Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 279.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobra - juz sie dobudzilem. ;D Pogratulowalem w grze, gratuluje i tutaj. Niestety padlem odsylajac sure chlopakom. I robiac FSy - 2 zdazylem puscic. Na szczescie zdazylem im odeslac i podzielic flote. Jabolini pytasz dlaczego flota podzielona. Wlasnie na takie przypadki. Tak jak napisales. Tyle ile stracilem tyle prawie juz W stoczni jest. Ale wydawanie anty sobie odpuszcze tym razem. ;)) Cytat od Majs: „Dzieki za deady gratuluje w końcu dopadłeś go jeszcze reszte floty z DOKU i będziesz w domu …

  • Witam. Tutaj jeszcze przed tym wieeeelkim starciem mialem mala prywate u incepcji na moonie w ulu NFZ.. Nie taki ten UL straszny jak sie okazuje. ;D Pozdrawiam wsz Dnia 17-03-2020 23:42:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Pancernik 48.000 _________________________________________ Obrońca Incepcja [NFZ] ________________________________________________ Mały transporter 256.183 Duży transporter 6.331 Lekki myśliwie…

  • Witam wszystkich. Mam zaszczyt przedstawic TOP 2 ACS naszego uni. Nie bede sie rozpisywal. Bo walniecie tej floty to byla kwestia czasu. Czesto nie pilnowana. Akurat zauwazylem ze incepcja sobie expy robi i ze na innych moonach brak odswiezania. Minutek calkiem sporo wiec zaczal sie transport dexu do 4 gali. Wylot w miare szybko i sprawnie poszedl. Na sam koniec zawal - akta na matce na dwie minuty przed dolotem. Mowie sobie no ten farciarz znowu na ostatni moment wbija. Ale po chwili przemyslen…

  • Cytat od chill: „No niby graty bo jednak st, ale jak dobrze zauważyłeś NFZ jest po złej stronie ” niby dziekuje za niby graty. ;D Ja tam po tej zlej stronie bylem juz sporo razy - i pewnie jeszcze raz bede.

  • Cytat od Ser Presidente: „aktualizacja zrobiona tylko dlatego ze za 2 dni dzień kobiet a Ruda ładnie poprosiła, jutro sprawdze czy jest wszystko tam gdzie ma byc jeszcze ale wydaje mi sie ze jest okey nastepna aktualizacja: Jak Ruda ładnie poprosi ps. jednak do poprawki, znalazlem 2 rodzynki ale to jutro ” Moje starcie na chillu na ponad 131k% Ci umknelo. Prosze o update. Nie jestem Rudy ale moze zrobisz wyjatek. ;D Aaaa i jeszcze moje a Tobie. Tez ponad 100k% - warto dodac.

  • Kolejny raz ja. Tutaj juz musialem wrzucic. Nic nie cieszy oka jak NFZ po zlej stronie w ST. Pozdrawiam NFZty. Dnia 16-03-2020 02:47:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Pancernik 25.000 Mały transporter 45.000 _________________________________________ Obrońca KatzenPanzerKunst [NFZ] ________________________________________________ Mały transporter 13.000 Duży transporter 17.920 Lekki myśliwiec 894 Ciężki myśliwi…

  • Witam! Kolejny ST dla STatystyk. ;). Dnia 15-03-2020 04:11:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca olaf71 ________________________________________________ Mały transporter 2.990 Duży transporter 2.012 Lekki myśliwiec 13.576 Ciężki myśliwiec 4.169 Krążownik 922 Okręt wojenny 711 Recykler 826 Sonda szpiegowska 15.751 Bombowiec 7…

  • Witam. Takie tam....miedzy expami. Chyba juz nikt nie lata na tym uni. Pozdrawiam expowiczow. Dnia 08-03-2020 04:50:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Pancernik 43.942 _________________________________________ Obrońca RochSzatan ________________________________________________ Mały transporter 11 Duży transporter 1.284 Lekki myśliwiec 14.344 Ciężki myśliwiec 5 Krążownik 9 Okręt wojenny 3 Bombowiec 416 Satelita …

  • Cytat od (Cannabis): „Ciężko przejść obojętnie obok takiego % u nas na uni... Tomek, szybko się odbudujesz patrząc w jakim tempie rosną floty na naszym uni... Kilka rad chłopaki napewno Ci podrzucą ” Tomek nie potrzebuje rad. Przeciez to jego flota w ciagu 10 dni urosla o ponad 15kkk.

  • Nie mam pytan... ...widze ze cos sie zmienia.

  • Maly update: Jak sie okazalo ogotcha troszke zle liczy i %%% jest jescze okazalszy bo az: 601204,426% Cytat od iwi: „Gratulacje dla całej ekipy z ACS'a za (jak to dziś farnah napisał) "Tomka w reckach" ” Faktycznie - dobrze ujete. ;D Dziekujemy. Cytat od BliBox: „Graty Panowie pieknie spakowany ” no wlasnie nie az tak pieknie. Ale ponad 8mld jest i zmniejszona jedna flota. Takze nie ma co narzekac. ;D Dziekujemy. Cytat od Incepcja1: „Tomek widzisz 4pak sie nie przebil tak jak mowilismy zrob sobi…

  • Cytat od Darkstar: „Ło kurła, no co tu dużo pisać. Graty i Szo! ” Dzieki Dareczku. Cytat od Mining: „Graty Tomasz Wszystko jak widze idzie dobrze z planem ” no to sie cieszymy. ;D

  • Witam w imieniu swoim i towarzyszy lotu. Sprawa ciagnela sie juz dosc dlugo. Od kad Tomek raz na forum napisal cos co mnie rozwcieczylo i go pocislem ze az bana na forum pierwszy raz w zyciu dostalem. ;D Ostatnio dodal oliwy do ognia bo napisal ze jak tylko sciagne urlop to mnie rozwali. Upssss.....chyba nie wyszlo. ;);) Obserwowalem go po nocach od chyba 2 tygodni. I niestety FSy robil mniej wiecej w tym samym czasie co ja z wyjatkami na GSowanie mnie czy Hollusa. ;D Takze nie szlo znalezc furt…

  • Tego bym sie nie spodziewal. A w sumie to tak. Jabol akty na moonie na 8 179 gdzie cala flota stoi a Xarek wbija na moona. ;D Ostatnio razem z NFZ GSowal a dzisiaj NFZ zlomuje. Jesli to nie wasze gierki to gratuluje. Chociaz z naszego punktu widzenia to strasznie dziwnie wyglada. Obroncy SzO? Czy juz po? Xarkowi przetopu. ;D

  • Cytat od Darkstar: „Komu się nie chciało czekać wieczorem na powrót MT i DT łapka w górę. Gratz i Szo! To nie fejsbuk, a chciałem sam sobie łapkę dać. xD ” Ja zaczekalem. ;D Cytat od Tyski: „Kolejny co karmi Grigora nawet nasz miszcz ” Nawet pewnie nie zauwazyl. Grosiki dla niego. ;)) Cytat od Ser Presidente: „Gratuluje ! Piekne stracia ! ” ...no coment. Na ktorym koncie teraz siedzisz? Bo nie wiem ktore szpiegowac. ;))

  • Witam! Ooo jescze jedne trampki zawinalem jabolowi. Chyba o nich zapomnial. WSTYD wrzucac, ale ja wstydu nie mam. Dlatego tez wrzucam. Bez Swistaka.tym razem. Dnia 21-02-2020 03:53:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Krążownik 16.000 _________________________________________ Obrońca Jabol1987 [NFZ] ________________________________________________ Duży transporter 30.000 _________________________________________ …

  • Witam! Taki ST to nie ST ale w progu sie lapie. A i top lan sie trafil po prawej stronie takze wrzucam. Niestety trashsim mnie oszukal. I zostawil 2 MT przez co nie zebralem 800kk sury. A ze chyba Tomek sie skapl co sie stalo to koledze z moona wyfarmil surowce a moj drugi lot po surowce wrocil z pustymi rekami. No ale recki przynajmniej pelne. Takze jest ok. ;D Pozdrawiam wszystkich. Sory Dżabolini. Twoja flota na razie nie do ruszenia ale reszte bede kosil. Takie podszczypywanie. Wiesz jak jes…

  • Witam. Tak! Znowu ja. Tym razem nikt z NFZ. ;D ...pozdrawiam. Jak sie okazalo sa jescze inne floty niz NFZ do zlomowania na tym UNI. Minutki byly to zeskanowalem. Akta znikla. Nikogo w kolo nie bylo - polecialem. Takze Zeskanowalem - polecialem - zezlomowalem. Pozdawiam wszystkich!!! ;D 779f19f11720b60amed.jpg Do rzeczy; Dnia 19-02-2020 04:54:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Grigor 04 [SWISTAKI] ________________________________________________ Reaper 6.252 Pancernik 55.459 Krąż…

  • O prosze. I hollus cos trafil. Elegancko. Malymi kroczkami do przodu. Obroncy SzO. Tobie przerapiania milego. (Tylko nie przysnij znowu) ;D

  • Witam wszystkich. ;D Spora ikosc ludzi mnie popedza takze dodaje wyczekiwany ST. Zaszczytny bo tym razem znowu sie udalo dorwac Lucka. Podziekowania dla SCV za cynk. W sumie to planem byl incepcja ktory nie pilnowal za bardzo floty. (Chyba!) Czekalem na moment w ktorym mialem zejac z urlopu niestety wlaczylem o poznej godzinie takze musialem czekac. No ale jednak incepcja wykazywal rozne aktywnosci takze plan padl. Ale widzielismy ze lucek byl dluuuuugo bez akty. Udalo sie w koncy zrzucic urlop …