Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Optymalizacja Shopu/Ekwipunku

    Truck driver - - Gra

    Post

    Slabo u mnie z angielskim

  • Optymalizacja Shopu/Ekwipunku

    Truck driver - - Gra

    Post

    @buleon przetlumacz i wrzuc pomysl na origin. Tutaj widac, ze nie ma co probowac chyba.

  • Cytat od justvroum: „ale to drugie konto fatalerrora ” Czyli multi hahah tym bardziej jest sie czym chwalic

  • Cytat od justvroum: „ale to jego sojusznik fatalerror ” Materacem byles? Wyraznie napisane: Cytat od Wojownik Kajaczenko: „a za To starcie dziękuje koledze johna z buddy ”

  • Cytat od Wojownik Kajaczenko: „a za To starcie dziękuje koledze johna z buddy :D, moze kiedys sie dowiesz który to. ” Za sam ten fakt juz nie powinno byc tego rw a co dopiero starcie wklejone na forum. Nie spakowaliscie jaska czysto wiec z czego sie chelpicie to ja nie wiem. Spakowany john byl juz kilka razy. Tak trudno bylo go dobic/strzelic raz jeszcze, ze az status akty z buddy byl potrzebny? DNO i metr mulu. Pokazaliscie tylko beztalencie.

  • ciap

    Truck driver - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ciap: „To moim zdaniem spłaszczanie całej mojej dzielności i aktywności na forum ogame. ” Zrozumialas jak chcialas. Widzisz, spojrzmy na Twoja dzialalnosc na ogame i droge do zostania GO z innej perspektywy. Posluze sie wlasnym przykladem. By zostac zawodowym kierowca musialem przejsc dluga i ciezka droge. Wiele razy noga sie powinela i trzeba bylo wyciagnac wnioski. Jak to mowisz, naprawic sie. Czy nie jest tak samo na ogame? Grasz jakis czas, robisz bledy a potem by isc wyzej i byc ki…

  • ciap

    Truck driver - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ciap: „Pomimo tego że się zachowuję skandalicznie (jak piszesz) prywatnie nigdy nie straciłam nerwów w rozmowie z graczami. W styczniu 2016 roku dałam bana na BK za wulgaryzm. Gracz przez 7 dni przychodził na IRCa i przez 5-6 godzin atakował mnie. Nie straciłam panowania i zawsze profesjonalnie potrafiłam odpowiedzieć. I tak po 3 tygodniach zostałam GO na OGame. Wiedziałam że choćby świat się walił to żaden gracz z OGame nie wyprowadzi mnie z równowagi. ” Jesli sie chce osiagnac swoj ce…

  • Zysk mierny ale gdyby @ciamajdek nie wbil jak oparzony na idlaki kiedy tylko zobaczyl, ze poskanowalem to tego rw by nie bylo wiec sami chcieliscie, ze tak powiem Kamil vs. Gabi ~ 539.83% Dnia 25-07-2019 10:00:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Lekki myśliwiec 100.000 Krążownik 10.000 _________________________________________ Obrońca Gabi ________________________________________________ Mały transporter…

  • Najwazniejsze, ze na plus tylko sie pilnuj

  • Co ile jest otwieranie nowe uni? 2-3 miechy? Jesli ktos zle nie zarabia badz nie ma nalogow ani duzych wydatkow to te 300zl miesiecznie zaden problem odlozyc

  • Cytat od Profesore: „Jeżeli uni będzie otwarte po 5 sierpnia to gram! xD ” Pewnie tak tez bedzie najlepiej po 10 sierpnia kiedy wiekszosc po wyplacie i event na anty chociaz juz dzis mamy event ale pewnie cos wymysla kuszacego

  • Zakładka Imperium

    Truck driver - - Gra

    Post

    Cytat od Starrk: „W jakim celu? ” Pewnie chodzi o automatyzacje gry jednym kliknieciem dobra proba ale stanowczo jestem na nie

  • Cytat od justvroum: „Osobiście nie jestem fanem takich nowinek, wiem jak łatwo można komuś coś niekoniecznie prawdziwego wmówić. Osoba oskarżana jest na z góry przegranej pozycji, piszę z własnego doświadczenia Sytuacji nie znam, na Draco nie grałem, niewykluczone że wtedy miałem dłuższą przerwę od gry. Wystarcza mi świadomość, że sam czysto grałem, gram i grać będę, a przyjaciel przyjaciela jest moim przyjacielem. Nie zgodzę się, że ranga ex-członek teamu mówi sama za siebie. Teamowcy odwalają …

  • [mniam] Btw, ponad 2 banki zysku piechota nie chodzi wiec graty i milego przetopu Administrator Forum kasai:Upominam za offtopic.

  • Cytat od justvroum: „@aduch @Wims czekam na soczyste stejki ” aducha nie znam ale na Wimsa to Ty chlopie uwazaj. Wywalili go z Draco dawno temu za pomoc takiemu graczowi jak Goku. Goku spakowal @Ruda bo Wims ja zbanowal zaraz po tym jak Goku puscil flote. Uwazaj z kim sie zadajesz. Ranga Ex-czlonek teamu mowi sama za siebie. Graty St aby spamu nie bylo

  • antymateria

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    @ciap jestes w stanie pomoc?

  • Cytat od Profesore: „ja podchodze do tematu tak. Im wiecej ktos wyda kasy na anty tym lepiej dla mnie na indus.org gosc na start wydal 500e. Gdyby tego nie zrobil na bank nie bylbym w top 10. Stal sie typo taka piekna farma ze lodzio miodzio Od tygodnia juz na permanentnych wakacjach ale co wyfarmilem z niego to moje... choc za jego $ ” Na samym starcie uni nie opyla sie grac za anty. Ile tak pograsz? Miesiac, dwa max a pozniej co? Pozniej uni sie uspokaja i liczy sie skill a kto wlasnie skilla …

  • Cytat od buleon: „Ewidentnie materiał na ticket. ” Tak ale jesli masz dowody twarde. Poparte screenami z falangi albo jakies raporty dostaw albo cos w tym stylu. Dowody musza byc niezbite, nie do podwazenia by ticket mial sens. A i tak przewaznie jak wysylalem tickety to zgadnij kto przechwycal zgloszenie? GO, ktory gra z tymi ludzmi, ktorych sie zglasza wiec bledne kolo. Jesli sam sie nie zajmiesz tematem likwidujac te konta lub przynajmniej uprzykrzajac zycie tak nie ma za bardzo sposobu by ta…

  • Cytat od Profesore: „Pomimo hordy boterow chetnie zagram na polskim nowym uni z ladownoscia sond. ” Jestes zawziety dlatego pograsz. Ja juz pisalem w tym temacie, ze tez bede gral ale jesli by wprowadzili ladownosc sond to odpuszczam idlaki. Zbyt leniwy sie zrobilem by klikac non stop jak automat. Samo rakietowanie bunkrow juz mnie meczy a kiedys to byla dla mnie frajda.

  • Cytat od Profesore: „Chodzilo mu o to ze jesli nie ma korzysci dla konta pushujacego to nie znajdziesz nikogo chetnego do prowadzenia takiego konta. ” To powiedz mi i innym zaineresowanym w mniejszym lub wiekszym stopniu jak to jest, ze konta gornicze (niektore tylko rzecz jasna) farmia po idlakach a nie rosna miesiacami? Gdzie ta sura idzie? Tylko ledwo ten proces widac bo wlasnie mt-kami tak szybko nie nafarmi sie mega ilosci surowca. Potrzeba czasu i zaangazowania a czas to luksus, na ktory n…