Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 152.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat: „Bede staral sie byc mily, zobaczymy jak wyjdzie... ” Nie wyjdzie, więc nie wysilaj się. Chamstwo Ci pasuje więc po co się ograniczać. Cytat: „Screeny to nie sa dowody ” Dla GO nie są to dowody, ale nie zmienia to faktu, że ST zostało zrobione w nieczysty sposób poprzez grę kuzimemka na dwóch kontach jednocześnie(to, że zmienia IP i nie dostanie bana, nie znaczy że gra czysto. To że ktoś okradł bank i go nie złapali nie znaczy że nie jest złodziejem). Cytat: „to ja proponuje maprawde, zro…

  • Ladna ilość krążków. Zysk jest, przetapiaj

  • Nice zysk, 25kk do przodu. Codziennie stejk, dobrze Ci idzie. Przetapiaj

  • Cytat: „podział floty mógł uniemożliwić powstanie rw ” Gratulacje kontry, dziwny lot obrońcy. Zawsze sie dzieli flotę czy recki, no ale ludzie najlepiej ucza sie na bledach.

  • Gratki Patryk ST ciekawe a i tak udalo sie wszystko zebrać Szczesciarz Zysk ślij do mnie Czekam na kolejne jutro rano

  • Cytat: „Tutaj pisalem, zeby probowal gdzie sie da ale oczywiscie norma juz sie stalo, ze gdzie sie nie odezwe zawsze musisz sie do mnie przyczepic. Jedno slowo wystarczy i lawina poszla biggrin.png ” Gdybyś pisał mądrze to nikt by się nie przyczepił. Przeczytałem wątek i już nie mogłem pod koniec czytać Twoich postów. Ciap od początku pisała z sensem, Ty nie. Jeśli nie wiesz jak działa system support i odwołań to po co pisać teksty typu ,,odwołuj się na IRC". Niech autor jeszcze im list polecony…

  • Doltra to chyba specjalnie się Wam wystawiał Gratulacje %, pozbyliśmy się przynajmniej z sojuszu kogoś kto tylko wmaczał % do wojny. Pomagacie Nam robić selekcję w sojuszu Do 5k% trochę brakuję, więc może i z Naszej strony coś się uda ustrzelić.

  • Cytat od Mari: „Proszę o zgłaszanie rekordów ” To w Twojej kwestii leży by starcia umieścić skoro podjąłeś się prowadzenia tematu. Jeśli ktoś ma tu podać na tacy ST za Ciebie i wykonać 90% roboty, to po co Ty masz prowadzić ten topic?

  • Gratulacje rosolov. Fajny zysk jak na spontana Przetapiaj

  • Gratulacje starcie, fajnie wyszło. Teraz jeszcze na Xanthus coś ustrzel i będzie świetnie

  • Więcej wojen! Tylko dwie w ciągu 2 dni? Oczywiście życzę powodzenia przeciwnikom oraz dobrej zabawy obydwu sojuszom.

  • @Zla Kobieta fajne cycki. Publiczność kupiona

  • Tak istnieje takie uni dla Twojej wiadomości. Nie chce wchodzić w dyskusję bo uważam, że się mylisz twierdząc, że pieniądze nie dają pozycji. Jak widzę nie przyjmujesz argumentów więc na tym poście zakończę konwersację z Twoją osobą. Zakładasz tylko jedną wersję ->kupujący anty bez umiejętności którego można farmić na uni o szybkim speedzie flot. Bardzo wąsko patrzysz na to wszystko i widzisz tylko to co chcesz widzieć. Jak w dniu świra i scenie ,,moja racja jest mojsza niż twojsza". Ja Ci przyt…

  • Cytat od DarthMario.: „Cytat od Truck driver: „Cytat od DarthMario.: „A teraz gra mało ludzi i wolą spidy bo łatwiej, zbudować, łatwiej zbadać, łatwiej się podnieść po zlomie. ” Tylko, ze nie kazdemu te wieksze speedy pasuja (jak np. x5 co proponowales). Kwestia indywidualna a gracze odchodza z gry dlatego, ze nie ma rownych szans gdy w gre wchodzi antymateria i uklady gdzie na legalu kwitnie push i nikt z tym nic nie robi.Nie jestem calkowicie na nie, z checia bym sprobowal z obecnie rozwiniety…

  • Wisząca flota/lagi Xanthus

    M4ti - - Błędy w grze

    Post

    Witam, Trafiłem dziś na błąd który trwał kilkanaście sekund, więc to nie lag. Zdązyłem przeładować stronę, zrobić screena, pozniej odswiezyc trzy razy zanim wróciło do normy. Screen poniżej. 6 flot w locie, 9 slotów zajętych 1976192073ba4.png

  • Cytat od kasai: „@kaito niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć 'na oko' kiedy powstanie nowe uniwersum. Proszę wyczekiwać ogłoszenia na forum. Uniwersum Retro (stary interface itd) zostało zamknięte z powodu zbyt wielu błędów. Trochę wątpię w to, że powstanie ponownie. Ale nie wiem jakie jest oficjalne stanowisko GF. ” @kasai już wiele razy słyszałem, że ludzie chętnie by pograli nawet na nowym wyglądzie ale bez kupowania surowców. Nowy wygląd nie jest zły i epic blue było przestarzałe i dobr…

  • Cytat od OldRiddick: „Od moje żony oraz dzieci dwa kroki w bok bo nieopatrznie mogę uszkodzić. Najwyraźniej taki "BUC" jak Ty nie pojmie że ciągłe skomlenie z zapytaniem: "kiedy nowe uni" nie wnosi nic do tego aby takowe uni było otwarte choćby o minutę wcześniej. Nasi SGO, GO mają g*wno do tego kiedy to nastąpi, niemcy robią to co im się podoba bez zwracania uwagi na to co skomlą takie typy jak ten o którym toczy się ta dyskusja. Braku inteligencji nikomu nie zarzucaj na przyszłość bo to jedyni…

  • Cytat od OldRiddick: „Cytat od Robert21: „Kiedy nowe Unii??? ” Chłopie wyluzuj... 22 posty na koncie z czego 19 z zapytaniem "Kiedy nowe uni?" Ponoć masturbacja na to pomaga ale że mam żonę nie miałem okazji sprawdzić. Czyżby kolejny "jednozłomowiec"? Kiedy nowe uni bo na tym nowym dostałem złoma i nie potrafię się pozbierać więc na nowym powinno mi lepiej pójść... Do kolejnego złoma Ta gra wymaga odrobinę inteligencji oraz znajomości "tematu" a skoro tego nie pojmujesz jak widzę od dłuższego cz…

  • Art i treszta teamowców - Wy jesteście niepoważni. Dorośli ludzie a jakby przyszło Wam zarządzać własną firmą to by Was pracownicy wyśmiali. Najpierw ogłaszacie że uni bez basha - masa ludzi przez to olewa grę na tym uni i nie rejestruje się w dzień startu. 2 dni po otwarciu uni piszecie - możemy się wycofać z wcześniejszych ustaleń. Oczywiście ruch dobry, ale po co wgl był ten pomysł? Wy jesteście mądrzy? Serio pytam, czy żeby być w teamie trzeba mieć zaświadczenie o żółtych papierach? Co chwil…

  • Oczywiście, że to wprowadzą i u Nas. Na .org pewnie testują jak przyjmie to społeczność. Czyli wystarczy założyć 10 kont z różnych IP(lub poprosic o to znajomych), zrobić sojusz i pushować jedno konto. To już nawet farmić nie trzeba będzie. GF, przez kilka lat zniszczyło piękną grę którą było Ogame i na której wielu z nas się wychowało. Rywalizują z Ubisoftem? Niewiele im brakuje... Zrobiłem mema, idealnie pasuje. pics.tinypic.pl/i/00919/3ikuevdcadct.jpg