Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 362.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzien jak codzien sojusznicy chwalą sie swoimi farmingami aż tu nagle jedno z wielu kont Ducu.... zostalo sfarmione ... No to po chwili sie zaczelo skanowanie i szukanie flot . Niestety najwieksze floty stały bardzo daleko, zostało mi sprobować leciec przez gale, deu poszlo bardzo duzo lecz efekt koncowy zadowala Pozdro dla całego sojuszu oraz tych co chca :)) Dnia 12-11-2019 10:29:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ …

  • Ja nie chce pozdrowien ale fajny masz zysk wiec Ci pogratuluje przetapiaj na ekoooo pozdrawiam

  • Szkoda bylo mi deuteru na kolejny przepauuuu Tryb Eko sie właczył

  • Stało i już nie stoi Pozdrawiam tych co chca Dnia 09-11-2019 23:45:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca jelen298 ________________________________________________ Mały transporter 400 Duży transporter 500 Lekki myśliwiec 11.420 Ciężki myśliwiec 3.504 Krążownik 1.873 Okręt wojenny 1.505 Recykler 104 Bombowiec 747 Niszczyciel 1 Pancernik 10 _______________…

  • Powrot do domu kilka skanow i udało sie cos ustrzelic Obronczy Szo ładnie pogratulowal i cos tam sobie skubnał na odbudowe pozdrawiam wszystkich tych co chca Dnia 10-11-2019 20:14:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Moose [PT-EWIL] ________________________________________________ Mały transporter 7.364 Duży transporter 905 Lekki myśliwiec 16.518 Ciężki…

  • takie tankowania to sie rzadko trafiaja zazdro oby wiecej takich

  • Dzisiaj tez udalo sie coś trafic bedzie na kopalnie pozdrawiam wszystkich znajomych Dnia 06-11-2019 04:50:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca QwiezdnyZqred89 [R66] ________________________________________________ Mały transporter 1.638 Duży transporter 865 Lekki myśliwiec 1.011 Krążownik 100 Okręt wojenny 2.500 Recykler 2.528 Bombowiec 260 Niszczyciel …

  • I w tym oto momencie brakuje pręgierzu za co Pan J dostal bana Wiecej szumu i od razu jakas reakcja sie pojawila, szkoda ze tak pozno, z drugiej strony lepiej pozno niz wcale pozdrawiam Janusza

  • No i to mi sie podoba :D:D Dziekuje

  • Z pozdrowieniami dla tych nieudacznikow na gorze .... moze tutaj tez zaraz zniknie ten temat ... Gdzie jest ban dla Janusza ja sie (jeszcze grzecznie) pytam ??? Dnia 05-11-2019 16:29:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 6.666 _________________________________________ Obrońca Przemo271087 ________________________________________________ Mały transporter 274 Lekki myśliwiec 5.736 Krążownik 981 Okręt wojenny 917…

  • Mefi Ty zyjesz to nastepny kto bedzie pozdro

  • Wedlug mnie to tak wygladalo Dnia 03-11-2019 14:01:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Crow [SKB] ________________________________________________ Statek kolonizacyjny 1 _________________________________________ Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Pancernik 27.347 _________________________________________ Obrońca zapachstarca [VSS] ________________________________________________ Mały transporter 820 Duży transporter 9.74…

  • Taki o to lot kamikaze to byl za anty mozna wszystko jak widac co do szczegolow to pz akurat z mojego starcia to raczej kolega zebral wiec troche tez tutaj straciles bawimy sie dalej nie ma co plakac

  • Witam Co do wcześniejszego postu to raczej nie aktualnie deuteru mam wystarczajaco Tankowanie wyszło konkretne. Co do akcji to wygladalo to tak : Twoja flota z: Księżyc dotarła do księżyca planety Księżyc [xxx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa …

  • Witam Tym razem się już udało trafić.Cieżko mi powiedziec ile razy probowałem. Obronca kilka razy dziennie zmienial lotke i kampil 24h na dobe. Dzis raczej przysnał i wyszedł konkretny zysk z niego. Obronca ładnie pogratulował wiec zycze SzO ps. Kupie deuter Pozdrawiam sojusz oraz tych co chca byc pozdrowieni Dnia 04-11-2019 04:38:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 Pancernik 22.317 ______________…

  • Witam Stało i juz nie stoi, szkoda tylko ze urlop wlaczyl najlepsza farma odeszla pozdro dla sojuszu oraz tych co chca Dnia 01-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 24.035 _________________________________________ Obrońca ofLee ________________________________________________ Mały transporter 1.093 Duży transporter 9.889 Lekki myśliwiec 20.634 Ciężki myśliwiec 6.375 Krążownik 5.184 Okręt wojenny …

  • oby wiecej takich lotow agresor wykonał widac ze chlopak umie latac :D:D przetapiaj na kolejne pancki zeby agresor mial wiekszy % z Ciebie pozdrawiam

  • Witam w progu sie miesci wiec dodaje pozdrawiam Dnia 31-10-2019 19:17:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Krążownik 7.777 _________________________________________ Obrońca Captain Klio ________________________________________________ Duży transporter 200 Lekki myśliwiec 273 Recykler 7.600 Pancernik 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor KaMiKaZe [SKB] _________________________________________…

  • Widze ze nie tylko mi przydazaja sie wpadki przy atakach czekam na nastepne pozdro

  • Z idlaka tez idzie St wyciągnac pozdro Dnia 30-10-2019 18:50:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 40.438 Lekki myśliwiec 125.664 Krążownik 29.052 Okręt wojenny 19.917 Pancernik 20.075 _________________________________________ Obrońca Shizu [Br Deu] ________________________________________________ Mały transporter 3.011 Duży transporter 1.109 Lekki myśliwiec 6.446 Ciężki myśliwiec 56 Krążownik 79 Okręt …