. Wątek podklejony. Pozdrawiam, Pazurasta

  • Z tematu usunięte zostało kilka postów. Proszę trzymać się głównego wątku. Offtop nie jest mile widziany. Pozdrawiam, Tygrys

  • Temat przeczyszczony. Proszę przestrzegać Regulaminów. Pozdrawia, Tygrys

  • Temat solidnie przeczyszczony. Proszę trzymać się Regulaminu Forum . Pozdrawiam, Tygrys

  • Hej. W dniu dzisiejszym TOPkę na Eridanusie przekazuję Rudej. Życzę powodzenia i w razie problemów, zapraszam na pw. Pozdrawiam, Tygrys

  • Może przydałaby się jakaś aktualizacja?

  • Cytat od Superman: „No i to mega laga, a pamiętam taki jeden Twój wpis Heh, nic takiego Supciu nie pamiętasz. Siłka! Czyli - Siła Masa Dyscyplina No to będzie tak, rano kebab w cieście, na obiad kebab w bułce a na kolację kebab w kubełku pomiędzy, bo to trzeba tak z 5 posiłków mieć, jakieś frytki czy cuś Ło bosz, to co to by ze mnie do wakacji wyszło? Hardkorowy koksu, czy co? :D No wakacje tuż, tuż - trzeba łapać formę Najlepsze bieganie nad morze i z powrotem - albo raniutko, albo samym wieczo…

  • Cytat od Superman: „Bry Heeeej Leniwczuu. ;* Co tam? Jak tam? Ale laga wyłapałam. Ano nicz, się kręci. Mam w planach wrócić na siłkę - ułożysz mi jadłospis? :D o/ Buuuzi. <;”

  • Nowym prowadzącym został -KissMeOnMyTulips-, życzę powodzenia w prowadzeniu tematu. W razie jakichś problemów, służę pomocą na pw. Stary temat znajdziecie tutaj: Top 15 SOLO Uni Antares Aktualizacja: [12.09.2015] Pozdrawiam, Tygrys