Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-48 z 48.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No już dawno po kolędzie, dawno po zmianie parametrów także więc proszę takich spalonych podeszw więcej nie zamieszczać! Lepiej z bata strzel górników to wyciągną Ci podobną ilość cyferek w trymiga!

  • Cytat od john malkovitz007: „Jak nie znasz sie na strategi i taktyce to nie zabieraj glosu ” Dostałeś lanie lecz dalej sądzisz, że to Ty jesteś objawiony tajemnicą stuprocentowej skuteczności bojowej? Można zatem snuć przypuszczenia, że pomimo ambicji jesteś Pan pierdoła i tak tylko gadasz sam do siebie aby nie zwariować. Twój charakter nie pozwoli Ci pogodzić się z tym fatum a ludzie na forum podsycają Twoje negatywne emocje i mimowolnie na to pozwalasz. No i oczywiście zero respektu dla oprawc…

  • To teraz będzie można szybciej unifusion kolejne zrobić, paru emerytów nie zdzierży siły wiatru innowacji w naszej ulubionej grze więc może znowu jaka demokratyczna ankieta, hura zwycięstwo, rozdamy im jeszcze po 8k anty a później przyspieszymy na maksa, żeby trochę to rdzawe ogame rozruszać

  • rozrusza trochę grę? O czym Wy piszecie? Czyli wcześniej nie ruszała się w cale? Jakakolwiek zmiana parametrów niesie ze sobą ryzyko jak zmiana warunków na umowie. Robiąc taki krok twórcy gry oraz Wy - jej dystrybutorzy - wykazujecie wolę przyjęcia tony rzygów i bluzgów ze strony użytkowników. Jeśli myślicie, że tak trzeba to znaczy że ustrój demokratyczny wypaczył Wasz światopogląd i wykazujecie brak zainteresowania psychologią tłumu. Wrzucacie nas do jednego wora byle mieć święty spokój. Co oz…

  • Witam po przerwie Konto forumowe przechlane Co nie ma zbyt wielkiego znaczenia, nie wiem w ogóle czy ktoś tutaj zagląda i ogląda coś trzycyfrowego ... To starcie na pewno ukazuje bogatość zasobów jakie nieodwracalnie usmażyłem aż obrońca się zacietrzewił i chłodno potraktował moją wizytę nie zdając sobie przecież sprawy, że flotkę tej wielkości niedługo będzie można wystukać w ciągu jednej nocy! Całe szczęście pośpieszyłem z informacją, jaśnie Pan oświecon. Agresor pszczolkaMa jaja [LzB] _______…

  • Ola,Twoja częstotliwość wystawiania steków jest zawsze miarowa, nawet podczas suszy. Dobrze, że mam z kim latać po powrocie

  • O, ukazałem się w przestrzeni raportów! Mogę coś dorzucić: Pamiętam, to było tak, że leciałem, leciałem, kawę wypiłem, leciałem, zorientowałem się, że spaliłem hektolitry paliwa,leciałem, potem poczułem się ogromnie zmęczony lecz doleciałem a solo to ni w ząb A geneza później oczywiście na forum zostaje naprędce dograna Historia jak zawsze trafia w sedno, że nikogo poprawić nie jestem w stanie czy komu zaprzeczyć ani dorzucić ... Dzięki za zapro, obrońcy życzę wytrwałości w zbieraniu surki na cu…

  • Twa wytrwałość w podbijaniu karty mnie inspiruje. Gratuluję pięknego wyniku na uniwersum Nekkar, niedługo nasze wieloletnie osiągnięcia będzie można wyklikać w miesiąc Także nie ma co, carpe diem.