Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 353.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dnia 15-08-2019 20:51:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 600.000 Krążownik 1.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Makler [Shadows] ________________________________________________ Mały transporter 4.168 Duży transporter 30.175 Lekki myśliwiec 1.385 Ciężki myśliwiec 141 Krążownik 44 Okręt wojenny 14 Recykler 176 Sonda szpiegowska 4.178 Bombowi…

  • zaczniemy może od tego Dnia 15-08-2019 22:49:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Emperor Altair [HORDE] ________________________________________________ Duży transporter 32.070 Recykler 100 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 20.000 ( -0 ) _________…

  • Hahahahahahahahahaha masz plusa za linka Byłem pierwszy, który to krzyczał, pamiętajcie! Ciśnij tam ciśnij, masz sporo do nadrobienia

  • Graty, zysk fajny, procent też, więcej takich

  • Graty @Inny_koles, nie myli się ten kto nic nie robi - pamiętaj Obrońcy szo choć jak było wcześniej wspomniane to będzie formalność, ale z racji, że to ktoś normalny - nie wypada nie wpomnieć. Pozdrawiam

  • Cytat od gardze wami: „Piękne ukoronowanie intymnego momentu kulminacyjnego po ujrzeniu w gali koloru niebieskiego. Podobno muchy do niebieskiego wychodzi na to że ST trochę pomiędzy różowym, a smierdzaca sprawa Grunt że się dobrze bawisz. Czekam na następny intymny moment ” Muchy od niebieskiego uciekają więc Twój jakże wysublimowany humor tym razem kompletnie nie trafiony, ale dzięki za chęci

  • Straty wciąż nieakceptowalne, ale spokojnie z czasem się nauczysz Czekam na jakiświększy % Graty

  • Ostatnio nie udało się kliknąć na tyle szybko i obrońca zdążył zapiąć urlop Ale może i dobrze, bo straty byłyby większe przy szybkiej flocie. Tym razem szczęście po mojej stronie @gardze wami obiecał, że mi się ładnie wpisze pod kolejnym ST, a że wpadło coś większego i nietypowego no to ma okazje Pozdrowienia dla libry - Wy to jesteście jednak nienormalni Dla sojuszu z Virgo, znajomych i disco @Dill dzięki za pamięć Miałeś rację Maniuś, udało się Dnia 05-06-2019 00:34:27 następujące floty spotka…

  • Obrońca pogratulował, zalogował 20 sek po wlocie więc niewiele mu brakło. Życzę szybkiej odbudowy. Z takim eko to nie będzie wielki problem. Podobno było warto się spóźnić więc strata tym mniejsza i bolesna. Pozdrawiam znajomych i sojusz Dnia 10-05-2019 23:18:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 125.000 _________________________________________ Obrońca fuza ________________________________________________ M…

  • NoName vs. Husar ~ 2787,23

    Ulissess - - Starcia Virgo

    Post

    Cytat od NoName555: „Cytat od Inny_koles: „Rośnij zdrowo ” Nie licz na to Ide w eko ” Dobra ściema nie jest zła, rośnij rośnij

  • Po pierwsze mam nadzieję, że z dzieckiem już lepiej i to nie było ani nie będzie nic poważnego Po drugie - kto Ci powiedział, że żyje cyferkami? Są momenty gdzie na grę poświęcam więcej czasu, są momenty gdzie tego czasu jest mniej, ale NIGDY gra nie będzie ważniejsza od życia. Trafiłem Cię po raz kolejny, bo miałeś wypadek losowy. Czy to moja wina? Wyskanowałem, poleciałem, zezłomowałem - i tyle w temacie. A Ty na siłę starasz się do tego dorobić jakąś ideologię i przedstawić mnie jako tego złe…

  • Cytat od Inny_koles: „Nie znalazlem siebie na tej dlugie liscie pozdrowien, w sumie dobrze bo starcie takie sobie Straty powinny byc mniejsze no szalu nie ma. Następnym razem myślę będzie lepiej ” no już już, nie płakusiaj ja wiem, że Ty wolisz rozbjać więcej pc ale mnie to nigdy nie bawiło

  • Dnia 04-05-2019 17:01:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca KissOfTheDragoon [S-F] ________________________________________________ Mały transporter 28.942 Duży transporter 1.306 Lekki myśliwiec 53.838 Krążownik 254 Okręt wojenny 1.547 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 4.148 Bombowiec 153 Satelita słoneczny 1 Niszczyciel 153 Gwiazda Śmierci 144 Pancern…

  • Starcie z dedykacją dla @Agent Brown. Nie było tu lepszego gracza od Ciebie Dnia 04-05-2019 12:50:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 4.501 _________________________________________ Obrońca Zygzak McQueen ________________________________________________ Duży transporter 8.000 Krążownik 38.635 Okręt wojenny 28.161 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 28.000 Sonda szpiegowska 200 Bombowiec 88 Satelita słone…

  • Cytat od foxopi: „Zawsze latasz =/+ 50k pancy, a na Zakole dziwnym trafem 10k pomimo, że był dla Ciebie "zagrożeniem"? Zmiana strategii? ” przepraszam czym był ?

  • Cytat od BenekZF: „gratulacje trafienia, poncek trzyma kurs lamusa niezmiennie a może to tag lamerskiego sojuszu... nie ważne, kolejny nom w reckach ” Ale, że jak w reckach? Z tego co widzę to satelity są w reckach, a % zrobiony z floty agresora Uwielbiam takie komentarze Szo obrońcy choć chyba nie w bunkier, bo nie ma sensu z tego co widzę

  • To Ty masz jeszcze jakieś PC ? graty, coś tam dziś wpadło/wpadnie każdemu

  • Spoko luther, wyciągnąłeś z niego o wiele więcej niż dziś straciłeś. I mam wrażenie, że wyciągniesz jeszcze więcej. Obrońcy doradzam szybkie wydanie tej sury. A ja czekam z niecierpliwością, aż znów pan detektyw zarzuci mi manipulacje postami i wprowadzanie ludzi w błąd Po raz 2 edytuje posta, żeby było mu łatwiej znaleźć. Za pierwszym się nie udało, zobaczymy teraz

  • Cytat od Icedragon: „Złom jak złom nie ma co rozpaczać to tylko cyferki Póki flota w powietrzu to nie była do trafienia taka prawda,co nie Ulissess? Że nie ogarnęliście wtedy zawrócenia to mówi samo za siebie a pomagało wiecej osób niż myslisz .Niszcze jakoś w twoim wykonaniu też nie wyszły idealnie.Mimo fali czyszczącej Co do samej znajomści z Tobą Luther wyszło jak wyszło. Tobie przetopu Sobie odbudowy. NoName555 ciekawa może i jest ale czy na zasługuje hmm ” Nie ogarnęliśmy zawrócenia ? Hmmm …

  • Graty @Inny_koles, co prawda straty dalej dla mnie nie do zaakceptowania, ale widzę lekki progres Ty to jednak masz farta...nie takiego jak @Luther co prawda, ale on nie ma kolegów więc się nie liczy Post edytowany, żeby tym razem panu detektywowi i stałemu bywalcowi pz było łatwiej znaleźć