Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 255.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wysoko cenisz swoj czas wzgledem konkurencji , moim zdaniem stawiania bunkra nie powinno sie liczyc zmeczeniem tylko dlugoscia tego procesu i srodkami ktore zostaly wen wlozone, i jesli to porownamy do inwestycji potencjalnego agresora wtedy trudno mowic o czyms innym niz razacej dysproporcji, koszt bunkra = 1,9kkk vs koszt rmp = 0,31kk flociarz takze moze stracic flote w jednej chwili ale to ruchomy cel, ponadto moze zostac czesciowo zregenerowany dokiem i zbiorka zlomu, bunkrownik nie ma zadne…

  • Cytat od john malkowitz007: „Ciernik Znowu propozycja dla siebie i Twojego sojuszu Macie porobione ule i twoja propozycja zmierza do tego by byly nie do ruszenia Stanowcze NIE !!! ” srednio konstruktywna krytyka, odnosze wrazenie ze niektorzy maja specjalny klawisz na klawiaturze ktory wstukuje od razu cala fraze ,,NIE !!!'' Cytat od Truck driver: „Cytat od Ciernik [COMA]: „co mozna zrobic z ta dysproporcja?, wprowadzic mechanizmy utrudniajace atak, dzialajace na korzysc obroncy, niech agresor d…

  • nie wygralem wiec sprawa jest oczywista, konkurs byl ustawiony; nieopatrznie zdradzilem sie ze w razie zwyciestwa wezme astro 25 wiec decyzyjni uznali ze trzeba wyeliminowac moje zgloszenie z puli bo to zbyt duza nagroda, w protescie chyba zalacze kasacje konta

  • Cytat od Truck driver: „Moim zdaniem slaby ten pomysl. Po pierwsze malo kto ma te 10 planet w jednym ukladzie a po drugie dla chcacego rozwalic obrone rakietami nawet i 2000 przeciwrakiet nie bedzie problemem. Potrzebny bedzie tylko wiekszy zapas sury do debunkracji i troche antymaterii coby obronca nie wyrabial z produkcja przeciwrakiet. ” to byl lopatologiczny przyklad, gdybym napisal ze ktos ma dwie planety w ukladzie byloby ok?, poza tym napisalem ze w sklad PSR wchodza rowniez sojusznicy po…

  • proponuje aby wszystkie przeciwrakiety sojusznicze (oraz jednego gracza) znajdujace sie w jednym ukladzie reagowaly na ostrzal rakietowy jednej z planet, najpierw broni sie silos atakowanej planet a potem kolejno wszystkie rozpoczynajac od najnizszej pozycji ukladu, obrona jest niszczona wylacznie tam gdzie kierowane sa rakiety, kazdy sojusznik z ukladu bedzie mogl zaznaczyc czy przylacza swoje planety z ukladu do PSR natomiast w przypadku planet nalezacych jednego (atakowanego) gracza jest dzia…

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    na 15 sa nawet mniejsze, jednak kolonizujac 3 mozna dostac wieksza, ukrecic terra 8-10-12 i przeniesc na 15 podczas promocji za 180k anty co jest duzo lepsze niz dokupywanie pol, gdybym kiedykolwiek robil nowe konto z dluzsza perspektywa to wlasnie w taki sposob mozna napisac ze to wersja dla smierdzacych komercja podnozkow gameforge (chociaz sa tez ci ktorzy dostali darmowe relokacje po uf lub uskladali z rozmaitych promocji), ja sie nie bede kajal przed nikim za to ze kupuje anty, przeszkadza …

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    na ktorych tez zazwyczaj uzywa sie antymaterii

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    teraz bedziesz demonizowal antymaterie? flociarz relokuje sie zeby zlomowac a ekowiec zeby zwiekszyc moc ekstraktora, to chyba uczciwy uklad? tylko dlaczego gornikom ktorzy swoje planety kolonizowali i zabudowywali w innych realiach wolno przenosic sie conajwyzej na 12 pozycje?, ja tam nie zaluje innym wykorzystywania relokacji w tym celu (takze tym ktorzy maja darmowe przeniesienia po unifusion) i sam chce miec taka mozliwosc

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Ciernik Napisales ja pisze o pozycjach w ukladzie a nie liczbie pol Ale jedno z drugim ma powiazanie i to bardzo wielkie Kolonizacja duzych planet na innych pozycjach i przenoszenie ich na 15 lub 14 dlla produkcji deuteru , to samo z juz istniejacymi Teraz jest to niemozliwe ,a Ty wlasnie to proponujesz , a dla kamuflazu piszesz ze liczba pol cie nie interesuje Wlasnie po to jest to ograniczenie by uniemozliwic przenoszenie wielkich kolonii na poz 15 ” kamuflaz na un…

  • ja chcialbym wiedziec czy sa jakies ograniczenia przy wyborze poziomu darmowego ulepszenia gdyby nie bylo limitu to wzialbym astro 25:)

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    jakie znowu skroty myslowe? jeszcze raz pisze ze nie interesuje mnie liczba pol tylko ograniczenia w relokacji

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    Cytat od Starrk: „Stanowczo nie - bonusowe wydobycie dexa powinno dalej iść w parze z kombinowaniem, skąd wziąć więcej pól na planecie ” ja pisze o pozycjach w ukladzie a nie liczbie pol

  • kiedy na u68 uzywam dopalaczy wydobycia wtedy moge przedluzac je jednym kliknieciem na jednej stronie, inaczej wyglada to przy boosterach konstrukcji, wczoraj uzylem osmiornicy i ponownie przekierowalo mnie na strone ekwipunku po czym musialem wstukac ponownie cala sekwencje ruchow gdybym chcial uzyc kolejnego glowonoga, to meczace, nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze wczesniej dzialalo to tak samo jak przy przyspieszaczach eko

  • rozszerzona relokacja

    Ciernik [COMA] - - Gra

    Post

    sprawa jest banalnie prosta, obecnie za 240k anty mozna przeniesc sie w obrebie pozycji 4-12 lub 1-3+13-15, chcialbym zeby zniknelo to ograniczenie i mozna bylo przeniesc sie z np. pozycji 4 na 15, nazwijmy to relokacja II stopnia, powinna ona byc drozsza niz standardowa, ok. 400k anty lub nawet 2x drozsza niz pierwsza czyli 480k

  • nienajgorsze starcie, brawo, pod pewnymi wzgledami nekkar daje wiecej mozliwosci jako milosnik punktow negatywnie oceniam manewry obroncow

  • oba sposoby byly skuteczne ten wybor ostatecznie konczy 2 edycje SD na Wasat, gratuluje zwyciezcom, pelna lista nagrodzonych w podsumowaniu, mozna wysylac meile

  • PODSUMOWANIE Klasyfikacja drużynowa OSTRYGI - [344 RW + 0 (NM)] - [89051,84 %] - Średnia [258,87 %] Misiek - [11 RW + 33199 (NM)] - [8814,14 %] - Średnia [807,29 %] trzyon - [133 RW + 0 (NM)] - [30515,05 %] - Średnia [229,44 %] StySia - [122 RW + 0 (NM)] - [16328,17 %] - Średnia [133,84 %] BedeBralCIe - [68 RW + 0 (NM)] - [31413,02 %] - Średnia [461,96 %] Tosiak - [11 RW + 0 (NM)] - [1964,2 %] - Średnia [178,56 %] HOMARY - [86 RW + 0 (NM)] - [90275,91 %] - Średnia [1049,72 %] Immortal - [35 RW +…

  • Cytat od zygunia: „Witam ! Pierwszy raz bralam udzial w tej zabawie ( i chyba ostatni ) widzac jak mozna naginac regulamin zeby wygrac nagrode. RW mozna robic na minus, mozna zlomowac czesc wlasnej floty, mozna tez podeslac troche surki jakiemus slabeuszowi, zeby tylko pobudowal cos na 40% Dyskutowalam o tym z Kalibrem na priv i pytalam sie czy mozna cos z tym zrobic, i czy jezeli zglosze do rudej takie rw na minusie, nie beda one uwzglednione? Kaliber mi odpisal, ze rozmawial na temat regulamin…

  • do s&d Zniszczone księzyce w czasie jednej edycji - 28 Ilość wygranych edycji (jedni uni) - 3 Rekordowe nagrody, Napęd nadprzestrzenny - 17 mozna jeszcze dodac - najwieksza suma srednic zniszczonych ksiezycow, mozna bowiem miec mniej zniszczonych ksiezycow ale wycisnac wieksza sume srednic, tutaj wynik wynosi [158 168%] wszystko - Ciernik [u68]

  • Cytat od CRIS*: „:) ponieważ niestety mówię to z przykrością team nie stanął na wysokości zadania w temacie S&D i w świetle tych incydentów uważam że nagrody za aktywistę nie powinny być przyznane ” ja rowniez uwazam ze w swietle tych incydentow nagroda aktywisty powinna zostac przyznana komus innemu - mnie