Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 444.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Ecc0, Zależy od uni. Jakie masz speed eco?

  • Błędy związane z falangą

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    A widać dolatującą stacje?

  • Cytat od Czachor: „Cytat od Das140: „@Art1`, Przecież wzór był i jest jawny ” Był jawny i (o dziwo) poprawny. Tak, jak pisałem wcześniej: baza * bonus_klasy * prędkość_uni * bonus_pioniera Bug polega na tym, że inne klasy nie mają uwzględnionej prędkości uni w swoich wynikach. Oczywiście opis klasy też jest błędny, wydaje mi się, że to jest czeski błąd, gdzie deweloper policzył stosunek a/b, tylko nie pomnożył przez 100 żeby był procent xD ” Przecież to nie bug. Tak miało być. Tylko odkrywca mia…

  • @Art1`, Przecież wzór był i jest jawny

  • @Art1`, tak, ta zmiana miała miejsce, ale ty dałeś screen-a z wersji 7.0. Na Bermudzie (serwer testowy) w opisie klasy odkrywcy było "+16%", po owej zmianie, spadło do "+2%". Ten screen, powtórzę, jest z wersji 7.0 gdzie bonus do ekspedycji nie zależał od speed eco uni i wzór był zgoła inny.

  • Cytat od Art1`: „wczesniej tak to wygladalo na testowym wiec obecnie to jakas jawna sciema i plucie w twarz nam ogame.pnghtml image hosting ” Tak to wyglądało w 7.0.0 A expy miały rework w 7.1, więc to nie ma nic do rzeczy.

  • Cytat od STOP pusherom rynkowym: „a PZ z piratow nie jest ograniczone na 20kk mety i 20kk krisu ? ” nie

  • Cytat od Art1`: „Cytat od Das140: „Cytat od Art1`: „kto normalny sle 85M flote na expy. ” Powiem tak, każdy kto ma kalkulator ” a nie ma przypadkiem jakis ograniczenze flota obcych wieksza nie bedzie niz jakas tam w zaleznosci do wielkosci twojej floty? ” Nie ma ograniczenia Tak, flota piratów/obcych jest zależna od twojej floty, która ich spotkała. Im więcej wyślesz, tym więcej piratów/obcych i więcej złomu.

  • Cytat od Art1`: „kto normalny sle 85M flote na expy. ” Powiem tak, każdy kto ma kalkulator

  • Cytat od Art1`: „a realnie ma 21x wiecej ” Dopiszę, że x21 dla uni x7 i z co najmniej jednym pionierem w flocie (żeby potem nieporozumień nie było).

  • @Apofis Znalazłem, to, czego szukałem, czyli dokładnie ten sam cytat z zasad co @ciap wrzuciła Cytat od Art: „Uzyskanie surowców od osoby, która pozyskała je z naruszeniem Zasad W momencie stwierdzenia przez Obsługę, że darowane surowce pochodzą z naruszenia Zasad (np. z pushu) otrzymane surowce muszą zostać zwrócone przez końcowego odbiorcę, nawet gdy zostały one otrzymane zgodnie z Zasadami (tzw. paserstwo). ” "chyba śnie" EDIT: @ciap, wyprzedziłaś mnie nieco, a tak się zmachałem, żeby to znal…

  • @Apofis Chyba czegoś nie rozumiesz. Jeżeli ty kogoś np. jutro wyfarmisz, a GO za 2 tygodnie ogarnie, że to była surka z bug-u, to dostaniesz nakaz oddania tej surki na planetę GO. Tak samo ze złomem, tyle że nie wiem, czy straty poniesione będziesz mógł sobie odliczyć ze sklonowanej surki (na 90% deuteru za lot Ci nie oddadzą) Jak będziesz miał mniej szczęścia, to jeszcze dostaniesz bana na dzień dobry.

  • @dexPL 120kk metalu jest na eko x8 417 DT-ków z pionierem mają już pojemność ponad 10kk nawet bez technologii nadprzestrzennej, więc nie trzeba ich więcej wysyłać (przy klasie nie-odkrywcy tyle wystarczy).

  • Cytat od Duch Szerszenia: „Pozostaje przepalenie tego w licytatorze. Ciapka też sugerowała tą metodę w przypadku braku innego sposobu. ” @ciap odradzała tą metodę

  • @justvroum, a co jest nagrodą dla zwycięzcy w turnieju? Może dałoby się jakis tytuł na forum ustalić? Np. "Mistrz szachów Ogame"

  • Kiedys grałem w szachy i nie wiem czy umiem, ale się zgłaszam Spoko pomysł

  • @Duch Szerszenia, Ja mam lepszy pomysł 1. Każdemu dać przymusowy miesięczny urlop. 2. Cały team PL sprawdza każdego gracza z osobna (oczywiście tych, co logowali się chociaż raz od 13 grudnia). 3. Odpisać surkę z kont, które użyły buga. 4. Rozdać odpowiednie bany odpowiednim osobą (ale nie tym co użyły raz, albo użyły kilka razy na małe ilości w stosunku do rozwoju konta, bo mógł to być przypadek). Ot cała filozofia. Myślę, że nikt by nie narzekał :P

  • W sumie, to można zrobić kilknasice potężnych flot z zbugowanej surki, a potem wysłać je wszystkie na największą bitwę Ogame. Może wysiądą serwery GF-a i cos w końcu zrobią xD

  • Odkrywca miał mieć możliwość znajdowania wszystkich przedmiotów w grze oprócz token-ów klas, a tak naprawdę znajduje tylko te przedmioty, co w import-cie/export-cie. Nie było żadnych informacji na temat tej zmiany, więc traktuje to jako błąd i zgłaszam.

  • W takim razie zgłaszam błąd To ja tylko jedną dziurę tylko wyłapałem