Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 599.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „to jak juz otwieraja nowe to niech dadza w koncu jakis speed uni z flota x7 anie kolejne gowno x4 ” Nie kazdemu pasuje taki speed floty. Sam gram na x2 od poczatku swojej ogejmowej egzystensji i nie wiem czy bym sie teraz, po latach przyzwyczajenia, odnalazl na innym speedzie. Cytat od skar: „Cytat od Joker15297: „Czyli wychodzi na to że zarobek ważniejszy od zadowolnych i chcących nadal grać a nie wegetować na cmentarku? Fajne podejście ” to sie obudziles hahaha ” Mi…

  • Cytat od Joker15297: „Czyli wychodzi na to że zarobek ważniejszy od zadowolnych i chcących nadal grać a nie wegetować na cmentarku? Fajne podejście ” Nie wiem czy dobrze kojarze po nicku ale chyba gralismy w jednym soju jakies 5 lat temu, na starym Draco (USMC, aka USMC, moze cos Ci przypomni). Od tamtego czasu gra bardzo sie zmienila. Niestety na gorsze. Teraz jest typowe p2w

  • Z ta roznica, ze fuzja nie da takiego zarobku z antymaterii jak nowe uni. I jeszcze bedzie trzeba przyznac ilus tam graczom darmowe przenosiny. No jak by nie patrzyl to proces nie warty zachodu. Ostatnia fuzja zreszta pokazala jaki maja z tym problem

  • Predzej otworza kilka nowych uni zanim doczekamy fuzji

  • Tyle razy juz cos zepsuli poprawiajac a co niektorzy nadal wierza, ze jak oglosza wprowadzenie poprawek to dotrzymaja slowa

  • Te lmy zdaje sie jakby byly budowane dla Winterow haha Graty i lap kolejne push konta

  • Nie chodzi o speed floty bo to akurat wiekszego znaczenia nie ma jesli chodzi o Libre. Ale w kazdym razie dzieki za odpowiedz

  • @Qnick to ogolnie ile juz zarobiles na ekspach dzis? Pytanie orientacyjne dla porownania z tym co sciagnalem przez pol dnia z idlakow.

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od roermond: „Prostrzym rozwiązaniem jest tam nie wchodzić. Można żyć bez tego. ” Mozna isc za ciosem i powiedziec, nie loguj sie do gry. Daj sobie z tym spokoj, nie jest Ci ta gra potrzebna do szczescia

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    @GulashPL moze jakby napisac do supportu to by zamkneli ten licytator. Ja jestem za. Kiedys nawet pisalem, czy jest mozliwosc by zablokowac dostep do licytacji dla jednego tylko gracza (dla siebie samego ) ale dostalem odpowiedz, ze nie ma takiej mozliwosci. Na pomysl by calkowicie go zamknac juz nie wpadlem. Chociaz z drugiej strony moze to i dobre, ze ten licytator jest. Mozna z co niektorych troche sury wyciagnac imgur.com/NJEARS0 Cytat od stelmi: „A moze zamiast usunac licytatora i dac kolej…

  • Która klasa na start?

    Elkanen - - Zadawanie pytań

    Post

    Tak tez myslalem, ze zrozumiesz to co chcialem przekazac na swoj sposob jakos mnie to nie dziwi zaskoczyl mnie jedynie fakt, ze mozna w jednym temacie hejtowac graczy uzywajacych antymaterii a w drugim temacie pisac jak to antymateria dziala zbawiennie na postepy w grze. No coz, ja moze i skilla nie mam bo jako gornik w koncu skilla miec nie musze ale Wy pokazujecie jak potraficie zmienic swoje nastawienie do antymaterii w zaleznosci od kontekstu tematu

  • Która klasa na start?

    Elkanen - - Zadawanie pytań

    Post

    A ja napisze Ci krotko. Za 100zl wydane na anty to sie wybijesz na uni moze na kilka dni jak sie uda. Potem i tak Cie reszta dojedzie w statach i bedziesz musial dalej kupowac anty by utrzymac swoja "przewage". Wiec policz sobie wszystko spokojnie na kartce tak jak ktos widzialem wczesniej napisal i podsumowujac wszystko odpowiedz sobie na pytanie czy te 100zl wydac na gre jest w ogole oplacalna inwestycja czy moze jednak bedzie to tylko wyrzucenie kasy w przyslowiowe bloto ku uciesze GF. @Namas…

  • Cytat od dexPL: „Mnie zawsze dziwi dlaczego ludzie wywalaja kase na konta, mimo tego, jak GF ich traktuje. To przypomina wrecz syndrom sztokholmski - im GF bardziej popsuje ogame, tym wiecej anty ludzie kupuja, bo zawsze jakies klonowanie sie znajdzie. I pewnie przez to nawet GF nie zalezy na jakosci gry - robia jak najtaniej i jak najszybciej, nawet nie sprawdzajac czy gra dziala. Skutek widac po kazdej aktualizacji - zawsze jakies najprostsze rzeczy staja sie problemem. Raz, ze programisci z ł…

  • Automatyczne zabieranie surowców

    Elkanen - - Gra

    Post

    Niby pomysl ciekawy ale zapomniano o jednym "ale". Nie kazdy transportuje sure sa tacy co stacjonuja flote z planet na konkretnego moona...

  • [ciach] Btw, widze, ze wiele ludzi narzeka wiec i ja ponarzekam robia aktualizacje do gry, ktora ma cos poprawic niby. Moze i jedno poprawili ale dlaczego przy okazji zepsuli kilka innych rzeczy wplywajacych na estetyke gry? Jakim trzeba byc inteligentnym czlowiekiem by poprawiajac jedno, zespuc cos innego "przy okazji"... Super Moderator Ruda:offtop

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Namaste: „A jednak ” Cytat od Namaste: „nic nie licytowałem, szkoda mi surki ” A ja wole wydac surowce w grze niz kase z portfela na dopalacze

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Namaste: „+ oszacowaną ilość surowców które wydałeś na to w licytacjach ” Nie prowadze takich statystyk. Jesli chodzi o to co Ty pokazales to nie wyglada to na wylicytowane na aukcjach. Platynowe dopalacze sa od niedawna i sa to rare items na licytacjach. Najczesciej mozna zlicytowac najslabsze dopalacze a tym samym powinienies wlasnie tych miec najwiecej. Wiec kupiles za anty, przez rynek od innych czy moze dzieki odkrywcy wpadly Ci z eskpedycji. Nie wnikam.

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    @Namaste oczekujesz bym pokazal co mam w ekwipunku?

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Bodzio1992: „Dlatego losowa sekunda ostatniej minuty byłaby spoko. ” Ale ta losowa sekunda ostatniej minuty jest juz od dawna zawezili tylko tolerancje bo pamietam czasy, gdzie licytacja konczyla sie na 45 sekund przed planowanym koncem. Pozniej zaczely sie juz konczyc na 40 sekund przed. Dzis jest tak, ze sie konczy w zakresie 30 sekund przed i 30 sekund po planowanym czasie. Trzeba tylko nad tym posiedziec i wyciagnac wnioski z obserwacji by to zauwazyc.

  • Licytator.

    Elkanen - - Gra

    Post

    Cytat od Namaste: „też myślę że dobrze jest czasem pokazać innym graczom że stać mnie na 60kk na turbometal 10% to odstresowuje a najlepiej jak obsikam terytorium tak pare dni pod rząd ” I wlasnie o to chodzi w licytacjach. Pokazesz ludziom, ze nie jestes z pierwszej lapanki i chcesz cos wywalczyc i wiekszosc zobaczy, ze nie liczysz sie przy tym z surowcami a po czasie wiekszosc licytacji bedzie Twoja. Dojdziesz do takiego momentu w licytacji, ze tylko wbijesz okreslona ilosc surowca za dany prz…