Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 341-353 z 353.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty lamo xD Ale wiesz...zwolnij trochę bo się "kąta" kończą

  • Procent niewielki, zysk niewielki, ale za dużo kont i surowców już kupiłem więc trzeba nieco zacisnąc pasa Muszę wziąć kilka lekcji od innych TOPOWYCH PROPLEJERÓW i następnym razem napewno będzie lepiej Szczurek gdyby nie Ty, to przespałbym tą noc tak jak miałem w planach, czyli spokojnie, ale nie, musiałeś o tej falandze wspomnieć "sprawdź, sprawdź napewno coś znajdziesz". No i znalazłem, i tak o to ze spokojnej nocy z fsem zrobiło się czekanie na wlot, a później kilka banalnych, trywialnych wr…

  • Wydaje mi się że gdzieś niedawno słyszałem tą piosenkę xD Graty Rafał, zostałeś pouczony co zmienić na następny raz, więc powinno być tylko lepiej xD Dzięki za pozdrowienia!

  • Zdziwiłbym się gdybyś wszystko zrobił tak jak należy i niczego nie [ciach] Nie wiem już co mam zrobić, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, kupno kolejnego konta to widać za mało Może jakiś zasiadacz ? A tak na poważnie to gratuluje wlotu W końcu wyszedłeś na plus z jakiegoś ST Moderator Ruda:Pseudowulgaryzm

  • Cytat od najarany chomik: „Świetnie Antek A co do zawrotki -> szkoda że chomiki są takie płochliwe. Wracaj szybko to je pogłaszczemy, może trochę się oswoją. Ale zapewne dokupią jakieś konta - hmm chociaż już raczej brakuje kont do kupienia. WNE sprzedane, GAME OVER sprzedane, Azazel sprzedane. Co oni tu jeszcze mogą kupić? Może Al Neri sprzeda. Janusze też już wszystkie raczej zezłomowane przez swojego wodza. Wiem wrócą do wysyłania sobie surowców z 11 kont, a może żeby przyśpieszyć dokoptują j…

  • Cytat od najarany chomik: „Ślepej kurze ziarno też się czasem trafi ” A więc to tak na Skorpiona mówicie czasami w priv określaliście go trochę gorzej, ale rozumiem że to oficjalnie ? Powodzenia na urlopie, bądzcie jak "przyczajony tygrys i ukryty smok", umrzyjcie na planie akcji

  • Chciałbym wierzyć w uczciwość tego ST ale...wiem, że skanowałeś wcześniej więc się NIE liczy! xD Jaka miła wiadomośc z samego rana xD Gratulacje Maniuś xD A podobno flota nie do zezłomowania

  • #Skorpion Musisz Dla Ciebie Skorpion ubiłem go kolejny raz, teraz już #Musisz Dnia 31-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH] ________________________________________________ Niszczyciel 3.000 Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 100.000 _________________________________________ Obrońca deeppurple ________________________________________________ Mały transporter 1.951 Duży transporter 100 Sonda szpiegowska 100 Satelita słoneczny 700 Gwiazda Śmierci 3 Wy…

  • #Skorpion We Miss You #Skorpion Musisz Dnia 31-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ulisses [PUSH] ________________________________________________ Pancernik 10.000 Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 100.000 _________________________________________ Obrońca perklon ________________________________________________ Mały transporter 4.835 Lekki myśliwiec 25 Okręt wojenny 140 Recykler 334 Sonda szpiegowska 365 Satelita słoneczny 300 Niszczyciel 54 Gwiazda Śmierci 4 P…

  • Dzięki za pozdrowienia Rafał, ale chyba nie doczytałeś mojego ostatniego posta, zysk miał być większy - xD Ale spoko rozumiem, latać for fun też trzeba xD Graty, przetapiaj dalej i rośnij.

  • Gratuluję Rafał, ładne ST. Zysk jest więc zakładam że kolejne będzie jeszcze większe. A już niedługo polatamy razem Bierz laptopa, pakuj się... i nie zapomnij wziąć ze sobą coś na osłonę wątroby

  • ja tyż ni sondze Graty l