Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 284.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #186 Cześć i czołemi. Taki wieczorny szczurek. Lot trochę z obawami, bo połowa floty stała na moonie w innej gali wraz z ilością recków pozwalającą na podebranie złomu. Na szczęście obrońca zalogował się dopiero na 2 minuty przed moją zbiórką i zanim ogarnął co się dzieje ja zwędziłem złom :D. Pozdrawiam sojusz, buddy i dostawców dexu :). gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-05-24 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Pancernik 11.111 VS Obrońca Shakur [LEGION] xx% | xx% …

  • Szokująca liczba pancerników! Graty Konsola, ciśnij w bunkier.

  • Mnie chyba za dużo omija, bo ja o tej akcji nic nie wiedziałem i czuję się bardzo pominięty :P. Topcie na latajki :).

  • Cześć i czołem! #185 Nieodebrany FSik :). Pozdrawiam sojusz, buddy i GENdersów! gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-05-17 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Krążownik 19.563 Okręt wojenny 1.570 Pancernik 8.870 VS Obrońca Jogi [UoS] xx% | xx% | xx% Mały transporter 2.057 Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 12.026 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 7.325 Okręt wojenny 1.108 Recykler 2.702 Bombowiec 1.089 Niszczyciel 18 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 946 (Ukryta treść) omms.png …

  • Cześć i czołem! #184 Bida z czasem to trzeba się rozbijać po hodowlanych bunkrach :P. Pozdrawiam buddy, sojusz i GENdersów z Xanthusa :). Dnia 14-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [SUICIDE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 97.342 Krążownik 16.489 Okręt wojenny 1.594 Pancernik 9.041 _________________________________________ Obrońca Wojciech J [UoS] ________________________________________________ Mały transporter 103 Duży trans…

  • No wiesz co, żeby tak Zakonnika zezłomowac? To chyba ostatnio nasz ulubiony sojusz.

  • Graty kolejnego starcia do kolekcji. Zysk jest, przemy do przodu .

  • Graty, wyszło całkiem porządnie, zysk w krisie się przyda na więcej panter bo dosyć licho z tym u Ciebie, nawet ja mam więcej :P.

  • #183 Hej, dobry moment, żeby wrzucić to ST. Pozdrawiam wszystkich, którzy się wyspali w nocy, oraz tych, którzy się nie wyspali. Nadto sojusz i buddy . Dnia 11-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [PHX] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.681 Pancernik 5.836 _________________________________________ Obrońca Skrzydlaty Mrok [ZAKON] ________________________________________________ Duży transporter 338 Lekki myśliwiec 3.145 Ciężki myśl…

  • #182 Cześć i czołem. Udało się trafić między odświeżaniami, niestety z dofarmem nie zdążyłem, obrońca odświeżył i wrzucił 100kk surki w licytator . Mam nadzieję, że wylicytowany dopalacz pomoże mu się odbudować. Pozdrawiam sojusz, buddy i GENdersów :). Dnia 07-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [PHX] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.757 Pancernik 2.868 Krążownik 4.751 _________________________________________ Obrońca JuveFan [Z…

  • Małe straty, duży zysk. ST do kolekcji, brawo :).

  • Gratulacje sprawnego ogarnięcia sytuacji. Zazdroszczę ludziom, którzy mogą w pracy klikać z PZ :P.

  • Gratulacje, wyczuwam tutaj szybki przyrost floty u Pana Jana w najbliższym czasie

  • Grunt, że złom zabezpieczony :). Szkoda, że nie mogłem pomóc, ale cóż, impuls jest jednak niewystarczająco szybki :P.

  • #181 Jaka flota takie straty można by rzec. Rozbijałem się ostatnio mocno kitrając surę na turbo i nie było za co doklepywać floty. Efekt jest tego taki, że byle małe gówienko do rozbicia i strat w ciul :D. No ale lata się tym co się ma, zysk jakiś tam śmieszny jest, wiec zyje się dalej. Pozdrawiam sojusz i buddy i szczególnie Mefcia . Dnia 05-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [PHX] ________________________________________________ Duży transporter 1 Okręt wo…

  • Kogo moje oczy widzą. To chyba jakieś zmartwychwstanie . Gratki . P.S Wciąż pamiętam przesyłkę z Perłą z u33 .

  • Cześć i czołem! #180. Starcie rodzące się w bólach, niemal porodowych. Obrońcę miałem w kajecie od dawna, ale zazwyczaj latały u niego jedynie DTki. W ostatnim czasie zaczął klepać także trochę floty, więc zainteresowałem się nim bardziej. Okazało się, że najczęściej, pomimo kompletu moonów latał na jakieś posrane FSiki z planety na transportuj/zbieraj/atakuj. Na planecie niestety spory bunkier, więc dokoptowałem sobie kolegę Xboxa na mego Padawana i hejże obserwujmy cel! Wnikliwa analiza PGRu p…

  • Tu już trochę lepiej, także top, co już na pewno uczyniłeś i ciśnij dalej ;D.

  • Sory Wiatrak za opóźnienie, ale jakoś tak rzadko na forum zaglądam :D. Gratki opowiadania, jak zawsze klasa. A ST jest w miarę ok :P.

  • #179 A wrzucę sobie zanim postanowienie o zmianie progów się uprawomocni . Pozdrawiam PHX, buddy, Mefcia, GENdersów gdziekolwiek są i znajomych z Yilduna. gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-03-05 xx:xx:xx Agresor Thrawn [PHX] xx% | xx% | xx% Lekki myśliwiec 10.467 Krążownik 4.964 Okręt wojenny 331 Pancernik 1.472 VS Obrońca Commander Vulcan [NoN] xx% | xx% | xx% Mały transporter 358 Duży transporter 95 Lekki myśliwiec 3.535 Ciężki myśliwiec 31 Krążownik 754 Okręt wojenny 507 Recykl…