Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 281-295 z 295.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kto będzie grał ?

    DUDEUSZ - - DiD Dorado

    Post

    Flota za wolna troche,mogłoby być x4 albo chociaz 3 Bo jednak nie wszyscy mają tyle czasu żeby czekać na recki do 5 rano No ale nie można mieć wszystkiego,cośtam poklikam pewnie

  • Cytat: „Zdajesz sobie sprawę, że GF najwięcej kasy zarabia przy starcie Uni gdy wszyscy ładują kasę w anty? W miarę jak serwer się rozwija, ilość wydanych pieniędzy na anty maleje, dlatego co jakiś czas widzisz nowe UNI ” Wg właśnie najwięcej anty idzie właśnie jak już mamy rozwinięte konto-> mało kto czeka aż zbada się nadprzestrzenny na turborecki,czy,idąc jeszcze dalej,astro na ten powiedzmy 21+ lvl. ___ Generalnie ogame nie umiera z powodu nowych uni, polityki co do płatnych dodatków itd. Tz…

  • Cytat od Ksanterio: „Ankieta.......... GO powtarza że to tylko podgląd......... @smoki napisał że postara się uwzględnić żeby było 5 gal.... Ale to tylko słowa by uciszyć wszystkich...... Po prostu Go chce mieć z górki ankieta pokazała 7 gal i tak podali dalej..... Z resztą jaka ankieta była do tej pory takie powstawało uni żenada po prostu.................................... Uni DORADO jest dobre tylko ale było by super jak by miało minus 2 gale... ” Ale zaraz. Smoki powiedziała,że postara się …

  • No skoro Niemcy już ogłosili,że takie uniwersum powstanie, to już jest za późno. Też jestem zdania że w czasach gdy nikt w tą gre już nie gra 5 galaktyk to wystarczająco, góra 6. No ale takie były wyniki ankiety. Taka wola ludu. Najwięcej ludzi wybrało 7 galaktyk, to i takie ustawienia team przekazał wyżej.

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Pewna czesc ciala boli ze trudno mnie trafic ? !!! Jestem przeciwnikiem grania UFS.em ” @john malkowitz007 1. Gra na x1 wymaga zdecydowanie więcej czasu niż na szybszych uni, to i nikt Cię nie trafił. 2. Zaraz. Temat jest o wiecznych urlopowiczach, a nie o uFSach. To w końcu uFSy Ci przeszkadzają czy konta nieaktywne od długiego czasu? To naprawdę może być dla Ciebie szok, ale nie każdy ma czas grać w ogejma. Niektórzy ludzie mają więcej niż 15 lat i jakieś obowiązki…

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    @john malkowitz007 Zacytuję Twoją wypowiedź: Cytat: „Jak zwykle odpowiadasz tylko na to co Ci pasuje Reszte mojej wypowiedzi pomijasz Podalem przyklad , nie gram na innych Uniach ,napisalem wyraznie ze prawdopodobnie jest to samo ” Nie ma to jak robić to samo Cytat: „Masz racje nic nie zmienimy bo jezeli jest jakis projekt zmiany , to zamiast go dopracowac i wyslac , to kilku tych samych graczy jest przeciwna jakimkolwiek zmianom i z tematu robi gownoburze A z drugiej strony krytykuja ze Gamefor…

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    No widzisz. A mnie uczyła, że jeśli ktoś się chwilowo zabawką nie bawi, to nie mogę tak po prostu bez pytania wziąć i jej mu zabrać.

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    @up wiadomości przy ostatnim UF było wystarczająco dużo, w różnych miejscach, kto miał się dowiedzieć ten się dowiedział

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    Dobra, skończ te wywody,bo widać że ewidentnie nie zrozumiałeś o co @Starrk chodziło.Tak, konto jest GFu. Tak, mogą sobie z dnia na dzień coś zmienić w mechanice gry tudzież w regulaminie. Tak, mogą z dnia na dzień zerwać z Tobą umowę zawartą przy rejestracji czy całkowicie wyłączyć grę, "bo tak". Posty @Starrk ani innych osób o tym nie mówią. Mówią za to o tym, że mam prawo do decydowania o tym kiedy chcę grać a kiedy nie. Jak GF to zmieni-> wtedy będziemy się martwić. I po to jest funkcja urlo…

  • URLOPY

    DUDEUSZ - - Gra

    Post

    @up ale co to ma do rzeczy? xD Chciałeś być błyskotliwy i złapać kogoś za słówka. Nie wierzę,że muszę to tłumaczyć,ale dobra: Terry'emu chodziło o to,że nie chce być zmuszanym kiedy ma grać a kiedy nie. Po to jest urlop. No ale idąc Twoim tokiem rozumowania: Nie masz kompletnie racji Grasz tak jak przewidują zasady i regilamin A zasady są takie, że jak jesteś na urlopie i nie logujesz dłużej niż 30 dni to nie mając zakupionej anty kasuje Ci się konto. Chyba jasno jest napisane N ____ Tak, wiem, …

  • Pręgierz powrót

    DUDEUSZ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Usunięcie publicznych pregierzy = nastepny krok do tolerancji machlojek i przekretow...?! Poczytajcie sobie. Można dużo fajnych wniosków wysnuć na temat hipokryzji administracji (nasz COMA twierdzi,że pręgierz usunięto by uniknąć linczu na zbanowanych graczach. Parę postów niżej pisze jednak, że oszuści się nie przejmują linczem i im wszystko jedno Nie ma to jak sobie samemu zaprzeczać). Gracz ma siedzieć,uśmiechać się i nie kwestionować decyzji włodarzy GFu nic z tego nie wyjdzie, szkoda próbow…

  • Cytat od wivv: „Moglibyście zrobić takie specjalne uni na którym można spokojnie budować eko bez fsów. Wielu ludzi odchodzi z gry, bo po prostu im się nie chce dostosowywać życia pod ogame. Jak sobie pomyślę, że w późniejszym etapie gry jakbym chciał przewozić 1 miliard surowców czyli 40k dt, no to taką flotę mimo wszystko trzeba pilnować mimo że jest się tylko górnikiem. Na początku gry jak się zarejestrowałem parę dni temu na x7, teraz mam 30k pkt i jest wszystko fajnie. Farmię sobie idlerów, …

  • No ale takie wyniki ankiety najwyrazniej były. Poza tym, wszystko i tak zależy od Helmutów. Mogą sobie wcale nie wziąć przekazanych głosów pod uwagę. Nie rozumiem Twojego problemu.

  • Nie robili ankiet,źle Robią ankiety, też źle. Zadziwiające Mnie też taka konfiguracja tyłka nie urywa,mogłaby być flota szybsza o jedno oczko, na x2 trochę więcej trzeba siedzieć niż na x3;) i mniej galaktyk bo po co tyle jak prawie nikt już w to nie gra:P No ale taka wola ludu i pozostaje mi się z tym tylko pogodzić. (Tak, wiem że ankieta nie jest ostateczna i wszystko się może zmienić:) )

  • Cytat od Kippei: „Tutaj się śmiejesz, ale nawet takie Fs'y mogą być bardzo upierdliwe :). Niewidoczny PZ, a obok niego gostek na urlopie (bez możliwości kontaktu bo konto porzucone z antymateria - te się nie skasuje) i do tego spory bunkier pod moonem celu - weź się do tego dobierz do miodu po najmniejszych kosztach :D. ” Moment, bo chyba czegoś nie czaję- chcesz wyklikać kogoś kto puścił fsa na PZ gościa zurlopem? Zdajesz sobie sprawę, że pzty są resetowane raz w tygodniu i po resecie już nikt …