Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-68 z 68.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty wlotu widzę ładne stadko się uzbierało. Przetapiaj na co tam chcesz tylko nie gęsi one są za ciężkie do zniszczenia Obrońcy więcej rozwali tu nie ma bunkrów nie do przeorania.

  • Takie małe pożegnanie. Niestety z powodu braku telepów zabrakło czasu na zebranie złomu. I tak wielkiego zysku by nie było ale nie liczyłem że będzie strata . Pozdrawiam cały legion. Dnia 18-08-2017 20:44:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mlody [LEGION] ________________________________________________ Okręt wojenny 15.000 _________________________________________ Obrońca Kopalnikus [AKO] ________________________________________________ Duży transporter 4.227 Okręt wojenny 96 Rec…

  • A tak się zastanawiałem kto go zezłomował wszyscy na urlopie a ja nie pamiętam bym atakował . Graty zawsze coś będzie na te satki

  • Nie ma Aldarisa to trzeba samemu pilnować by poziom gry był utrzymany. Nieodebrany fs. Pozdrawiam cały legion na wszystkich frontach. Dnia 16-07-2017 19:48:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mlody [LEGION] ________________________________________________ Niszczyciel 20.000 _________________________________________ Obrońca chrobe ________________________________________________ Duży transporter 6.000 Lekki myśliwiec 2.000 Krążownik 300 Gwiazda Śmierci 56 Wyrzutnia rakiet 1.383 Mał…

  • Gratulacje wlotu, zysk bardzo ładny. Odpoczywaj co byś większej ochoty na grę nabrał. Jarek ponownie Szo.

  • Paliwo praktycznie zawsze miałem ale Abbadon nie chce recków pożyczyć

  • No i kolejny moon: Dnia 23-06-2017 19:03:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mlody [LEGION] ________________________________________________ Mały transporter 21.848 Lekki myśliwiec 120.500 Krążownik 10.000 Okręt wojenny 2.000 _________________________________________ Obrońca Abbadon [TAG] ________________________________________________ Duży transporter 11.000 Statek kolonizacyjny 1 Sonda szpiegowska 346 Niszczyciel 311 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 13.324 Lekkie działo laser…

  • hej, a już myślałem że jestem ostatni. Bigot ty jeszcze grasz ? pamiętam jak mnie w układzie skubnołeś bo człowiek nie wiedział o aces i spowalnianiu floty. Ja po kilku latach wróciłem na Antaresa zrobiłem eko oddałem i tak 2 razy myślałem że odejdę ale powróciłem na eridanusa też eko a teraz antares i trochę flotą gram z urlopu. Zapraszam na Antka mało ludzi jak na starych ale speed daje duże możliwości a i na start pomogę plus ma być łączenie także same plusy. Pamiętam jak latałem kilkoma PC i…